Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΣΟΥ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ


ANDEDANTINOS

Recommended Posts

Καλημερα σας

 

μηπως ξερετε που μπορω να βρω σου (SOU) αδεια για να τα γεμισω εγω

 

μου ειπανε για φουρνο αλλα θελει παραγγελια και δεν μου κανουνε λιγα κομματια που θελω εγω

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σου,νομιζω οτι μονο σε φουρνο ή ζαχαροπλαστειο θα τα βρεις δεν εχω δει πουθενα αλλου να τα πουλανε συσκευασμενα...μηπως αν εβρισκες την συνταγη τα εφτιαχνες μονη σου αφου θελεις και λιγα κομματια?

Link to comment
Share on other sites

γεια σου,νομιζω οτι μονο σε φουρνο ή ζαχαροπλαστειο θα τα βρεις δεν εχω δει πουθενα αλλου να τα πουλανε συσκευασμενα...μηπως αν εβρισκες την συνταγη τα εφτιαχνες μονη σου αφου θελεις και λιγα κομματια?

 

 

σε ευχαριστω παρα πολυ για την απαντηση σου

 

εχω να κανω πολλα πραγματακια .............2 παιδια και χρονος καθολου

 

 

ελεγα μηπως τα εβρισκα ετοιμα για να γλιτωσω ή καποια αλλα που ειναι σαν φωλιες αδειες απο σφολιατα

 

 

 

σε ευχαριστω

θα δω τι θα κανω

Link to comment
Share on other sites

Μόνο φούρνοι ή ζαχαροπλαστεία κατά προτίμηση μεγάλα. Συνήθως έχουν αλλά και εσύ μπορείς να κάνεις εύκολα. Τα φτιάχνεις και τα βάζεις κατάψυξη (μετά το ψήσιμο, πριν το γέμισμα). Τα βγάζεις μια μέρα πριν και τα ετοιμάζεις. Δεν είναι ανάγκη δηλαδή να τα φτιάξεις τη μέρα που τα θες

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...