Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Τωρα να ξαναρωτήσω κάτι κι εγώ??

Από shoesforkids πως παραλάβατε? και σε πόσες μέρες?(μη βαράτε, νομίζω έχει προαναφερθεί αλλά δεν μπόρεσα να το βρω...)

Επίσης μου έστειλαν ένα mail επιβεβαίωσης της παραγγελίας την ημέρα που την έκανα, στο οποίο έλεγαν οτι θα τα έστελναν αργότερα την ίδια μέρα και τίποτα για το ότι έφυγαν τελικά. Θυμάται καμία μανούλα τίποτα σχετικό???

με ταχυδρομείο εγώ ζήτησα συστημένο, δεν θυμάμαι ακριβώς άλλα σίγουρα ήταν 6 μέρες

Culte θυμάσαι καλό μου ??? :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

οχι

 

αεροδρομιο ελ βενιζελος!!!!!!!:rolleyes:

 

Εμ ετσι πες....ειπα και εγω...νοσοκομα ή γιατρος θα ειναι@@

για πυροσβέστη δεν σε σκέφτηκα χαχαχαχα

 

Τωρα να ξαναρωτήσω κάτι κι εγώ??

Από shoesforkids πως παραλάβατε? και σε πόσες μέρες?(μη βαράτε, νομίζω έχει προαναφερθεί αλλά δεν μπόρεσα να το βρω...)

Επίσης μου έστειλαν ένα mail επιβεβαίωσης της παραγγελίας την ημέρα που την έκανα, στο οποίο έλεγαν οτι θα τα έστελναν αργότερα την ίδια μέρα και τίποτα για το ότι έφυγαν τελικά. Θυμάται καμία μανούλα τίποτα σχετικό???

 

Καλε...ειπαμε να ρωτάμε δεν δαγκώνουμε..χαχαχα δεν βαραμε δεν βαράμε

Να ρωτάμε τα ιδια και τα ιδια στην ιδια σελιδα ενω εχουν απαντηθει ειπαμε ειναι κουραστικο...

 

Link to comment
Share on other sites

ναι βρε Σοφάκι τι δουλειά κάνεις όλο κάτι τρελές ώρες βλέπω ότι γράφεις, είμαι στην δουλειά και μπήκα να δω τι κάνετε ..............χαχαχαχαχα

εγώ νυστάζω πάντως .............

 

Α.........Μαρία στο Ζάρα πήγα σήμερα δεν έχει φανελάκια :?:-? άσε πού σχεδόν όλα τα κοριτσίστικα ήταν χάλια :evil::evil: και από τιμές ...........κακόμαθα με τους Εγγλέζους γμτ και τώρα δεν μπορώ να ψωνίσω από το Ελλάδα παθαίνω κάτι όταν βλέπω ζακετάκι από φόρμα του ...Ζάρα 19 Ευρά :?:-?

 

Δεν έχει ε; :(

Καλά μη με δαιμονίζεις βραδιάτικα με τους εγγλέζους!!! πήγε ο άντρας μου σήμερα και του πήρε μπουφάν από το γκαπ 70 ευρώ!!!! 40 λίρες το έχει το σαϊτ!!!!

α και τα φλις ζακετάκια με κουκουλίτσα 40 ευρώ εδώ, 17.5 λίρες πάνω!!!!! :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

ναι βρε Σοφάκι τι δουλειά κάνεις όλο κάτι τρελές ώρες βλέπω ότι γράφεις, είμαι στην δουλειά και μπήκα να δω τι κάνετε ..............χαχαχαχαχα

εγώ νυστάζω πάντως .............

 

Α.........Μαρία στο Ζάρα πήγα σήμερα δεν έχει φανελάκια :?:-? άσε πού σχεδόν όλα τα κοριτσίστικα ήταν χάλια :evil::evil: και από τιμές ...........κακόμαθα με τους Εγγλέζους γμτ και τώρα δεν μπορώ να ψωνίσω από το Ελλάδα παθαίνω κάτι όταν βλέπω ζακετάκι από φόρμα του ...Ζάρα 19 Ευρά :?:-?

 

 

καλε δεν εχω ιντερνετ στην δουλεια.και να ειχα ωρες ωρες δεν προλαβαινω ουτε τουαλετα να παω:?

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

βρε κορες να σας πω, ειναι αδυνατον να ψαξω σε τοσες σελιδες μια προταση. Υπνοσακους και για μεγαλα παιδια (εννοω 5 +) απο που περνουμε???

Οι παππουδες μας προσφυγες, οι γονεις μας μεταναστες και εμεις......ρατσιστες!!!

 

Link to comment
Share on other sites

καλε δεν εχω ιντερνετ στην δουλεια.και να ειχα ωρες ωρες δεν προλαβαινω ουτε τουαλετα να παω:?

