Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

αίμα στην 6η εβδομάδα


Afro85

Recommended Posts

Καλημέρα αστέρια!τι κάνετε;εγώ ακόμα κρυωμένη αλλά παλεύεται,εσύ Μαρία μου;σουτιέν φοράω ακόμα γιατί πήρα λίγο μεγαλύτερο νούμερο!το πρωί ανακατεύομαι πάρα πολύ μέχρι να φάω κάτι!ραντεβού με την γιατρό μου έχω αύριο το πρωί,το είχαμε κλείσει καιρό να είναι μια βδομάδα μετά την αυχενική για να δεί τα αποτελέσματα αλλά τα τελικά δεν θα τα έχω!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα αστέρια!τι κάνετε;εγώ ακόμα κρυωμένη αλλά παλεύεται,εσύ Μαρία μου;σουτιέν φοράω ακόμα γιατί πήρα λίγο μεγαλύτερο νούμερο!το πρωί ανακατεύομαι πάρα πολύ μέχρι να φάω κάτι!ραντεβού με την γιατρό μου έχω αύριο το πρωί,το είχαμε κλείσει καιρό να είναι μια βδομάδα μετά την αυχενική για να δεί τα αποτελέσματα αλλά τα τελικά δεν θα τα έχω!

 

Καλημερα afro μου αντε να μας πεις καλα νεα...ακομα ανακατευεσε εεε? Δεν θα σταματηση αυτο τελικα κεγω το ιδιο αλλα εγω ειμαι 8 εβδομαδες ακομα ..αχ παναγια μου μακαρι να σταματηση δεν υποφερετε ...εγω εκει που ειμαι καλα κ τρωω μου ερχετε αναγουλα σταματαω κ παω κ ξαπλωνω αλλιως δεν μου σταματαη

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου τι κανετε ;;;; διαβαζω τα υπεροχα νεα σας και χαιρομαι....γουλιτσα μου μακαρι να εχουμε και για εσενα πολυυυυυυυ καλα νεα σε λιγες μερες....πασχαλιτσα σιγουρα λυπηρο αυτο που συνεβει αλλα το αλλο σου μωρακι ειναι μια χαρα σου ευχομαι μια καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη...μανακαυμενη να εισαι αισιοδοξη και ολα θα πανε καλα....ποτε θα πας στον γιατρο?
argiroula μου ευχαριστω πολη για τα καλα σου λογια !!!
Link to comment
Share on other sites

Eγω τωρα που ειχα μια συζητηση με τον δικο μου για τον γαμο....πολιτικου και θρησκευτικου...

καταλαβενετε οτι εγινε μαχη και μου ηρθε αναγουλα το στομαχι μου....

Μου σπαει τα νευρα κοριτσια του λεω να παμε σε ενα ξωκλησι τωρα οχι..να παμε με την βαφτιση οχι...μονο πολιτικο θελει που εγω δεν θελω μονο πολιτικο....

Και του ειπα για θρησκευτικο μαζι με την βαφτιση και γκρινιαζε....μου πηρε το κεφαλι με εχει πιασει πονοκεφαλος....

Έγω μονο πολιτικο δεν κανω...που να χτυπιεται κατω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γιατι φοβαταο τις εκδηλωσεις πολυκοσμιας που ειναι το επικεντρο αυτος...καιδεν παει της εκκλησιες και τους παππαδες....

αντι τωρα να μου κανει ολα τα χατηρια μου κανει και τον καμποσο......

Link to comment
Share on other sites

Ε,ναι!αλλά εσύ του δίνεις τόσες εναλακτικές και αυτός είναι κολλημένος σε ένα πράγμα!δεν το καταλαβαίνει αυτό;μπορείτε να κάνετε και θρησκευτικό με λίγο κόσμο!πάντως θα βρείτε μια μέση λύση...να συμβιβαστείτε και οι δύο έστω!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

goulitsa μου τι κανεις , σε ποια μερα βρισκομαστε του κυκλου σου ? Εχετε ξεκινιση προσπαθεις ? Αντε να φουσκωσεις κ εσυ κοριτσαρα μου !!!:D

 

Πασχαλίτσα μου είμαι στην 14η έχουμε αρχίσει εντατικά απο προχθές! Αχ Πασχαλίτσα μου δε θέλω πια φλατ κοιλιά!!! :P

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Πες τα ρε αφρο φιλη μου....αχαχαχαχα

Κριμα ειμαι και εγω μια φορα βαζεις νυφικο και θα το βαλω που να σκασει....

