Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

γιατρος κουτρουμανης στο αλεξανδρας


evdokia86

Recommended Posts

@sporos74:

Στην πρώτη γέννα δεν είχα μαία,γέννησα χωρίς επισκληρίδιο και...με άκουσε όλο το Αλεξάνδρα!!!Βέβαια,μου είχαν βάλει ωκυτοκινη,που πολλαπλασιάζει τους πόνους,το μωρό είχε μεγάλο κεφάλι και η θέση του ήταν τέτοια που πίεζε τον τράχηλο,οπότε δε σημαίνει ότι θα το βιώσεις κι εσύ έτσι!Στο δεύτερο παιδί, λιποψύχισα και ζήτησα επισκληρίδιο.Γέννησα υπέροχα,τόσο χάρη στον Κουτρουμάνη,όσο και στη μαία που με φώτισε ο Θεός να ζητήσω να έχω δίπλα μου:τη μία και μοναδική Πέρμα(Περμανθία Πανανή),μεγάλο όνομα στο χώρο.Να ζητήσεις να την έχεις ΑΣΥΖΗΤΗΤΊ!!!Θα σε βοηθήσει να γεννήσεις χωρίς φάρμακα, αλλά και να θηλάσεις.Με το δίδυμο αυτό,μη φοβάσαι τίποτα!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


μανουλα για παντα σε ευχαριστω πολυ. Με χαλαρωνεις πολυ γιατι φοβαμαι παρα πολυ..... Χαιρομαι γιαυτα που ακουω. Την επισκληριδιο ποτε σου την εκανε. Περασες τους πολλους πονους κ μετα εγινε? Επισης θα ηθελα να μου πεις ποσο σου κοστησε η μαια κ ποσο ο γιατρος. Σευχαριστω πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Την επισκληρίδιο τη ζήτησα εγώ στα 5 εκ.διαστολή,γιατί άρχιζα να πονάω αρκετά και...ξύπνησαν οι αναμνήσεις του πρώτου τοκετού.Αν με ρωτάς,όμως,θα προτιμούσα να ήμουν αρκετά δυνατή και να γεννουσα χωρίς.Νομίζω ότι έχασα την μπάλα με το να είμαι ανάσκελα και καλωδιομένη.Ίσως αν είχα την ευκαιρία να περπατάω και να αλλάζω στάσεις,τα πράγματα να ήταν διαφορετικά.Τέλος πάντων...

Σχετικά με την αμοιβή,δημόσιο νοσοκομείο είναι,οπότε αν γράψω κι εγώ δημοσίως για χρήματα,θα τους κάψω,καλέ!!!:P;)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Επαναφέρω το θέμα...

μήπως μπορεί να ενημερώσει κάποια κοπέλα για τον γιατρό Κουτρουμάνη; Διάβασα τα θετικά σας σχόλια και ως γιατρό αλλά και ως άνθρωπο αλλά με ενδιαφέρει επίσης να μάθω πόσο χρεώνει τις επισκέψεις, πόσο ζητάει για τη γέννα και που εξετάζει την έγκυο-έχει δηλαδή ιατρείο ή βλέπει τις ''ενδιαφερόμενες'' στα απογευματινά ιατρεία στο Αλεξάνδρας;

Αν κάποια κοπέλα ξέρει αλλά δε θέλει να δημοσιεύεσει τα στοιχεία ας μου στείλε ένα πμ παρακαλώ μαζί και με το τηλεφωνό του.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...
Επαναφέρω το θέμα...

μήπως μπορεί να ενημερώσει κάποια κοπέλα για τον γιατρό Κουτρουμάνη; Διάβασα τα θετικά σας σχόλια και ως γιατρό αλλά και ως άνθρωπο αλλά με ενδιαφέρει επίσης να μάθω πόσο χρεώνει τις επισκέψεις, πόσο ζητάει για τη γέννα και που εξετάζει την έγκυο-έχει δηλαδή ιατρείο ή βλέπει τις ''ενδιαφερόμενες'' στα απογευματινά ιατρεία στο Αλεξάνδρας;

Αν κάποια κοπέλα ξέρει αλλά δε θέλει να δημοσιεύεσει τα στοιχεία ας μου στείλε ένα πμ παρακαλώ μαζί και με το τηλεφωνό του.

