Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Δημοτικοί Παιδικοί Σταθμοί - Ν. Ηράκλειο


Recommended Posts

Είναι δυνατόν να μην έχουν βγεί ακόμα τα αποτελέσματα για τουσ δημοτικούς παιδικούς σταθμούς στο Ν. Ηράκλειο???

Παίρνω συνέχεια τηλέφωνο και δεν ξέρουν πότε θα βγούν.

Αλήθεια, κι εμείς τι θα κάνουμε τα παδιά μας, που δεν ξέρουμε ακόμα αν θα τα πάρουν....

ΑΙΣΧΟΣ!!!!!!

kTB4p3.png

N9Mep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Kατι άκουσα για αύριο Παρασκευη . Θα παμε να χαιρετησουμε τα παιδακια αύριο και ελπίζω να εχουν βγει.

Αν πρόκειται για επανεγγραφη μας ήπαν πως ειναι σιγουρο πάντως .

Βρεφικο πάτε ? Εμεις ναι , στη Χρ Βασιλειου.

Link to comment
Share on other sites

Kατι άκουσα για αύριο Παρασκευη . Θα παμε να χαιρετησουμε τα παιδακια αύριο και ελπίζω να εχουν βγει.

Αν πρόκειται για επανεγγραφη μας ήπαν πως ειναι σιγουρο πάντως .

Βρεφικο πάτε ? Εμεις ναι , στη Χρ Βασιλειου.

 

Εμείς πάμε νηπιακό στην Καναπίτσα και δυστυχώς πάμε για πρώτη φορά, οπότε πραγματικά δεν έχω ιδέα αν θα πάρουν το παιδί μου ή όχι.....

Έχω απελπιστεί, δεν ξέρω τι να κάνω!!!!

Ελπίζω να μάθουμε σήμερα όπως λες, αν και δεν το νομίζω γιατί χτες που επικοινώνησα με τον παιδικό σταθμό μου είπαν από Δευτέρα να παίρνω να ρωτάω το Δήμο γιατί αυτοί θα κλείσουν....

kTB4p3.png

N9Mep2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Εικάζω ότι περιμένουν πρώτα τα αποτελέσματα από ΕΕΤΑΑ προκειμένου να δουν αν θα καλυφθούν όλες οι θέσεις που παραχωρούν στο πρόγραμμα και κατόπιν τούτου θα ανακοινώσουν τα αποτελέσματα τους

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Εικάζω ότι περιμένουν πρώτα τα αποτελέσματα από ΕΕΤΑΑ προκειμένου να δουν αν θα καλυφθούν όλες οι θέσεις που παραχωρούν στο πρόγραμμα και κατόπιν τούτου θα ανακοινώσουν τα αποτελέσματα τους

 

Πράγματι κάτι τέτοιο μου είπαν.

Αλλά πως άλλοι δημοτικοί σταθμοί έχουν βγάλει τα αποτελέσματα εδώ και μέρες?

Μόνο στο δήμο Ν. Ηρακλείου συμβαίνει αυτό?

kTB4p3.png

N9Mep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ομολογουμένως θα έπρεπε να είχαν ενημερώσει ποιοι θα μπουν στους σταθμούς μέσω του Δήμου και στην περίπτωση που τους έμεναν αδιάθετες 5-10 θέσεις από το πρόγραμμα ΕΕΤΑΑ να καλούσαν συμπληρωματικά τους υπόλοιπους.

Αλλά τι ψάχνεις... οι μόνοι είναι που συμπεριφέρονται με τέτοια αδιαφορία στις αγωνίες μας? συνηθίσαμε...

Link to comment
Share on other sites

Ομολογουμένως θα έπρεπε να είχαν ενημερώσει ποιοι θα μπουν στους σταθμούς μέσω του Δήμου και στην περίπτωση που τους έμεναν αδιάθετες 5-10 θέσεις από το πρόγραμμα ΕΕΤΑΑ να καλούσαν συμπληρωματικά τους υπόλοιπους.

Αλλά τι ψάχνεις... οι μόνοι είναι που συμπεριφέρονται με τέτοια αδιαφορία στις αγωνίες μας? συνηθίσαμε...

 

ΑΚΡΙΒΩΣ !!!!!!!!!!!!!!!!

Το μεσημέρι θα ξαναπάρω και αυτή τη φορά δεν θα είμαι τόσο ευγενική!!!!!

kTB4p3.png

N9Mep2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Καλησπέρα,

 

Μπορείτε να μου πείτε τί δικαιολογητικά σας ζήτησε ο δήμος για την εγγραφή?

 

Επίσης αν πρεπει να είναι δημοτες και οι 2 γονεις.

Μπορείς να το στείλεις και σε άλλο δήμο ή μόνο εκεί που μένεις?

 

Βάζεις με σειρά προτεραιότητας τους παιδ. που προτιμάς, ή σε στέλνουν όπου έχει κενό? Αυτό πώς αποφασίζεται?

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...