Πρεπει να κανει πισω...

Του ειπα να κανουμε ενα πολιτικο τωρα και μετα που ελπιζω να μην εχω κοιλιτσα να κανουμε και τα δυο σε ξωκλησακι. ..

Που μου αρεσει πολυ...αν κ ολο το φανταζομουν αλλιως...αλλα μας προλαβε ο πελαργος...

Τι να κανουμε?

Πρωτα το μωρακι και μετα ολα τα αλλα....ετσι δεν ειναι?

Σας ζηλευω που δεν εχετε και το ανχος του γαμου!

Link to comment
Share on other sites

Γιατι φοβαταο τις εκδηλωσεις πολυκοσμιας που ειναι το επικεντρο αυτος...καιδεν παει της εκκλησιες και τους παππαδες....

αντι τωρα να μου κανει ολα τα χατηρια μου κανει και τον καμποσο......

 

Κορίτσια μου κακα τα ψέματα κι εγω παρότι είμαι θρήσκα, εκκλησία δεν πολύ πηγαίνω. Προσεύχομαι σε προσωπικό επίπεδο.. Αλλα κι εγω στο γάμο μου έφερα δυο καλους φίλους συγγενείς πρώτου βαθμού και μέχρι εκεί τίποτα παραπάνω και στο τραπέζι ακόμη λιγότεροι. Πες στον άντρα σου ότι και στον πολιτικό γάμο δε θα είστε μόνοι. Χρειάζονται μάρτυρες κτλπ. Νομίζεις ότι οι γονείς σας δε θα θέλουν να έρθουν και να φέρουν και δυο παραπάνω συγγενείς..? Παρουσίασε του ότι κι οι δυο γάμοι σε θέμα κόσμο ειναι το ίδιο απλά ο θρησκευτικός καλύπτει εσένα περισσότερο ..

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μα το θέμα είναι ό,τι δεν ζητάς κάτι παράλογο...πότε θα ξαναβάλεις νυφικό αν δεν βάλεις τώρα;δεν το καταλαβαίνει αυτό;έχω πάει και σε πολιτικό και σε θρησκευτικό γάμο και για'μένα δεν συγκρίνετε!ο θρησκευτικός που λες σε ένα ξωκλήσι,είναι πολύ ρομαντικός!πάλι καλά που δεν έχω τον γάμο τώρα αλλά και τον Σεπτέμβρη που παντρευτήκαμε είχαμε πολύ πίεση και τρέξιμο!ετοιμάζαμε γάμο,σπίτι και μαγαζί και για όλα τσακωνόμασταν λόγω της κούρασης και του άγχους!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Πασχαλίτσα μου είμαι στην 14η έχουμε αρχίσει εντατικά απο προχθές! Αχ Πασχαλίτσα μου δε θέλω πια φλατ κοιλιά!!! :P
βρε θα φουσκωσης τοσο πολη που θα εισαι ενα πολη πολη μεγαλο καρπουζιιιιι χαχαχα :Dετσι να το ευχαριστηθης !!!!
Link to comment
Share on other sites

Ακριβως...μια φορα βαζεις νυφικο...και ειμαι μοναχοκορη και ειναι και το ονειρο των γονιων μου αλλα και το δικο μου....

Δεν το καταλαβαινει...αγυριστο κεφαλι ....στο τελος μ λεει κανουμε τωρα τσακ μπαμ το πολιτικο κ μετα το θρησκευτικο με βαφτιση ...

Φοβαμαι μην μ το αλλαξει...

Αλλα θα το κανονισω μονη μου ...και απλα θα του πω οτι την μερα της βαφτισης παντρευεσαι κιολας!!!