Ευχαριστώ

 

ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ! 1. ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΒΡΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΤΗΛ. ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΠΕΣ ΤΟ ΝΑ ΣΤΟ ΣΤΕΙΛΩ ΣΕ Π.Μ. 2. ΚΑΝΕΙ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ ΚΑΙ ΧΡΕΩΝΕΙ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ 60ε ΕΠΙΣΚΕΨΗ. 3. ΓΙ ΑΜΟΙΒΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΧΡΕΩΣΕΙΣ ΤΟ ΚΑΛΗΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΛΙΣΕΙΣ ΜΕ ΤΩΝ ΙΔΙΟ ΚΙ ΟΧΙ ΝΑ ΡΩΤΑΣ ΓΕΝΙΚΑ ΤΙ ΕΔΩΣΕ Η ΜΙΑ ΚΑΙ ΤΙ Η ΑΛΛΗ ΓΙΑΤΙ Η ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα.Μαρία, η επίσκεψη για επιμελητή Α' έχει κατέβει πια, νομίζω στα 45 ευρώ.

 

ΑΠ ΟΣΟ ΞΕΡΩ ΒΑΣΗ ΤΩΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΩΝ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ ΑΠΟ ΤΩΝ ΟΚΤΟΜΒΡΙΟ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΣ Ά 60 ΕΥΡΩ ΛΕΚΤΩΡΕΣ 45 ΕΥΡΩ! ΤΩΡΑ ΑΝ ΕΧΕΙ ΑΛΑΞΕΙ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΓΝΟΡΙΖΩ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΘΑ ΞΑΝΑΝΕΒΩ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΙΟΥΝΙΟΥ ΜΕ ΜΕΣΑ ΙΟΥΛΙΟΥ ΤΟΤΕ ΘΑ ΞΕΡΩ ΣΥΓΟΥΡΑ ;)!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

κοριτσια καλησπέρα! αυτος ο γιατρός πρόκειται να με εγχειρήσει λαμπαροσκοπικά για μια αφαίρεση μιας σοκολατοειδούς κύστης και υστεροσκοπικα για αφαίρεση ενδομητρικού πολύποδα... Υπάρχει κάποια κοπέλα που έχει κάνει κάτι αντίστοιχο με τον συγκεκριμένο γιατρό? ειναι καλός?

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπέρα! αυτος ο γιατρός πρόκειται να με εγχειρήσει λαμπαροσκοπικά για μια αφαίρεση μιας σοκολατοειδούς κύστης και υστεροσκοπικα για αφαίρεση ενδομητρικού πολύποδα... Υπάρχει κάποια κοπέλα που έχει κάνει κάτι αντίστοιχο με τον συγκεκριμένο γιατρό? ειναι καλός?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 6 months later...

Γεια σας! Περιμένουμε το πρώτο μας μωράκι και ψάχνουμε έναν γιατρό στο Έλενα ή στο Αλεξάνδρα για φυσιολογικό τοκετό αν όλα πάνε καλά. Διάβασα για τον Κουτρουμάνη και επειδή μου ταιριάζει η προσέγγισή του ήθελα να ρωτήσω κάποιες λεπτομέρειες:

 

- απαντάει στα τηλέφωνα όταν έχετε απορίες ή έκτακτα γεγονότα στην εγκυμοσύνη; Δεν είμαι υπερβολική, απλά θα ήθελα να μπορώ να τον βρω μέσα στη μέρα ας πούμε, όχι εδώ και τώρα.

 

- με το θέμα της κοπής του λώρου είναι συνεννοήσιμος; Μπορείς να ζητήσεις να κοπεί αργότερα;

 

- θα με περιμένει άραγε αν είναι όλα καλά μέχρι να έρθει το μωράκι φυσιολογικά, ακόμα και στη 41η εβδομάδα;

 

- συνεργάζεται με κάποια συγκεκριμένη μαία; Θα ήθελα για να με βοηθήσει και με το θέμα του θηλασμού.

