Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Φωτογραφίες


vema

Recommended Posts

Κορίτσια,μια ερώτηση έχω....

πριν απο κάποιους μήνες έγινα νονά.....

Από τότε τα παιδιά μου έχουν δώσεις ένα dvd αλλα φωτογραφίες δεν έχω.

Ρωτάω εγώ εσάς -πριν ρωτήσω τα παιδιά-μήπως είναι δική τους υποχρέωση ή όχι...

δεν θέλω να τους ρωτήσω....επειδη γνωρίζω ότι δυσκολεύονται οικονομικά μην τους φέρω σε δύσκολη θέση απ'την άλλη μήπως πρέπει να το κανονίσω εγώ.

Μην μείνω στο τέλος χωρίς φωτογραφίες.

Σας ευχαριστώ....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Θεωρω οτι μαζί με το dvd θα επρεπε να σου εχουν ετοιμασει και ενα αλμπουμ, ετσι εκανα κι εγω τοσο στο γαμο οσο και στη βαπτιση του γιου. Στην κορη σκοπευω να κανω το ιδιο.

Link to comment
Share on other sites

απο οτι ξερω οχι. Εγω στην βαπτιση της μπεμπας μου εκανα ενα ιδιο αλμπουμ με το δικό μας στη νονα και της εκτυπωσα και γυρω στις 20 φωτογραφίες. Δεν ζητησα τιποτα απο τη νονά εννοείται.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, κανονικα μαζι με το dvd επρεπε να σου δωσουν και αλμπουν ή φωτο τωρα αν μου λες οτι υπαρχει οικονομικο προβλημα ισως να επελεξαν το dvd απο τις φωτο εσυ ομως μπορεις να ζητησεις τα δειγματακια και να εμφανισεις μονη σου οσες και οποιες θελεις..

Link to comment
Share on other sites

κι εγω θεωρω πως θα επρεπε να σου ειχαν δωσει μερικες φωτογραφιες.οταν ενας ανθρωπος εχει βαφτισει το παιδι σου κ εχει μπει σε τοσα εξοδα,το λιγοτερο που μπορεις να κανεις ειναι να του δωσεις μερικες φωτο,δεν εχουν κ κανενα τρελο κοστος 10,20,ή 30 φωτογραφιες,ουτε δεκα ευρω..καλυτερα ζητα το με ευγενικο τροπο κ θα το καταλαβουν,μπορει να ξεχαστηκαν κιολας.

ΓΙΩΡΓΑΚΗ ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΗΘΡΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΕΡΩΤΑΣ ΜΟΥ!!!!

 

url=http://lilypie.com].png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

το dvd σιγα, μια κοπια ακομα ειναι!

για τις φωτο κανονικα πρεπει να σου δωσουν εμεις δωσαμε πιο πολλες απ οτι για εμας! η να ζητησεις dvd με τις φωτο να κανεις αλμπουμ μονη σου αν δυσκολευονται, ειναι πολυ ευκολο

Η Κατερινούλα μου εχει αποκτησει αδερφούλη 

Link to comment
Share on other sites

κι εγω στο γαμο αλμπουμ τους εδωσα..

 

και το ιδιο θα κανω και τωρα!

 

ή μαλλον θα τους φτιαξω photoalbum και για αυτους και για τις γιαγιες και θα μεινει κιολας!!

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω με τις προλαλήσασες...

Πρεπει να σου δωσουν ενα αλμπουμ ισως και μικροτερο καμια 30 φωτογραφιες -το πολύ- της βαπτισης...ετσι ηθηστε

Τι ωραιο να εισαι μανουλα!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...