ναι ε??? χμμμμμμμμ μην βαράτε έχω δηλώσει ξανθιά αποποιούμαι πάσα ευθύνη .....:mrgreen::mrgreen:

 

katinaki!!!!!!!!!!!!!!!! ποια πήρες γιατί θέλω να πάρω μερικά πράγματα ακόμα:P

 

edit

βρε κορες να σας πω, ειναι αδυνατον να ψαξω σε τοσες σελιδες μια προταση. Υπνοσακους και για μεγαλα παιδια (εννοω 5 +) απο που περνουμε???

μην παίζεις με τον πόνο μας καλή μου (εμοτικον που ξεσπάει σε κλάματα) :mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήρα πυτζαμάκια mothercare από ebay από αυτόν:jackandjillkids. Ήρθαν πολύ γρήγορα, η γνωστή ποιότητα και είμαι πολύ ευχαριστημένη!

 

Αλήθεια...για δωσε λινκ στο εμπευ γιατι ετσι δεν μπορουμε να τον βρουμε....

Η τουλάχιστον εγω δεν ξερω δεν μπορω να τον βρω σαν seller

 

Link to comment
Share on other sites

ναι ε??? χμμμμμμμμ μην βαράτε έχω δηλώσει ξανθιά αποποιούμαι πάσα ευθύνη .....:mrgreen::mrgreen:

 

katinaki!!!!!!!!!!!!!!!! ποια πήρες γιατί θέλω να πάρω μερικά πράγματα ακόμα:P

 

edit

 

μην παίζεις με τον πόνο μας καλή μου (εμοτικον που ξεσπάει σε κλάματα) :mrgreen::mrgreen:

 

 

οπα?!!! τι επιασα φλεβα??

τι ειπα ?? για πειτε!?

Οι παππουδες μας προσφυγες, οι γονεις μας μεταναστες και εμεις......ρατσιστες!!!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και ναι ηρθε και η δικη μου ωρα για ερωτηση.....χε χε

 

Θελω να παρω της μικρης παντόφλες σαν αυτες τις δερμάτινες που ειναι σαν πασουμια...

Φοράμε 23-24νουμερο 14,5εκ ποδαρακι....

 

Που να ψάξω..?? Πως λεγεται η μαρκα τους? Εχει πολλες ?

Ειχα βρει μια που εχει και για 2-3χρονων αλλα εχασα το λινκ γμτ...

 

Link to comment
Share on other sites

κοιτά προσπαθώ να βρω φλίς υπνόσακους με ποδαράκια για την κόρη μου από τότε που σταμάτησε να στέλνει Ελλάδα ο ακατανόμαστος ...............

βρήκα κανα 2 σιτε που οι τιμές τους είναι λογικές (λογικές λέω:() αλλά καμία σχέση με του ώς άνω προαναφερθέντος :evil::evil:

Αν θές τα λίνκ να σου τα δώσω αύριο που θα πάω στο γραφείο :P

Αν δεν σε νοιάζει να είναι used κοίτα και στο ebay κάτι μπορεί βρεις

Τώρα άμα έχει κανά γνωστό στην Λόντρα ..........ε........μην μας το πείς μόνο γιατί θα κόψω την φλέβα χεχεχεχε

 

http://www.mothercare.com/Peppa-Pig-Walk-In-Sleeper/dp/B003USCHQO/sr=1-2/qid=1287691845/ref=sr_1_2/278-3693501-6286163?_encoding=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&n=44510031&mcb=core

 

έχει μέχρι 5-6 ετών μετά παραγγελία σε άλλο σιτε που βρήκα άλλα η τιμή τσούζει :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Και ναι ηρθε και η δικη μου ωρα για ερωτηση.....χε χε

 

Θελω να παρω της μικρης παντόφλες σαν αυτες τις δερμάτινες που ειναι σαν πασουμια...

Φοράμε 23-24νουμερο 14,5εκ ποδαρακι....

 

Που να ψάξω..?? Πως λεγεται η μαρκα τους? Εχει πολλες ?

Ειχα βρει μια που εχει και για 2-3χρονων αλλα εχασα το λινκ γμτ...

 

http://www.inch-blue.com

 

2 Λίρες μεταφορικά, άψογη αποστολή, τις λατρεύει το σούργελο!!!

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

με ταχυδρομείο εγώ ζήτησα συστημένο, δεν θυμάμαι ακριβώς άλλα σίγουρα ήταν 6 μέρες

Culte θυμάσαι καλό μου ??? :D

 

 

Ευχαριστώ πολύ! Βλέπεις επειδή έχω ΤΘ και δεν μπορούν να με βρουν οι κούριερ αν δεν εχει τηλ. τους ψάχνω εγώ κάθε φορά!