 

-Τέλος και πολύ σημαντικό: στον τοκετό δεν θα ήθελα σώνει και καλά ράμματα ή σκίσιμο, μόνο αν είναι απαραίτητο, και θέλω να ρωτήσω τις εμπειρίες σας με τον Κουτρουμάνη στο θέμα αυτό. Αν δηλαδή καταφέρνει και χωρίς αυτό αν είναι εφικτό.

 

Πολλές ερωτήσεις, το ξέρω, οποιαδήποτε εμπειρία την εκτιμώ, όπως και θα ήθελα να μου στείλει κάποια το κινητό του με πμ για να κλείσω τον πρώτο μου υπέρηχο σε μερικές εβδομάδες. Σας ευχαριστώ πολύ!

GCqDp3.png qpsdp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου, Josephine! Σου έστειλα μήνυμα, για να μου απαντήσεις, όπως ζήτησες! Δεν ήρθε;;; Δεν πειράζει, όμως, θα τα πούμε από δω!

 

- Τον είχα πάρει Κυριακή πρωί, Σάββατο απόγευμα, Τετάρτη 11 το βράδυ και είχε απαντήσει αμέσως. Η πλάκα είναι ότι, τις νορμάλ ώρες, δεν απαντάει τόσο γρήγορα, γιατί είναι στα χειουργεία!!! :D

 

- Τον ομφάλιο λώρο τον έκοψε μετά τα 3 λεπτά. Δεν του ζήτησα να το κάνει αφού σταματήσει να πάλλεται, οπότε δεν ξέρω αν θα το κάνει και αυτό.

 

-Το πρώτο το γέννησα 40 και 1.

 

-Συνεργάζεται με τη λατρεμένη Πέρμα Πανανή, που έχει τις περισσότερες ώρες διαλέξεων πάνω στο θηλασμό, πανελληνίως!

 

-Στο πρώτο παιδί, με 38 εκατοστά κεφάλι (!!!), η τομή ήταν μονόδρομος. Στο δεύτερο, με 36 εκατοστά, δεν έκανε τομή, παρά μόνο ένα ράμμα μετά. Να πω ότι στο δεύτερο, που είχα την Πέρμα (δεν το είχα καν σκεφτεί να έχω μαία στο πρώτο), κρατούσα εγώ η ίδια το κεφαλάκι του μωρού, κατά την εξώθηση, με τη δική της προτροπή και βοήθεια!

 

Στα μείον: κάνει αποκόλληση μεμβρανών, βάζει ωκυτοκίνη, κάνει τεχνητή ρήξη θυλακίου (σπάει τα νερά) και καλωδιώνει την επίτοκο με τον καρδιοτοκογράφο. Τουλάχιστον τα έκανε σε εμένα, που δεν προέβαλα καμία αντίρρηση (με ενημέρωνε). Είμαι σχεδόν βέβαιη, όμως, ότι μπορείς να τα διαπραγματευτείς...

 

Πω πω, τι μου θύμισες...! Όλα να πάνε τέλεια!

Link to comment
Share on other sites

Scratee μου, σ' ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ! Και για το πμ χθες. Προσπάθησα να σου απαντήσω, αλλά πάλι μου έκανε το ίδιο πρόβλημα με το όνομα χρήστη και τον τόνο. Ευτυχώς εντόπισες το μήνυμά μου!

 

Να χαίρεσαι και τα δυο σου τα παιδάκια! Πολύ καλός μου ακούγεται ο Κουτρουμάνης και σίγουρα θα μπορούμε να συνεννοηθούμε πιστεύω, δεν είμαι απόλυτη πάντως κι εγώ, απλώς θέλω να 'χουμε έναν κοινό μπούσουλα για να 'μαι κάπως ήσυχη. Όχι ότι θα πάνε όλα όπως φαντάζομαι τώρα.

