Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

επίδομα κυοφορίας!


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια και καλό μήνα!

Ήθελα να ρωτήσω όσες κοπέλες έχουν καταθέσει πρόσφατα τα χαρτιά τους για το επίδομα κυοφορίας έχει πιστωθεί τίποτα στο λογαριασμό τους ή τίποτα ακόμη;

Εγώ τα έχω καταθέσει από 21/1 και μέχρι σήμερα δεν έχω δει φως:idea:

Δεδομένου ότι σήμερα 1 του μήνα είναι Κυριακή λέτε να μπούνε από αύριο;

Ο αρμόδιος εκεί στο ΙΚΑ μου είχε πει ότι μέχρι τέλος Φλεβάρη θα μπούνε!

Τα φώτα σας συναδέλφισεεεεεεεςςςςςς:mrgreen::mrgreen:

as1cJTh0g410000MTA3MzUzZHwwMDczMDVkfHRvIG5lcmFpZGFraSBtb3UgZWluYWk.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλό μηνα κ με το καλό!σε ποιο ικα ανηκεις?τις 56 μερες πριν το τοκετο λες?εγω στα ιωαννινα κ οποτε μου λενε τα βαζουν...εχει αλλαξει αυτο που βαζανε 1η κ 15 επειδη εγω ειμαι σε αναρρωτικη μου ειπαν οτι 4 μαρτη ειναι η επομενη πληρωμη παροχων του ικα...με καθε επιφυλαξη βεβαια

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ! Ναι για αυτό λέω, που είναι 56 μέρες πριν τον τοκετό!

Εγώ είμαι Αθήνα στο Ν.Κόσμο οπότε καταλαβαίνεις ότι γίνεται ένας πανζουλισμός από κόσμο! Αλήθεια έχει αλλάξει ο τρόπος πληρωμής; Εγώ ήξερα τουλάχιστον εδώ στην Αθήνα ότι οι πληρωμές γίνονται 1 και 15 κάθε μήνα!:roll:

as1cJTh0g410000MTA3MzUzZHwwMDczMDVkfHRvIG5lcmFpZGFraSBtb3UgZWluYWk.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 months later...

Κοριτσια να ρωτησω κατι εγω μπαινω στο 4 μηνα σιγα σιγα και δεν το εχω πει στον εργοδοτη λεω πρωτα να ενημερωσω το ικα? ξερετε τι χαρτια χρειαζονται? Και τα χαρτια για τοκετο και λοχεια ποτε τα καταθετω?

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...