Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Σποράδες(Σκιάθος-Σκόπελος-Αλόννησος)


Recommended Posts

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 161
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημέρα .

ειμαι νέος στο site , αλλά λόγω εμπειρίας μας (εγω+η γυναίκα μου+η 4ετών σήμερα κόρη μας) πήγαμε πέρσι στην σκόπελο και μπορώ να σου πω ότι θέλεις .

αλλά επειδή τα λόγια είναι περιττά θα σου δώσω την διεύθυνση όπου μείναμε εμεις τέλη ιουλίου έως 6 αυγούστου.

οι τιμές που θα δεις ειναι πράγματι χαμηλές 30 ευρώπουλα αρκει να το κλείσεις πριν τις 21 ιουλίου, η παιδική χαρά που έχει είναι απαικτη........

σημείωση : η κοπέλλα που το έχει είναι λάτρης της καθαριότητας και έχει ένα αγοράκι 3 ετών.

http://www.alexandros-skopelos.gr/times.html

 

για ότι θέλει ο οποισδήποτε ας γράψει

Link to comment
Share on other sites

καλημερα, κ εμεις Σκοπελο θα παμε κλεισαμε στο Λουτρακι Γλωσσας μας ειπε οτι η θαλασσα ειναι 20μετρα απο το ξενοδοχειο, κ οτι εκει κοντα ειναι ολες οι καλες παραλιες της Σκοπελου

Link to comment
Share on other sites

vann καλά θα περάσετε είμαι σίγουρος.

μπες σε αυτή την διεύθυνση και διάβασε. έχει πράγματι ότι θέλεις , εμένα ήταν μεγάλη η βοήθεια που μου έδωσε αυτό το site , άσε τις υπέροχες φώτο που έχει απο τις παραλίες .

 

http://www.skopelosweb.gr/skopelosgr.html

Link to comment
Share on other sites

vann καλά θα περάσετε είμαι σίγουρος.

μπες σε αυτή την διεύθυνση και διάβασε. έχει πράγματι ότι θέλεις , εμένα ήταν μεγάλη η βοήθεια που μου έδωσε αυτό το site , άσε τις υπέροχες φώτο που έχει απο τις παραλίες .

 

http://www.skopelosweb.gr/skopelosgr.html[/quote

 

ξέχασα να αναφέρω το Νο 1 πρόβλημα : σφίγγες. Με είχαν τρομοκρατήσει αυτά που μου έλεγαν οι φίλοι και γνωστοί , βέβαια τις έβλεπα παντού τις 2 βδομάδες που μείναμε και ακουγα στην παραλία ή στις ταβέρνες πού και πού αχχχχχχχχχχχχχ ή κλάματα μέχρι που την προτελευταία μέρα γνωρίστηκε με την κόρη μου ...

καλή η σκόπελος και άγια με τις φανταστικές της παραλίες , αλλά χωρίς τις σφίγγες θα ήταν πιο όμορφη......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημέρα .

ειμαι νέος στο site , αλλά λόγω εμπειρίας μας (εγω+η γυναίκα μου+η 4ετών σήμερα κόρη μας) πήγαμε πέρσι στην σκόπελο και μπορώ να σου πω ότι θέλεις .

αλλά επειδή τα λόγια είναι περιττά θα σου δώσω την διεύθυνση όπου μείναμε εμεις τέλη ιουλίου έως 6 αυγούστου.

οι τιμές που θα δεις ειναι πράγματι χαμηλές 30 ευρώπουλα αρκει να το κλείσεις πριν τις 21 ιουλίου, η παιδική χαρά που έχει είναι απαικτη........

σημείωση : η κοπέλλα που το έχει είναι λάτρης της καθαριότητας και έχει ένα αγοράκι 3 ετών.

http://www.alexandros-skopelos.gr/times.html

 

για ότι θέλει ο οποισδήποτε ας γράψει

 

Kι εμείς εκέι πήγαμε πέρισυ και θα πάμε και φέτος..είναι όντως έτσι και όσο για την κοπέλα (Βούλα τη λένε),νιώθεις περισσότερο φιλιξενούμενος και λιγότερο πελάτης :D:D

ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ

Ρατσιστής δεν γεννιέσαι … γίνεσαι

Link to comment
Share on other sites

Τοσες πολλες σφιγγες εχει?εγω ειμαι κ αλλεργικη,θα παρω τηλ την κ.Βουλα αμα εχει δωματιο για αλλο ενα ζευγαρι, να σου πω την αληθεια με τρομαξες με λιγο τις σφιγγες

Link to comment
Share on other sites

έχει σφίγγες , όχι όμως στο σπίτι έτσι ?

αυτούς τους ίδιους δεν τους πειράζει λόγω συνήθειας , αλλά εμάς όμως ......

και εγώ οταν πρωτορώτησα την βούλα μου είπε δεν υπάρχει πρόβλημα , και δεν θα είχαμε μέχρι που την τσίμπησε την κόρη μου , βέβαια απο εκεί και πέρα δεν φοβήθηκε η κόρη μου , αλλά ξέρεις είναι στο παιδί .

