Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

Ο Ιούνιος θα υποδεχτεί την ιστοσελίδα της Ελληνικής Εταιρείας Ενημέρωσης Γονέων, με μια αναβάθμιση - οπτική και λειτουργική.

 

Μέχρι την ολοκλήρωσή της θα παρατηρήσετε καποιες στιγμές να μην λειτουργεί η ιστοσελίδα, καθώς θα γίνει και αλλαγή server (με αυτο το τρόπο θα εκλείψουν και τα προβλήματα που υπήρχαν τελευταία ιδιως τις βραδυνές ώρες),

όπως και τις αμέσως επόμενες ημέρες όπου θα υπάρξουν τυχον αναγκαίες διορθώσεις.

 

Για την καλύτερή σας εξυπηρέτηση, πριν πατήσετε το κουμπί υποβολή, σε καποια δημοσίευσή σας, πατήστε τα πλήκτρα ctl A και μετά ctr C έτσι ώστε να αποθηκεύσετε το κείμενο και να μη χαθεί στην περίπτωση που εκείνη την στιγμή γίνεται καποια αλλαγή στην ιστοσελίδα.

 

 

ευχαριστούμε

 

απο την διαχείριση

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 102
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Με το καλό... να μας βρει ανανεωμένους το Καλοκαίρι :D

 

Κι εμείς ευχαριστούμε για την ενημέρωση.

ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ

Ρατσιστής δεν γεννιέσαι … γίνεσαι

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι την ολοκλήρωσή της θα παρατηρήσετε καποιες στιγμές να μην λειτουργεί η ιστοσελίδα, καθώς θα γίνει και αλλαγή server (με αυτο το τρόπο θα εκλείψουν και τα προβλήματα που υπήρχαν τελευταία ιδιως τις βραδυνές ώρες),

To ότι θα εκλείψει αυτό το πρόβλημα είναι θετικό , όμως , θα διμηουργήσει ένα άλλο πρόβλημα.

Εμείς που βγαίνουμε αργά στο τσατ είχαμε τις δυο διακοπές ( στις 1:00 & 3:00) σαν δικαιολογία να τελειώνουμε την κουβέντα και να πηγαίνουμε επιτέλους για ύπνο. Τώρα η κουβέντα δεν θα έχει τελειωμό :twisted:

 

Για την καλύτερή σας εξυπηρέτηση, πριν πατήσετε το κουμπί υποβολή, σε καποια δημοσίευσή σας, πατήστε τα πλήκτρα ctl A και μετά ctr C έτσι ώστε να αποθηκεύσετε το κείμενο και να μη χαθεί στην περίπτωση που εκείνη την στιγμή γίνεται καποια αλλαγή στην ιστοσελίδα.

Αυτό πρέπει να το κάνουμε έτσι κι αλλιώς .....όποιος έχει ξανα γράψει κείμενο ....ξέρει :lol::twisted:

 

Ο Ιούνιος θα υποδεχτεί την ιστοσελίδα της Ελληνικής Εταιρείας Ενημέρωσης Γονέων, με .............................

ευχαριστούμε

 

απο την διαχείριση

Και εμείς ευχαριστούμε :D
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Το φόρουμ και η ιστοσελίδα της Ελληνικής Εταιρείας Ενημέρωσης Γονέων θα σταματήσουν την λειτουργία τους για 6- 12 ώρες,

 

το Σάββατο 7 Ιουνίου στις 9.00 το βράδυ

 

έτσι ώστε να γίνει η αλλαγή που ανακοινώθηκε.

 

ευχαριστούμε

 

απο την διαχείριση

Link to comment
Share on other sites

με χει φαει ηαγωνια...αντε ρε παιδια!!! νιωθω οτι αλλαζω σπιτι, μετακομοίζω αλλα δεν ξερω ουτε το που ουτε και τι επιπλα θα χω,,,ψυγειο πειραμε? θέλω κι εναν καναπε κρεβατι για το σαλονι ε????

α και να ναι μινιμαλ ε?