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαχα...πολύ καλό!αυτό να κάνεις!!!ούτως ή άλλως μόνες μας τα κανονίζουμε όλα και κουστούμι θα έχει πάρει για την βάφτιση!!!δεν μας καταλαβαίνουν καθόλου...εγώ επέμενα για πάρα πολλά πράγματα στον γάμο μας και ενώ διαφωνούσε και τον επηρέαζαν και οι δικοί του,ευτυχώς έγινε το δικό μου και είχα δίκιο σε όλα!!!αφού τώρα μου λέει ό,τι αν το ξανακάναμε,θα κάναμε τα ίδια ακριβώς!αφού έχουμε πάντα δίκιο γιατί δεν το δέχονται από την.αρχή να τελειώνουμε;

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια τον πηρα δεν αντεξα!

Μου ειπε σιροπι για το βηχα το sinecod.

Και πλεον μειωνω τα utrogestan kai θα περνω ενα καθε βραδυ μου ειπε.....

Και θα με δει σε 3εβδομαδες!!!!!

Αυτααααα εεεεεεεε δεν αντεξα!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ρε κοριτσια πηγα φαρμακειο και το σινεκοντ μου ειπε ο φαρμακοποιος οτι ειναι νωρις να το παρω και δεν το προτεινει...

Διαβασα και τις οδηγιες και εγραφε ρωτηστε γιατρο και δεν επιτρεπεται για τους πρωτους μηνες της εγκυμοσυνης...

Οποτε φοβηθηκα και πηρα ενα φυτικο του κορε....το χει παρει καμια?

Link to comment
Share on other sites

βρε θα φουσκωσης τοσο πολη που θα εισαι ενα πολη πολη μεγαλο καρπουζιιιιι χαχαχα :Dετσι να το ευχαριστηθης !!!!

 

Χαχαχαχαχα μια φίλη μου εγκυουλα λέει ότι έχω μια κοιλιά λες κι εχω πέσει σε φωλιά με σφίγγες!!! Μωρε και διπλό καρπούζι πρόβλημα δε θα εχω ! :D

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ρε κοριτσια πηγα φαρμακειο και το σινεκοντ μου ειπε ο φαρμακοποιος οτι ειναι νωρις να το παρω και δεν το προτεινει...

Διαβασα και τις οδηγιες και εγραφε ρωτηστε γιατρο και δεν επιτρεπεται για τους πρωτους μηνες της εγκυμοσυνης...

Οποτε φοβηθηκα και πηρα ενα φυτικο του κορε....το χει παρει καμια?

 

Μαρια μου καλά έκανες! Αν είναι οκ για το μωράκι σου μια χαρά..

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας φίλες μου,τι κάνετε;Μαρία μου,σου πρότεινε ο γιατρός σου κάτι που δεν είναι καλό για τους πρώτους μήνες της εγκυμοσύνης;και εγώ ένα παίρνω αλλά αύριο θα της πω να τα κόψουμε και πότε μπορώ να κάνω επίτελους σεξ;αφού μου είχε πεί μετά την αυχενική αν είναι όλα καλά!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μαρακι μου καλημερα στη θεση σου το ιδιο θα εκανα ..δεν θα επερνα τιποτα.ομως απ τη χαρα-αχγος εχεις ξεχαση οτι διανυης το 2 τριμηνο αρα βαση ιατρικης εισαι καλημενη...ομως σου ξαναλεω οτι κ εγω δεν θα το επερνα ..βρες κατι εναλακτικο ...γαργαρες καραμελες χολς κτλ η καποιο βοτανο σαν το τσαι που καταπραινη ...αυτα ελπιζω να σε βοηθησα:D

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια μου. .

Παντα με κανερε καλητερα!!!

Τελικα πηρα του κορε το φυτικο για καλο κ για κακο καθως ειμαι και φοβιτσιαρα με το μπεμπακι...γιατι ο βηχας μου ειναι εντονος και το αναταραζω συνεχεια!!!

Εσεις τι κανετε ολες οι κοπελες μου?

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κοπέλες μου,τι κάνετε;κανένα νέο;εγώ πήγα το πρωί στο ραντεβού μου και όλα καλά!είχα λίγες συσπάσεις και μου είπε η γιατρός να μην κουράζομαι και η αλήθεια είναι ό,τι χθές έκανα δουλείτσες αλλά αύριο έχουμε γιορτή και πρέπει να κάνω κάτι!συνεχίζω λοιπόν τα utrogestan...2 την ημέρα κολπικά για καλύτερη δράση και επιτέλους ελεύθερα για sex!!!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...