 

Όσο για σένα συμπαθέστατο Καλαμαράκι εσύ δεν δαγκώνεις αλλά εμένα μου έρχεται να σε δαγκώσω γιατί κόλλησα κι εγώ από σένα και κάποια άλλα κοριτσάκια εδώ μέσα ebay-ιτιδα και συνέχεια δεματάκια ψάχνω... ;):) :)

Link to comment
Share on other sites

www.inch-blue.com

 

2 Λίρες μεταφορικά, άψογη αποστολή, τις λατρεύει το σούργελο!!!

άντε βρε φτιάχνουν και για μεγαλύτερα παιδάκια ??? τις έβλεπα και έλεγα τι κρίμα να μην τις έχω πάρει χαμπάρι ........... χαχαχαχαχα θα με ξεπαραδιάσετε πάλι

Κοπελιά !!!! εσύ το ευαίσθητο λέω ..............σμουτσ άμα τις ψάξεις στο εμπαι ρίξε σήμα ..............θέλω και εγώ λέμεεεεεεεεεε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

http://www.inch-blue.com

 

2 Λίρες μεταφορικά, άψογη αποστολή, τις λατρεύει το σούργελο!!!

 

θεεεεεεεενκςςςςςςςςςςςς:mrgreen::mrgreen:

 

Όσο για σένα συμπαθέστατο Καλαμαράκι εσύ δεν δαγκώνεις αλλά εμένα μου έρχεται να σε δαγκώσω γιατί κόλλησα κι εγώ από σένα και κάποια άλλα κοριτσάκια εδώ μέσα ebay-ιτιδα και συνέχεια δεματάκια ψάχνω... ;):) :)

 

Ναι ναι...δηλώνω ενοχη!! Εχω κολλήσει τρομερα μιλαμε..... χαχαχαχα

 

Υγ...εχει ενδιαφέρον ρεπορταζ στο Νετ για το φειιιις!

 

Link to comment
Share on other sites

άντε βρε φτιάχνουν και για μεγαλύτερα παιδάκια ??? τις έβλεπα και έλεγα τι κρίμα να μην τις έχω πάρει χαμπάρι ........... χαχαχαχαχα θα με ξεπαραδιάσετε πάλι

Κοπελιά !!!! εσύ το ευαίσθητο λέω ..............σμουτσ άμα τις ψάξεις στο εμπαι ρίξε σήμα ..............θέλω και εγώ λέμεεεεεεεεεε

 

Ε τι να κανω....περναω δυσκολα...θα κανετε λιιιιιιιιγο υπομονη....εως τις 15/6 χαααχαχαχα

Αν τις βρω εννοειτε στο εμπευ θα φωνάξω με ντουντουκα!!!

 

Link to comment
Share on other sites

ΟΧΙ δε παρελαβα ακομα απο mandco

τι στοιχημα θα ερθουν αυριο αλλα ο ταχυδρομος θα ερθει την τριτη και θα παραλαβω τεταρτη????

 

 

Ανελυσα φοτμπουκ απο foto.com

Μια χαρα και καλυτερα για τα λεφτα του

 

Συγκρινα με photomemories.gr

ΚΑι αυτη καλοι, αν δωσω στο πρωτο 9, στο 2ο θα δωσω 8,5

Το 2ο πιο ακριβο αλλα επειδη το εχω δουλεψει εχει κατι γυρισματακια στις φωτος που στο 1ο δε τα βρηκα

Αν βαλει κανα εκπτωτικο κωδικο ελπιζω τελος χρονου η και του χρονου ακομα θα φτιαξω το αλμπουμ 2-3!!!

 

.......και παρεπιμπτοντως το 2ο μου δινει δωρεαν φοτομπουκ αν γραφτουν 5!

μπορω να βρω 5 υποψηφιες????? ε καλα μου???????

 

 

ΝΕΧΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤ

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

άμα θέτε κινέζο GAP και Gembore το λένε το άλλο ???:roll::roll: ούυυυυυυυυυυ να σας φέρω εγώ ότι θετέ............θα κάνω νέα μπίζνα τώρα που θα μείνω χωρίς δουλειά θα πουλάω μαϊμού Κινέζο-Αμερικάνο χεχεχεχε

Link to comment
Share on other sites

άμα θέτε κινέζο GAP και Gembore το λένε το άλλο ???:roll::roll: ούυυυυυυυυυυ να σας φέρω εγώ ότι θετέ............θα κάνω νέα μπίζνα τώρα που θα μείνω χωρίς δουλειά θα πουλάω μαϊμού Κινέζο-Αμερικάνο χεχεχεχε

 

θες να γίνουμε συνεταιράκια;;; :mrgreen:

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...