Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

η θαλασσα στην παραλία Κατερίνης


vivianna09

Recommended Posts

Είμαι έγκυος και έχω και ένα δίχρονο κοριτσάκι οπότε οι επιλογές μας είναι λίγο περιορισμένες. Θέλουμε καλό ξενοδοχείο με φαγητό δίπλα σε καλή/καθαρή παραλία σε λογική τιμή-απλά πράγματα:wink:. Βλέπω ότι στην παραλία Κατερίνης υπάρχουν κάποιες τέτοιες επιλογές αλλά δεν ξέρω πως είναι η θάλασσα θεωρείται καθαρή (βλέπω ότι είναι κοντά στην Θεσ/κη)είναι όντως αμμώδης κτλ. Μήπως αξίζει να κάνει κανείς τα έξτρα χλμ για Χαλκιδική ή μήπως έχετε καμιά καλύτερη ιδέα για θάλασσα /ξενοδοχείο. Σας ευχαριστώ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εχω ακουσει οτι εινια βρωμικη, γιατι δεν πας παρακατω λεπτοκαρυα,σκοτινα, παντελεημονα, πλαταμωνα, πορους, μεσαγγαλα,....που ειναι πιο καθαρα?

 

Ετσι ακριβως ειναι καλη μου... απο Κατερινη και μετα αξιζουν οι θαλασσες της Πιεριας. Ιδανικη για παιδια θα ελεγα εγω, κατα προσωπικη μου εκτιμηση ειναι η θαλασσα των Νεων Πορων, με καθαρα νερα, αμμο μεσα και εξω απο τη θαλασσα και πολυ ρηχα νερα επισης.

 

Οπου κι αν επιλεξεις να πας, καλα να περαστε.

Link to comment
Share on other sites

Nα πας εδώ.

 

http://www.zefyroshotel.gr/Zefyros_Hotel_Apartments/WELCOME.html

 

http://www.halkidiki.com/alkioni/index_g.htm

 

 

Είναι όπως το θες, καθαρά, κοντά, με καλή παραλία και δίπλα στην θάλασσα;). 90χλμ απο Θεσ/νικη.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απόλυτα με την AZIA . Ειδικά με μικρό παιδάκι πήγαινε Νέους Πόρους και θα με θυμηθείς. Τεράστια παραλία με άμμο και πολύ ρηχά και καθαρά νερά και πολύ καλές τιμές σε όλα! Όσοι έχουν πάει με παιδάκια το ευχαριστήθηκαν!

Η Κατερίνη έχει βρώμικες παραλίες, μην το ρισκάρετε! Και σαν περιβάλλον επίσης πολύ κατώτερο. Ελπίζω να βοήθησα!

uNfhp2.png

4XvSp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Eγω που μενω λεπτοκαρυα εχω να σου πω να μην πας παραλια κατερινης....προς τα εδω ειναι τελεια.....καλυτερα θα σου προτεινα η λεπτοκαρυα η παραλια παντελεημονα-σκοτινας;);)

Ειδικα παραλια παντελεημονα(σκοτινας στην ουσια) οπως επισης και πλαταμωνα προς πορους υπαρχουν πολυ ωραια ξενοδοχεια πανω στην θαλασσα....

bUfnp3.pngCxrzp3.png

"Η Μητέρα είναι ένα πρόσωπο το οποίο, βλέποντας ότι υπάρχουν μόνο τέσσερα κομμάτια πίτας για πέντε άτομα, λέει ότι ποτέ δεν της άρεσε η πίτα"

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
Είμαι έγκυος και έχω και ένα δίχρονο κοριτσάκι οπότε οι επιλογές μας είναι λίγο περιορισμένες. Θέλουμε καλό ξενοδοχείο με φαγητό δίπλα σε καλή/καθαρή παραλία σε λογική τιμή-απλά πράγματα:wink:. Βλέπω ότι στην παραλία Κατερίνης υπάρχουν κάποιες τέτοιες επιλογές αλλά δεν ξέρω πως είναι η θάλασσα θεωρείται καθαρή (βλέπω ότι είναι κοντά στην Θεσ/κη)είναι όντως αμμώδης κτλ. Μήπως αξίζει να κάνει κανείς τα έξτρα χλμ για Χαλκιδική ή μήπως έχετε καμιά καλύτερη ιδέα για θάλασσα /ξενοδοχείο. Σας ευχαριστώ!!!

 

Οχι στην παραλια της Κατερινης. Δεν αξιζει, καθολου ομως.Παμε απο αναγκη εκει, ειναι βρωμικα. Οι προτασεις απο τα κοριτσια, καλες.

Πριν γράψεις, σκέψου!

Πριν κατακρίνεις, περίμενε!

Πριν προσευχηθείς, συγχώρα!

Πριν παραιτηθείς, προσπάθησε!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...