Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Κοκκινο υγρό


Recommended Posts

Κοριτσια καλησπερα!βρισκομαι στην 10η εβδομαδα κ σημερα στο σκούπισμα ειδα λιγο κοκκινο υγρό σαν βλέννα δηλαδή δεν απορροφήθηκε απο το χαρτί.Μια φορα κ μετα τέρμα.Εχει τύχει σε καμια;Ανησυχώ.....

IWOMp2.png

 

wEMyp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ναι εγω ειχα κόκκινο αιμα ατην αρχή

Μπορει να ειναι απο οτιδήποτε , σπασμένο αγγείο κλπ ειδικα αν εχεις κανει εσωτερικούς υπέρηχους

Γνώμη μου κανε ενα υπερηχο (εξωτερικό) απλα για να επιβεβαιώσεις οτι ολα καλα και να ηρεμησεις

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είδα στη δεύτερη αιμορραγία μου ελαφρύ κόκκινο χρώμα. Θυμάμαι τότε οι γιατροί μου είπαν ότι δεν μπορούσαν να γνωρίζουν το λόγο. Αργότερα, με την προγεννητική εξέταση του α΄τριμήνου μου είπαν ότι η αιτία ήταν κατά πάσα πιθανότητα ο επιχείλιος πλακούντας (ακουμπά στον τράχηλο και όταν κουράζομαι αιμορραγεί). Εγώ προσωπικά ξεκουραζόμουν, δε σήκωνα βάρη, δεν έκανα δουλειές στο σπίτι και όλα πήγαν καλά. Αν ανήκεις στη δική μου περίπτωση, το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι υπομονή και ξεκούραση.

Link to comment
Share on other sites

Απλα δεν μιλάω για αιμα οπως αυτο της περιοδου.Ηταν διαφορετικό πολυ δεν απορροφήθηκε απο το χαρτί!πολυ εντύπωση μου εκανε!Κ εσείς για κατι τέτοιο λέτε;

Υπέρηχο εκανα τη Δευτερα κ γιαυτο δεν θελω να κανω παλι θα με κοροϊδεύει ο ανθρωπος,μια φορα την εβδομαδα παω με τις φοβίες μου,θα το κανω 2 φορες τωρα;;;και ποτέ δεν μου κανει εσωτερικό υπέρηχο,παντα εξωτερικό.

IWOMp2.png

 

wEMyp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...