 

Μόνο που στενοχωρήθηκα γιατί διάβασα στο άλλο θέμα ότι στο Αλεξάνδρα δεν υπάρχουν πολλά μονόκλινα, παρά μόνο 2-3, και δεν θα μπορώ ας πούμε το βράδυ να έχω κάποιον μαζί μου.

 

Μ' άρεσε τόσο πολύ το Έλενα που έχω τον γιατρό μου τώρα από αυτή την άποψη, της νοσηλείας και των δωματίων, αλλά δεν έχω βρει έναν γιατρό τέτοιου τύπου δυστυχώς :roll:

 

Επίσης, συγνώμη που σε ζαλίζω, μήπως μπορείς να μου προωθήσεις το κινητό του ή να πάρω απευθείας στα απογευματινά του Αλεξάνδρα να κλείσω ραντεβού; Θα 'θελα να τον ρωτήσω σε ποια εβδομάδα να πάω για υπέρηχο, στην πόση χοριακή κλπ.

GCqDp3.png qpsdp2.png

Link to comment
Share on other sites

Το πρώτο υπερηχογράφημα το κάνει στις 6-7 εβδομάδες. Όσο και αν σου φαίνεται περίεργο, δεν ασχολείται καθόλου με τη χοριακή. Το παν είναι να ακουστεί η καρδιά. Δυστυχώς, κατάλαβα πόσο δίκιο είχε, όταν είχα ανεμβρυϊκή κύηση με πολύ καλή πορεία χοριακης (είχε φτάσει 50.000)...

 

Δε νομίζω ότι απαγορεύεται να γράψω δημόσια το κινητό του. Τι, θα τον πάρουν να του κάνουν φάρσα;:-D 6979248679.

Link to comment
Share on other sites

Το πρώτο υπερηχογράφημα το κάνει στις 6-7 εβδομάδες. Όσο και αν σου φαίνεται περίεργο' date=' δεν ασχολείται καθόλου με τη χοριακή. Το παν είναι να ακουστεί η καρδιά. Δυστυχώς, κατάλαβα πόσο δίκιο είχε, όταν είχα ανεμβρυϊκή κύηση με πολύ καλή πορεία χοριακης (είχε φτάσει 50.000)...

 

Δε νομίζω ότι απαγορεύεται να γράψω δημόσια το κινητό του. Τι, θα τον πάρουν να του κάνουν φάρσα;:-D 6979248679.[/quote']

 

 

:lol::lol::lol: Σ' ευχαριστώωωω!

 

Με τις χοριακές πιστεύω κι εγώ ότι άδικα αγχωνόμαστε, είχα πει κι εγώ ότι δεν θα δώσω σημασία και τώρα, επειδή είμαι ακόμα τέλη 2ης εβδομάδας έχω ήδη σκεφτεί να κάνω καμιά πενηνταριά από δαύτες μέχρι να πάω για τον υπέρηχο, μου φαίνεται τόσο μακριά.

 

Σημασία έχει που έχεις τώρα τα δυο σου παιδάκια και όλα τ' άλλα είναι παρελθόν! Θα συνεχίσω να σε διαβάζω γιατί ήδη από όσα έχω διαβάσει δικά σου σε εμπιστεύομαι (:lol: όχι δεν είμαι stoker σου :lol:)

GCqDp3.png qpsdp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 5 months later...
Το πρώτο υπερηχογράφημα το κάνει στις 6-7 εβδομάδες. Όσο και αν σου φαίνεται περίεργο' date=' δεν ασχολείται καγθόλου με τη χοριακή. Το παν είναι να ακουστεί η καρδιά. Δυστυχώς, κατάλαβα πόσο δίκιο είχε, όταν είχα ανεμβρυϊκή κύηση με πολύ καλή πορεία χοριακης (είχε φτάσει 50.000)...

 

Δε νομίζω ότι απαγορεύεται να γράψω δημόσια το κινητό του. Τι, θα τον πάρουν να του κάνουν φάρσα;:-D 6979248679.[/quote']

Δοκιμασα σε αυτον τον αριθμο και δεν ισχυει....

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Καλησπέρα σας!

