Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ψιλοαπογοήτευση


MUXI

Recommended Posts

Βρίσκομαι στην 24η μέρα του κύκλου(28-29 ημερών) και δυστυχώς πονάει πολύ η μέση μου και το στήθος μου, όπως όταν αδιαθετώ. Στις 2 προηγούμενες εγκυμοσύνες μου δεν είχα τέτοια συμπτώματα από όσο θυμάμαι κι έτσι περιμένω να αδιαθετήσω για άλλη μια φορά!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσάκι μου γλυκό το στήθος όταν πονάει είναι σύμπτωμα εγκυμοσύνης όπως επίσης και η μέση και στα 2 μου τα παιδία πόναγα λες και θα αδιαθετήσω όμως ήμουν έγκυος !!!απο τα βαθύ της καρδιάς μου σου εύχομαι να είσαι κοριτσάκι μου !

Ειμαι η ποιο χαζομαμα του κοσμου !:-P

Link to comment
Share on other sites

ΛΕΣ; ΜΑΚΑΡΙ, ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΝΗΘΙΖΩ ΕΓΩ ΣΤΙΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ ΜΟΥ. ΠΟΝΑΚΙΑ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΠΡΙΖΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΠΟΝΑΝΕ ΜΕΝ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΑΡΓΟΤΕΡΑ. ΔΕ ΞΕΡΩ, ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΟΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ λοιπόν μετά από πολλές απογοητεύσεις που πήρα κάνω το εξής:

Όταν ξεκιμάω μια προσπάθεια δεν ελπίζω για να μην απογοητευτώ και έτσι δεν απογοητεύομαι αλλά όσες φορές έχει πετύχει πετάω από την χαρά μου.

Καλή επιτυχία!

G2Mbp3.png

--------------------------------------------------

Μy boy is 5 years old-my girl is 3 years old!

Link to comment
Share on other sites

MUXI, kai marmav,τα ιδια και εγω!Στην 25η μερα βρισκομαι ,αλλα δυστυχως εγω δεν υπαρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος,διοτι αν ηταν ετσι θα το καταλαβαινα αμεσως.Και στις 3 φορες που εχω μεινει,στο παρελθον,εχω καταγραψει τα συμπτωματα,ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ,ΚΑΙ ΜΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ,παρακαλω!!!

Σε αυτο τον κυκλο,το μονο που εχω να κανω ειναι να περιμενω να αδιαθετησω,για να ξεκινησω ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ!!!!! .αυτα απο μενα!

Ευχομαι σε ολες μας,που προσπαθουμε και παλευουμε σκληρα για ενα μωρακι,να αποκτησουμε......ΔΙΔΥΜΑ!!!!!!.....τελος!! και δεν θελω καμια αντιρηση!!!! ...

********************************

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα, ή παράνομα ή παχαίνουν.

Link to comment
Share on other sites

τα ίδια συμπτώματα συνεχίζονται και σήμερα, μόνο που πριν λίγο κρύωνα και λίγο..(αν και η πρωινή θερμοκρασία μου ήταν 36,:cool:. Δεν υπάρχει περίπτωση θα αδιαθετήσω σε 2-3 μερούλες...marmav γράψε μας τα νέα σου. με μια θετική β χοριακή....

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...