Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΑΠΟΚΡΙΑΤΙΚΕΣ ΣΤΟΛΕΣ


mouxritsa

Recommended Posts

Κορίτσια την βοήθειά σας.

 

Γυρνόντας μέσα στις Δ.Σ. είδα ότι πολλές από εσάς ασχολείστε με ραπτική, κέντημα κ.αλ. Για αυτό λοιπόν σκέφτηκα να ζητήσω την βοήθειά σας.

 

Σε λίγο καιρό φτάνουν οι απόκριες και ο γιός μου θέλει να ντυθεί αστροναύτης (άκουσον άκουσον).

 

Έχετε καμμία ιδέα για το πώς θα μπορούσα να του φτιάξω την στολή?????????????????????????????????????????????????

Την οικογένειά μας και τα μάτια μας!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δυσκολα τα πραγματα..

Προφανως θα πρεπει να προμηθευτεις ενα υφασμα σε γκρι ασημι ή οτι αλλο χρωμα θελεις (αλλα αυτο ταιριαζει..)

Επισης μπορεις να του παρεις ενα κολαν σε αυτο το χρωμα και ενα μπλουζακι (μαλλον κοριτσιστικο θα βρεις αλλα μην του το πεις δεν πειραζει) και να του κανεις ενα γιλεκο απο σιδεροπανο (αυτα που βαζουμε στη σιδερωστρα .. )Απλα θατο κοψεις και θα το ραψεις σε οτι κομματια θελεις.. Αυτο ειναι απο μονο του σταθερο και θα σταθει σε οτι σχεδιο θελεις δινοντας ογκο..

O5Lop2.png

kIP3p2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλησπερα κοριτσια, και αγορια, που ασχολουνται με τα παιδια

Θα ηθελα την βοηθεια σας αν μπορειτε.

Μηπως ξερετε καποια βιοτεχνια ή "τρυπα" για στολες που να ειναι οικονομικα τα πραγματα;

Ειναι κριμα να δωσω για μια φορα το χρονο 50 ευρω. Αν μπορεσετε να μου πειτε καπου ποιο οικονομικα θα το εκτιμουσα, και θα εστελνα κ κοσμο κ αλλο

Ευχαριστω πολυ για το χρονο σας

Υστ. μενω στην αθηνα

ΜΘΣΟΒΜ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια, μαμαδες ολου του φορουμ, γειααααααα!!!! :D

Ειμαι στην ευχαριστη θεση να σας πω οτι αγορασα στολη για την κορη μου, που ειναι 7 χρονων κ εχει ψυχωση με τις πριγκηπισσες {σαν πριγκηπισσα που ειναι κ η ιδια}, μονο 15 ευρω.

Απο μια τρυπα, στο περιστερι. Οποια ενδιαφερεται απο Αθηνα για στολη αξιζει τον κοπο να ψαξει στην Κλειτωνος 11 στο Περιστερι για αποκριατικα ή οτι αλλο εποχης. Το μαγαζι λεγεται Τσα-Φαλ.

Λιγο αργα αλλα, οποια δεν εχει προλαβει ας το ψαξει κ εκει.

Ολα τα αλλα μεγαλα παιχνιδομαγαζα το εχουν δει λιγο ψηλα.

Ευχαριστω για το χρονο που αφιερωσατε για να με διαβασετε :D:D:D

ΜΘΣΟΒΜ

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...