 

Πήγα στον Κουτρουμάνη και μου φάνηκε πραγματικά πολύ καλός! Μπορείτε να μου στείλετε σε pm παρακαλώ μερικές παραπάνω πληροφορίες όσες τον είχατε γιατρό?

 

Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Γεια σας,

 

Είμαι στον έβδομο μήνα και με παρακολουθεί ο κος Κουτρουμάνης. Μέχρι στιγμής είμαι πολύ ευχαριστημένη. Του έχω ζητήσει 2 φορές να συζητήσουμε για τα διαδικαστικά του τοκετού και την αμοιβή του και με παρέπεμψε στο επόμενο ραντεβού παρόλο που στην τελευταία επίσκεψη θα μπορούσαμε να το είχαμε κάνει γιατί είχε λίγα ραντεβού. Μπορεί κάποια κοπέλα που γέννησε πρόσφατα μαζί του να μου στείλει Pm με την αμοιβή που ζήτησε;

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Καλησπέρα κορίτσια (και αγορια αν υπαρχουν)!! Ειμαι καινούρια εδω στο φορουμ και θα ήθελα τα φώτα σας και την βοήθειά σας.

Λέγομαι Ζωη, ειμαι 31 ετων και έγκυος 4 μηνων περίπου στο 3ο μου παιδάκι...

Με παρακολουθούσε καποιος γιατρος ως τωρα, αλλά αποφάσισα να αλλάξω γυναικολόγο...

Διάβασα εδω τα καλύτερα για τον κυριο Κουτρουμανη... Θα ηθελα λοιπον μερικες πληροφορίες σε προσωπικό μηνυμα, για το τι παιρνει ο ιδιος σε καισαρικη, αν αναλαμβάνει φυσιολογικο τοκετο μετα απο καισαρικη, αν χρειάζεται μαια, πόσα περιπου θα πρεπει να δωσω και για εκεινη και τελος, πόσο παίρνει το νοσοκομείο για καθε δωματιο...

Συγνώμη για τις τοσες ερωτήσεις μου... λογο του οτι ειμαι ανεργη (και σε λιγο καιρο ισως και ανασφάλιστη) , πρεπει απο τωρα να ειμαι ενήμερη για να κανω κι εγω τα κουμαντα μου...

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Zoi01,

 

Με το καλό με το μωράκι σου! Εγώ γέννησα το 1ο μου παιδάκι πριν 20 ημέρες φυσιολογικά με τον κο Κουτρουμάνη και είμαι πολύ ευχαριστημένη. Είναι πολύ καλός γιατρός και υποστηρίζει τον φυσιολογικό τοκετό. Δεν γνωρίζω παρόλα αυτά αν αναλαμβάνει φυσιολογικό τοκετό μετά από καισαρική, θα πρέπει να το συζητήσεις μαζί του. Κάνει ιατρείο στα εξωτερικά ιατρεία του Αλεξάνδρα και η χρεώση είναι 48?. Σε ότι αφορά στη μαία, επίσης θα πρέπει να ρωτήσεις αν θέλεις να έχεις κάποια δίπλα σου. Εγώ απογοητεύτηκα λίγο γιατί ήμουν ολομόναχη για πέντε ώρες στην αίθουσα ωδινών. Οι μαίες που είχαν βάρδια με βοήθησαν πολύ αφού είχα διαστολή 10 και ξεκίνησα τις εξωθήσεις. Σε αυτό το κομμάτι με βοήθησε αρκετά και ο γιατρός γιατί είχα μωρό πάνω από 4 κιλά και δυσκολεύτηκα αρκετά.

Σε ότι αφορά στην αμοιβή του είναι κάτι το οποίο σίγουρα μπορείς να διαπραγματευτείς (αν αυτή είναι η σωστή λέξη). Εμείς του δώσαμε λιγότερα από αυτά που ζήτησε και εννοείται ότι δεν είπε τίποτα. Τον είχαμε όμως προιδεάσει νωρίτερα. Αυτό που έχω καταλάβει μιλώντας και με άλλες κοπέλες αλλά και με μία γνωστή μου που γέννησε μαζί του λίγες μέρες πριν, είναι ότι κάθε περίπτωση είναι ξεχωριστή.

