Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Καλαθι μπάνιου


antigoni84

Recommended Posts


Διαφημίσεις


Αν είναι διατρητο μπορείς να δέσεις πορτοκαλί και κίτσινες κορδέλες!

Ισως να μπορούσες να το τυλίξεις με κάποιο ύφασμα για να μην φαίνεται το άσπρο!

Δεν μου έρχεται κάτι αλλό!

Βάλε και εσύ μια φωτο για έμπευση!

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτηκα να κολλησω πανω στο καλάθι αστεροειδη γλυκάνισο και πορτοκαλι χαντρεσ με σιλικονι,κορδελίτσες θα βαλω όπως μου πρότεινες σε κιτρινο χρώμα,ελπίζω να γινει καλό.!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις

Αντιγόνη αναλυτικές οδηγίες για το ανέβασμα φωτογραφιών έχει εδώ:

http://parents.org.gr/forum/viewtopic.php?t=12889&highlight=

 

Για δοκίμασε να ανεβάσεις φωτογραφίες, περιμένουμε να δούμε τι έφτιαξες... :D

*

Link to comment
Share on other sites

τώρα που λές για καλάθι, ψάχνω άσπρο ψάθινο ή μη, καλάθι για τα άπλυτα. Όπου έχω κοιτάξει βρίσκω στο κλασικό χρώμα, του ξύλου αλλά όχι άσπρο, που να κοιτάξω?

 

γνώμη μου ή πάρε άλλο καλάθι ή κράτα το σκέτο, αν βάλεις πολλά πάνω θα είναι χειρότερα, όσο πιο απλό τόσο το καλύτερο

Link to comment
Share on other sites

Το έφτιαξα και κατα κοινή ομολογία εγινε πολύ όμορφο.Το δικό μου είναι πλαστικό,το πήρα απο μια αποθήκη χαρτικών πολύ φθηνά,περίπου 10€,θα βρεις εύκολα

Link to comment
Share on other sites

Το έφτιαξα και κατα κοινή ομολογία εγινε πολύ όμορφο.Το δικό μου είναι πλαστικό,το πήρα απο μια αποθήκη χαρτικών πολύ φθηνά,περίπου 10€,θα βρεις εύκολα

 

Ναι αλλά εμείς δεν θα το δούμε;;;;;;;;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν ξέρω να στέλνω,εχω φτιάξει πολλά που θέλω να δείτε,αλλά θέλω κάποιος να μου πεί όλη τη διαδικασία γιατί δεν ξέρω να τις βάζω καν στο κομπιούτερ. :)

Link to comment
Share on other sites

Αντιγόνη αναλυτικές οδηγίες για το ανέβασμα φωτογραφιών έχει εδώ:

http://parents.org.gr/forum/viewtopic.php?t=12889&highlight=

 

Για δοκίμασε να ανεβάσεις φωτογραφίες, περιμένουμε να δούμε τι έφτιαξες... :D

 

Αντιγόνη μου κοίταξε εδώ έχει αναλυτικές οδηγίες. Περιμένουμε να δούμε τι φτιάχνεις. :)

*

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις laptop με υπέρυθρες ή bluetooth τότε μπορείς να τα στείλεις έτσι.

Αλλιώς μπορείς να κάνεις μεταφορά των εικόνων μέσω καλωδίου USB: Πολλά κινητά δέχονται ως προαιρετικό αξεσουάρ καλώδιο USB, με το οποίο μπορούν να συνδεθούν με υπολογιστή, επιτρέποντάς σου να μεταφέρεις τις φωτογραφίες σου στο σκληρό δίσκο σου και το αντίστροφο. Επίσης είναι δυνατή η μεταφορά μέσω κάρτας μνήμης: Στη συγκεκριμένη περίπτωση ενεργείς με τον ίδιο τρόπο με τον οποίο θα περνούσες τις φωτογραφίες σας από μια κάρτα μνήμης μηχανής, μέσω ενός card reader (βρίσκονται πλέον παντού): ως αυτόνομες συσκευές, ενσωματωμένοι σε εκτυπωτές, στο κουτί του υπολογιστή ή και σε μορφή USB stick που ανοίγει και δέχεται έναν ή περισσότερους τύπους καρτών μνήμης. Ελπίζω να σε βοήθησα λίγο.

*

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...