αντε με το καλο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πάει το παλιόοοοοο το φόοοοοορουμ, ας γιορτάααααασουμε παιδιαααααααααά.... :lol::lol::lol:

 

έτσι να ανανεονώμαστε :wink:

 

1099046yxcsmmyz0j.gif

ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ

Ρατσιστής δεν γεννιέσαι … γίνεσαι

Link to comment
Share on other sites

και εμείς τι θα κάνουμε σήμερα απο τις 9 το βραδυ εώς αύριο το πρωί ;;;;;;;;;;;;;; :roll::(:shock:

 

τέλος πάντων ! θα το αντέξουμε εν όψι του νέου Parents.gr !!!!!

 

καλή δύναμη στις εργασίες σας ... το αποτέλεσμα θα είναι σίγουρα ένας νέος μαγικός και δημιουργικός κόσμος για όλους εμάς !!!!

 

σας ευχαριστούμε !!! :D:D:D

 

490129y5wijahvs1.gif

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

xexexx ήθελα να βάλω countdown

που να δείχνει δευτερόλεπτα λεπτά και ώρες μέχρι το κλεισιμο αλλα δεν ειναι ενεργοποιημένα τα html και δε γινεται!! :lol:

 

ΑΓΩΝΝΙΙΑΑΑΑΑ και ΛΑΧΤΑΑΑΑΑΡΑΑΑΑΑΑ

 

χα εγώ εχω το προνόμιο να το βλέπω ήδη !! :lol: και φυσικά το λέω για να σας τσιγκλίσω ! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

εχει πλάκα παντως ακόμα και εγώ που το βλέπω ήδη, παλι αγωνία έχω! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::lol:

...έγινα επιτέλους και εγώ μια parentholic ..

(If You Wanna Make The World A Better Place)

Take A Look At Yourself And Then Make A Change

R.I.P. Michael Jackson.

Link to comment
Share on other sites

xexexx ήθελα να βάλω countdown

που να δείχνει δευτερόλεπτα λεπτά και ώρες μέχρι το κλεισιμο αλλα δεν ειναι ενεργοποιημένα τα html και δε γινεται!! :lol:

 

ΑΓΩΝΝΙΙΑΑΑΑΑ και ΛΑΧΤΑΑΑΑΑΡΑΑΑΑΑΑ

 

χα εγώ εχω το προνόμιο να το βλέπω ήδη !! :lol: και φυσικά το λέω για να σας τσιγκλίσω ! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

εχει πλάκα παντως ακόμα και εγώ που το βλέπω ήδη, παλι αγωνία έχω! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::lol:

 

Kι έχουμε και την Κα Στυλιανάκη να μας τσιγκλάει... κατάλαβες κύριε???? ¨οοοοοοχι κυρία μου, τις ξέρεις τις αλλαγές? Προετοίμασέ μας και μάς.. δώσε μας μια ιδέα.... γιατί εμείς δηλ δεν έχουμε ψυχή ??? ε? :lol::lol::lol:

1123324p3sacphufm.gif

ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ

Ρατσιστής δεν γεννιέσαι … γίνεσαι

Link to comment
Share on other sites

προς ενημέρωση όλων -

οσο και αν με παρακαλατε δεν λεω τιποτα

:lol::lol::lol: θα το δειτε ουτως η αλλως σε καποιες ώρες. άντε, λιγη υπομονή δε μπορείτε να κανετε??????!!! ??? :twisted::twisted::twisted: :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

...έγινα επιτέλους και εγώ μια parentholic ..

(If You Wanna Make The World A Better Place)

Take A Look At Yourself And Then Make A Change

R.I.P. Michael Jackson.

Link to comment
Share on other sites

  • Σύνδεση/Εγγραφή

    Για να μπορέσετε να απαντήσετε σε ερωτήματα ή να ρωτήσετε τα μέλη κάποιο νέο ερώτημα είναι απαραίτητο να εγγραφείτε! Είναι εύκολο & δωρεάν: 

  • Δημοφιλή μέλη

×
×
  • Δημιουργία νέου...