Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Δωράκια για μαίες/προσωπικό


Recommended Posts

Καλημέρα μελλοντικές και τωρινές μανούλες

Σκεφτόμουν τι δώρο (συμβολικό) θα μπορούσε να κάνει κάποιος στις μαίες του μαιευτηρίου ή στο προσωπικό εκεί γενικά πέρα από γλυκά?! Καμιά ιδέα? Κάτι που να μένει κ να μην τρώγεται ή πετάγεται κατευθείαν στα σκουπίδια... χμ??

X3Mkp3.png

GB9Ep3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις


  • 4 εβδομάδες μετά...

Εγώ τους πήγα μια γυάλα με διάφορα γλυκά που είχα και ένα φακελάκι με "χαρτζιλίκι". Συνηθίζουν να τα μοιράζονται ή να παραγγέλνουν φαγητό τις εφημερίες.

Τα γλυκά φαγώθηκαν, η γυάλα έμεινε και για το ρευστο...δεν το συζητώ!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Κορίτσια γειά σας ήθελα να ρωτήσω κι εγώ τι δώρο θα μπορούσα να κάνω σε μια μαία που έχω γνωρίσει στα μαθήματα ανώδυνου τοκετού και που είναι πολύ καλή και εξυπηρετική. Σκεφτόμουν να της πάρω ένα βιβλίο, έχετε κάποιο καλό να μου προτείνετε; Ευχαριστώ!

What greater thing is there for human souls than to feel that they are joined for life - to be with each other in silent unspeakable memories.

- George Eliot

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια γειά σας ήθελα να ρωτήσω κι εγώ τι δώρο θα μπορούσα να κάνω σε μια μαία που έχω γνωρίσει στα μαθήματα ανώδυνου τοκετού και που είναι πολύ καλή και εξυπηρετική. Σκεφτόμουν να της πάρω ένα βιβλίο, έχετε κάποιο καλό να μου προτείνετε; Ευχαριστώ!
Αυτο να της παρεις, ειναι παρα πολυ καλο και στο αντικειμενο της.

 

http://www.sunnyside.gr/product/genna-sto-dromo-tis-fisis-michel-odent.html

..μαμα τωρα ξερω..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...