Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

βοηθεια τωρα τωρα τωρα τωρα......


γιαννα!

Recommended Posts

O γενικός τίτλος της ενότητας είναι ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ και εδώ γράφουν γυναίκες που έχουν βιώσει ή τείνουν να βιώσουν μια πολύ δύσκολη στιγμή δηλ να χάνουν το μωράκι τους. Ο τίτλος ειναι σαφέστατος. Το να γραφει κανείς εδώ για πιθανή ανεπιθυμητη εγκυμοσύνη τη στιγμή που άλλες γυναίκες θρηνούν για την εγκυμοσυνη που τερματίστηκε είναι το λιγότερο άκομψο. Το να λεει κανεις οτι δεν ξέρει που να ποστάρει το θέμα του και να επιλέγει τελικά να το ποστάρει εδώ....που έιναι τόσο σαφής η θεματική ...είναι τι να πω....ας μην πω.

353a4d5f55.png

eNortjKzUjIyNDG2sFCyBlwwFYkC1w,,49.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ayla ας μην το πεις.....

 

Μην μου μιλας εμενα για δυσκολες στιγμες γιατι εχω χασει και εγω παιδι. Και ΔΕΝ ειπα πως δεν θελω αλλο παιδι ειπα πως θελω και τριτο παιδι αλλα οχι τοσο γρηγορα..... Ουτε μιλησα γιαεκτρωση για να προσβαλω ουτε τιποτα.

 

Ελεος πια εχουμε κανταντησει να κρινουμε ολοι τους παντες λες και οι ιδιοι ημαστε αναμαρτητη.

 

Και δεν βρισκω το λογο που μου απαντησες δεν με βοηθας καπου μονο και μονο για με προσβαλης.

Παρολα αυτα ευχαριστω....

Και να θυμασαι πριν ξανα κρινεις καποιον σκεψου πως ισως εχει περασει και αυτος απο δυσκολες στιγμες......

 

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Γιάννα δυστυχώς δεν ξέρω τι να σου απαντήσω σχετικά με το χάπι.

 

Αλλά μπαίνω να γράψω στην ayla, ότι το κατά πόσο μια στιγμή είναι δύσκολη ή όχι, το κρίνουμε εμείς οι ίδιοι για τον εαυτό μας και δεν το κρίνουν οι άλλοι για εμάς.

 

Η θεματική λοιπόν είναι μια χαρά, γιατί η ίδια νιώθει ότι βιώνει μια δύσκολη στιγμή για τους δικούς της λόγους.

Αν ο τίτλος έγραφε "αποβολές" ναι να το συζητάγαμε. Γράφει όμως "δύσκολες στιγμές".

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...