Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ζητείται κοπέλα για φύλαξη 2 αγοριών στα Βριλήσσια


Recommended Posts

Αναζητώ κοπέλα για φύλαξη 2 αγοριών ηλικίας 3,5 και 5 ετών στα Βριλήσσια. Απασχόληση 4 μέρες την εβδομάδα 32 ώρες. Ωράριο 10-6 ή 12-8. Απαραίτητες συστάσεις. Ζωντάνια, διάθεση για παιχνίδι επίσης απαραίτητα. Ελαφρές οικιακές εργασίες.

Παρακαλώ απαντήστε με προσωπικό μήνυμα, όπου θα αναγράφετε την ηλικία και την εμπειρία σας καθώς και ό,τι άλλο θεωρείτε σχετικό.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα!

Ονομάζομαι Βουβάκη Άρτεμις και είμαι 26 ετών. Είμαι τελειόφοιτη νοσηλευτικής και έχω εργαστεί τα τελευταία 6 χρόνια με παιδιά, ως babysitter, καθώς και στις κατασκηνώσεις του ΠΙΚΠΑ Βούλας. Μένω στο κέντρο της Αθήνας και έχω μεταφορικό!

Αν ενδιαφέρεστε επικοινωνήστε στο 6939378249.

Ευχαριστώ πολυ!

Link to comment
Share on other sites

Eιμαι 54 χρονων .Εχω σπουδασει παιδαγωγος και ειμαι μητερα τριων παιδιων.Εχω 10ετη εμπειρια και συστασεισ.Κατοικω στο χαλανδρι.Μπορειτε να εποικηνωνησετε μαζι μου στο τηλεφωνο 6937374101 .ονομαζομαι κικη

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας ενδιαφέρομαι για την αγγελία που έχετε βάλει. Έχω μεγάλη εμπειρία με παιδάκια κι από το οικογενειακό μου περιβάλλον αλλά και από εργασία φύλαξης. Αν ενδιαφέρεστε το τηλέφωνό μου είναι 6946263588.Είμαι 52 ετών.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...