Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΚΑΜΠΥΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥ!


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα! Αν και ο γιατρός μου έλεγε ότι δεν είναι απαραίτητο επέμεινα να μου γράψει να κάνω την καμπύλη ζαχάρου, γιατί μια φίλη μου αν και είχε χαμηλή τιμή από το αίμα, όταν την έκανε τελικά βγήκαν τσιμπημένες οι τιμές! Οι δικές μου βγαίνουν μέσω του αίματος 82-83 κάθε φορά! Θα κάνω λοιπόν την τρίωρη την άλλη βδομάδα!

Πήρα τηλ. την Βιοιατρική που κάνω όλες τις εξετάσεις μου και μου είπαν ότι θα μου δώσουν τη γλυκόζη και θα κάθομαι μετά στη γραμματεία, στην αίθουσα αναμονής! Κι αν ζαλιστώ, όπως συμβαίνει συχνά? Κανονικά δεν θα έπρεπε να είμαι κάπου ξαπλωμένη ή έστω απομονωμένη σε κάποιο δωμάτιο και όχι αναμεσα σε τόσο κόσμο που μπαινοβγαίνει!? Λέτε να πάω κάπου αλλού? Να ρωτήσω στο ΙΑΣΩ? Έχετε να μου προτείνετε κάπου αλλού? Από την άλλη δεν ήθελα να πάω και σε ένα μικρο συνοικιακό μικροβιολογικό, γιατί έχω διαβάσει εδώ ότι κάποιοι έχουν κάνει και τέρατα, όπως ότι άφηναν να φάνε και κάτι κλπ.

A1WSp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσάκι μου κι εγώ την 3ωρη έκανα, αλλά δεν ξάπλωνα. Περίμενα κι εγώ εκεί...Στο τέλος ψιλοζαλίστηκα γιατί πείνασα!!!!!! Απλά βαριέσαι τόση ώρα όταν είσαι μόνη...

Μην ανησυχείς δεν νομίζω ότι είναι απαραίτητο να ζαλιστείς. Αν μπορείς πήγαινε με άλλο άτομο.

bunbunadg20110712_2_O+prigkipas+mou+einai.png

Link to comment
Share on other sites

κ εγω εκανα την τριωρη ..κ απο κατω απο το εργαστηριο ειχε μια καφετερια κ καθησαμε εκει με τον αντρα μου κ καθε μια ωρα πηγαινα μου παιρνανε αιμα κ ξανακατεβαινα μονο νερακι με αφησαν να πιω..δεν ζαλιστηκα καθολου..δεν ειναι τοσο φοβερη εξεταση μην αγχωνεσαι!

ttd6a24.aspx
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ κορίτσια για τις απαντήσεις σας! Μάλλον τελικά θα πάω στην Βιοιατρική και ο Θεός βοηθός! Άντε να δούμε τι θα δείξει κι αυτή η εξέταση!

A1WSp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πήρα τα αποτελέσματα σήμερα! Την Τετάρτη θα πάμε στο γιατρό να τις δει, αλλά νομίζω ότι είναι καλά! Ίσως να πιάνει και υπογλυκαιμία! Πείτε μου κι εσείς τη γνώμη σας κορίτσια :

0'=84

60'=93

120'=85

180=85

A1WSp2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...