η γνώμη μου είναι να πάτε και να πείτε χαιρετίσματα απο τον σωτήρη .

Link to comment
Share on other sites

καλα για καλο κ για κακο θα παρω κ καμια ενεση κορτιζονης μην παμε κ τρεχουμε στα νοσοκομεια, εμεις οπως σου ειπα εχουμε κλεισει, αλλα θα παρω να δω για ενα φιλικο μας ζευγαρι εαν εχουν δωματιο γιατι ειναι παρα πολυ καλες οι τιμες.Σε ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

 

εσείς πότε είχατε πάει πέρσι ? μήπως όταν φήγαμε εμείς ? (6 αυγούστου)

 

Όταν φέυγατε πήγαμε sotiris,φέτος 3 Αυγούστου :):)

ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ

Ρατσιστής δεν γεννιέσαι … γίνεσαι

Link to comment
Share on other sites

τοτε θα συναντηθουμε εμεις,εχουμε κλεισει απο τις 9/8-17/8

:):) Vann στις 10 θα φύγουμε για αλλού αλλά θα συναντηθούμε,θα σε περιμένουμε στο λιμάνι :):)

ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ

Ρατσιστής δεν γεννιέσαι … γίνεσαι

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω εαν το γνωριζεις αλλα εαν πατε απο την Κυμη κ οχι απο Βολο η Αγιο Κωσταντινο ειναι τα μισα λεφτα,πηρα τηλ κ μου ειπαν οτι απο Κυμη ειναι 3,5ωρες για Σκοπελο 90ευρω αμαξι κ 2εισιτηρια κ απο βολο μου ειπαν 180ευρω 3ωρες,κ για να πας στην Κυμη οδικος ειναι 2,15.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

δεν ξερω εαν το γνωριζεις αλλα εαν πατε απο την Κυμη κ οχι απο Βολο η Αγιο Κωσταντινο ειναι τα μισα λεφτα,πηρα τηλ κ μου ειπαν οτι απο Κυμη ειναι 3,5ωρες για Σκοπελο 90ευρω αμαξι κ 2εισιτηρια κ απο βολο μου ειπαν 180ευρω 3ωρες,κ για να πας στην Κυμη οδικος ειναι 2,15.

 

:shock::shock::shock: Δεν τό ξερα αυτό,και τα σκάσαμε ήδη για τα εισιτήρια!!!

ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ

Ρατσιστής δεν γεννιέσαι … γίνεσαι

Link to comment
Share on other sites

οχι δυστυχως δεν τον εχουν φτιαξει παρα μονο κατι ελαχιστα κομματια,μπορεις ομως να πας Ωροπο -Ερετρια κ να γλυτωσεις ολες τις στροφες γιατι αυτο ειναι το πιο ασχημο κομματι της διαδρομης

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
καλημέρα .

ειμαι νέος στο site , αλλά λόγω εμπειρίας μας (εγω+η γυναίκα μου+η 4ετών σήμερα κόρη μας) πήγαμε πέρσι στην σκόπελο και μπορώ να σου πω ότι θέλεις .

αλλά επειδή τα λόγια είναι περιττά θα σου δώσω την διεύθυνση όπου μείναμε εμεις τέλη ιουλίου έως 6 αυγούστου.

οι τιμές που θα δεις ειναι πράγματι χαμηλές 30 ευρώπουλα αρκει να το κλείσεις πριν τις 21 ιουλίου, η παιδική χαρά που έχει είναι απαικτη........

σημείωση : η κοπέλλα που το έχει είναι λάτρης της καθαριότητας και έχει ένα αγοράκι 3 ετών.

http://www.alexandros-skopelos.gr/times.html

 

για ότι θέλει ο οποισδήποτε ας γράψει

 

H θάλασσα πόσο κοντά είναι;

.png.png
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα το δωμάτιο να είναι δίπλαστη θάλασσα, λόγω του παιδιού...να μην μετακομίζουμε κάθε φορά που θέλουμε να πάμε για μπάνιο.

Γνωρίζεις κανένα τέτοιο; Που να είναι καλό και σχετικά οικονομικό;

.png.png
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα το δωμάτιο να είναι δίπλαστη θάλασσα, λόγω του παιδιού...να μην μετακομίζουμε κάθε φορά που θέλουμε να πάμε για μπάνιο.

Γνωρίζεις κανένα τέτοιο; Που να είναι καλό και σχετικά οικονομικό;

 

Τότε καλύτερα να διαλέξεις δωμάτια που θα είναι σε παραλία (π.χ. Στάφυλος). Αλλά πάλι θα χρειάζεται να κάνεις δρομολόγια για να πηγαίνετε στη χώρα που είναι πανέμορφα το βράδυ.

 

Η καλύτερη παραλία γιά μένα είναι η Μηλιά. Και ο Στάφυλος ειναι καλή αλλά μικρή. Ο Στάφυλος είναι πολύ κοντά όμως από τη χώρα.

sL7ap2.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...