Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΦΟΡΜΑ ΤΟΥΡΤΑΣ ΒΑΤΜΑΝ


Recommended Posts

Μανουλιτσες θελω την βοηθεια σας! Ξερει καμια σας που θα μπορουσα να βρω φορμα τουρτας batman; Εχει ο ανιψιος μου γενεθλια και θελω να του φτιαξω μονη μου την τουρτα του (το εχω ξανακανει, οποτε δεν ειναι ριψοκινδυνο :lol: ). Ξερει καμια να με κατατοπισει για καλουπι τουρτας με αυτο το σχεδιο;

Ποτέ δεν μας δίνεται κάτι που δεν μπορούμε να αντέξουμε...

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα

 

δεν εχω δει φορμα τουρτας με αυτο το σχεδιο.Δεν ξερω καν αν υπαρχει..

Εγω θα προτεινα αν δεν βρεις αυτο το σχεδιο και θελεις τοσο πολυ να κανεις το σχημα αυτο στην τουρτα του και δεν σκεφτεσαι να αλλαξεις το θεμα...ειναι να το κοψιες εσυ

Δηλαδη, να βρεις το σχημα που θελεις στο νετ, να εκτυπωσεις σε χαρτι το σχημα, να φτιαξεις το παντεσπανι κανονικα μεγαλο και να βαλεις απο πανω το χαρτι (που ειναι κομμενο γυρω γυρω πανω στο σχημα) και να κοψιες με το μαχαιρι το παντεσπανι στο σχημα που επελεξες.Αν σε δυσκολεψει το χαρτι, καντο αντιγραφη σε χαρτονι για να ειναι πιο σταθερο το πατρον. Αυτο εκανα περισυ με την μπλου, βρηκα το σωμα που ηθελα, το εκτυπωσα αφου το μεγαλωσα στον εκτυπωτη και μετα το εβαλα πανω στο παντεσπανι ως πατρον και το εκοψα.τα υπολοιπα ειναι γνωστα, κοβεις τοσες στρωσεις οσες χρειαζεσαι για την τουρτα κλπ κλπ

ελπιζω να σε βοηθησα λιγο ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ!!

 

ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ!!

69Dzp3.png

06pBp2.png

Link to comment
Share on other sites

σ' ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου! Θα το ψαξω λιγο κ αν δεν βρω κατι θα το κανω ετσι! Εχεις φωτο της τουρτας να μας δειξεις πως εγινε;

Ποτέ δεν μας δίνεται κάτι που δεν μπορούμε να αντέξουμε...

 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...