Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

9ΜΗΝΗ ΑΔΕΙΑ ΠΑΤΡΟΤΗΤΑΣ


ΚΟΣΤΑΣ

Recommended Posts

ΕΙΜΑΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ,Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕ ΠΡΙΝ ΟΚΤΩ ΜΗΝΕΣ. ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΠΙΑΣΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ. 1) ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ 9ΜΗΝΗ ΑΔΕΙΑ 2)ΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΠΟΔΟΧΕΣ ΔΗΛΑΔΗ ΜΙΣΘΟΣ ΒΑΣΙΚΟΣ + ΕΞΟΔΑ ΚΙΝΗΣΗΣ? ΕΝΟΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥ ΜΟΥ ΤΟΥ ΕΙΠΑΝΕ 7 ΜΗΝΕΣ ΑΝΤΙ 9 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ 900 ΕΥΡΩ(ΒΑΣΙΚΟΣ ΜΙΣΘΟΣ) ΑΝΤΙ 1225(+325 ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΚΙΝΗΣΗΣ).

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Υποθέτω ότι αφού δεν θα έργάζεσαι δεν θα έχεις και έξοδα κίνησης, τώρα γιατί το 9μηνο το έκαναν 7μηνο, ρώτα τον συνναδελφό σου.

Συμφέρει πάντως από κάθε αποψη, και έσύ θα δεθείς με το παιδί και δεν θα χρειάζεται να το αφήσετε σε τρίτους -ακόμα και αν αυτοί είναι οι παπούδες και οι γιαγιάδες, δημιουργουνται συχνά προβλήματα!

Link to comment
Share on other sites

Απο οτι γνωριζω την αδεια αυτη την παιρνει ή η μαμα, ή ο μπαμπας, δεν την δικαιουνται και οι δυο. Απο οτι καταλαβα την εχει παρει ηδη η γυναικα σου, οποτε δεν νομιζω να την δικαιουσε και εσυ. Παντος ψαξτο λιγο γιατι ετσι νομιζω ειναι. Μακαρι να μπορεις κι εσυ να την παρεις, θα ηταν τελεια!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...