Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Γνωμη για τον γυναικολογο πετρογιαννη νικ.


amarillo81

Recommended Posts

Ανοιξα αυτο το θεμα ψαχνοντας γνωμες για τον κ πετρογιαννη..υπαρχει καμια κοπελα που μπορει να μου πει την εμπειρια τησ με το συγκεκριμενο γιατρο??:P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Moυ τον συνέστησαν και εδώ και λίγους μήνες είναι ο γιατρός μου.Είμαι απόλυτα ευχαριστημένη, δεν είναι τυχαίο το πολύ καλό του όνομα.

marytheamazon ευχαριστω για την απαντηση!εγω εχω παει 2 φορεσ στον κυριο πετρογιαννη..απλα ηθελα να ακουσω κ μια γνωμη απο μια αλλη κοπελα κατα ποσο δηλ τον εμπισευεται ...προσπαθω για παιδακι ...γι αυτο πηγα στο κ πετρογιαννη...εσυ αν επιτρεπεται πηγεσ για παρακολουθηση κυησησ η προσπαθεισ κ συ για παιδακι??:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κι εγώ στην προσπάθεια είμαι.Θεωρείται πολύ καλός, ειδικά για τις περιπτώσεις υπογονιμότητας, οπότε ελπίζω να μας βοηθήσει.καλή επιτυχία!

μακαρι!!!εγω προσπαθω 1 1/2 χρονο μετα μια παλληνδρομη εγκυμοσυνη καπο τοτε δεν εχω μενει...:( εχω κανει εξετασεισ κτλ...δε βλεπει το λογο που δεν εχω μεινει ακομα κ μου προτεινε σερπαφαρ...αλλα δισταζω να τα παρω...γι αυτο ηθελα να μαθω απο αλλεσ κοπελεσ αν τον εμπιστευονται κ κατα ποσο τισ καθοδηγησε σωστα!!

Link to comment
Share on other sites

είναι και ο δικός μου γιατρός εδώ και 8 χρόνια.. πέρισι που ξεκινήσαμε προσπάθειες για μπεμπε μου πρότεινε και μένα serpafar για 6 μήνες αλλά τελικά τον 4ο μήνα έκανε ο σύζυγος σπερμοδιάγραμμα και είδαμε ότι έχει πρόβλημα και έτσι τα σταμάτησα.. τελικά 4 μήνες μετά έμεινα έγκυος αλλά δυστυχώς απέβαλα (έκανα απόξεση με αυτό το γιατρό) Τώρα έχω κανονίσει ραντεβού για εξωσωματική γιατί δεν βλέπω άλλη λύση (λόγω προβλήματος στο σπέρμα.) οι πιθανότητες λένε ότι μπορεί να ξαναμείνω έγκυος αλλά ...πότε?

Είναι πολύ ήρεμος σαν άνθρωπος και μου εμπνέει εμποστοσύνη.. ελπίζω να πάνε όλα καλά για όλες μας...

Link to comment
Share on other sites

:P

είναι και ο δικός μου γιατρός εδώ και 8 χρόνια.. πέρισι που ξεκινήσαμε προσπάθειες για μπεμπε μου πρότεινε και μένα serpafar για 6 μήνες αλλά τελικά τον 4ο μήνα έκανε ο σύζυγος σπερμοδιάγραμμα και είδαμε ότι έχει πρόβλημα και έτσι τα σταμάτησα.. τελικά 4 μήνες μετά έμεινα έγκυος αλλά δυστυχώς απέβαλα (έκανα απόξεση με αυτό το γιατρό) Τώρα έχω κανονίσει ραντεβού για εξωσωματική γιατί δεν βλέπω άλλη λύση (λόγω προβλήματος στο σπέρμα.) οι πιθανότητες λένε ότι μπορεί να ξαναμείνω έγκυος αλλά ...πότε?

Είναι πολύ ήρεμος σαν άνθρωπος και μου εμπνέει εμποστοσύνη.. ελπίζω να πάνε όλα καλά για όλες μας...

ariadne μου σου ευχομαι συντομα ενα παιδακι!!εμεισ που χουμε περασει μια αποβολη ξερουμε ποσο πολυ σημαντικο ειναι το δωρο τησ μητροτητασ|!!!ελπιζω να πανε ολα καλα με τισ προσπαθειεσ σου κ συντομα εγκυουλα!!μπορω να σε ρωτησω κατι σχετικα με τα σερπαφαρ??στα δωσε λογω πολυκυστκων???γιατι εγω δεν εχω κ εχω κανονικα ωορηξια αλλα μου πε να τα παρω για ενισχυση τησ οωρηξιασ...οταν επαιρνεσ αυτα τα χαπια εκανεσ κ υπερηχογραφικη παρακολουθηση??εκανε κ πρεγνιλ??η απλα τα επαιρνεσ τισ μερεσ που σου χε πει!!συγνωμη γα τισ απανωτεσ ερωτισεισ!!!απλα επειδη εμενα δε μου πε κατι για υπερηχο ηθελα να δω σε αναλογη περιπτωση τι ειχε κανει!!! :P

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...