Αν θέλεις μπορώ να σου πω περισσότερα για την αμοιβή σε προσωπικό μήνυμα.

Ελπίζω να σε βοήθησα, να πάνε όλα καλά σου εύχομαι!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Καλησπέρα σας, 

 

Ψάχνω για το κινητό τηλέφωνο του κυρίου Κουτρουμάνη στο Αλεξάνδρας. Μήπως θα μπορούσε κάποια κοπέλα να μου το στείλει;

 

Επίσης, έχει κάποια κοπέλα πρόσφατη εμπειρία μαζί του για να μου πει (και σε π.μ. αν δεν επιτρέπεται) τι αμοιβή ζητάει για τον τοκετό;

 

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Κάθε πληροφορία ευπρόσδεκτη!:)

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ! ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ Η ΟΠΟΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟΥ ΚΥΡΙΟΥ ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΗ ΔΙΟΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ... ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΚΥΗΣΗ Η ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΥΨΗΛΟΥ ΚΙΝΔΥΝΟΥ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΑΜΕΣΑ ΝΑ ΤΟΝ ΒΡΩ

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Γενική ανακοίνωση: Γειά σας, δυστυχώς εξαιτίας του νομικού πλαισίου περι δυσφήμισης, δεν μπορούμε να αναρτήσουμε μαρτυρίες που αφορούν μη νόμιμες πράξεις, εφόσον αυτές δεν συνοδεύονται από επίσημη καταγγελία/κατάθεση σε αρμόδια όργανα. Θα θέλαμε να παρακαλέσουμε μέλη που έχουν μαρτυρίες που αφορούν μη νόμιμες πράξεις να στρέφονται στην υπηρεσία διαφθοράς, για να ενημερώνονται σε σχέση με τους τρόπους που υπάρχουν, ΠΡΙΝ προβούν σε μη νόμιμη πράξη.  

Ως παράδειγμα, θέλουμε να αναφέρουμε ότι δεν είναι νόμιμη η αμοιβή γιατρών του δημοσίου, από τους ασθενείς.

http://kataggelies.gsac.gov.gr/

"

Μπορείτε να εγγραφείτε στην υπηρεσία μας ώστε να έχετε τη δυνατότητα να καταχωρήσετε επώνυμη καταγγελία πατήστε εδώ.

 

Εάν έχετε ήδη εγγραφεί στην υπηρεσία μας και θέλετε να προχωρήσετε σε καταχώρηση επώνυμης καταγγελίας πατήστε εδώ.

 

Για να καταχωρήσετε μια ανώνυμη καταγγελία πατήστε εδώ.

Σημαντική σημείωση:

Σας ενημερωνουμε ότι υποβάλλοντας ανώνυμη καταγγελία, δεν λαμβάνετε αποδεικτικό παραλαβής της καταγγελιας σας  από την Γενική Γραμματεια Καταπολέμησης Διαφθοράς.

 

Περισσότερες πληροφορίες θα βρείτε επίσης στην Κεντρική Σελίδα της Γενικής Γραμματείας Καταπολέμησης της Διαφθοράς στην διεύθυνση www.gsac.gov.gr

και εναλλακτικά στην διεύθυνση Πειραιώς 207 & Αλκίφρονος 92 ΤΚ 11853 Αθήνα Τηλέφωνο: +30 - 213 13 10 400" 

Επίσης να σημειώσουμε ότι ανοίξαμε νέα ψηφοφορία - η οποία ίσως βοηθήσει να γίνουν κατανοητοί οι λόγοι για τους οποίους οι γονείς δίνουν το φακελάκι που τους έχει ζητηθεί, παρότι αυτό είναι παράνομο.

bribe.png.882268eca3d70b1f8832e3f69932afeb.png

Βοηθήστε στη διατήρηση της λειτουργικότητας του forum κάνοντας χρήση της αναζήτησης & αναφοράς.  Αν παρατηρήσετε κάποια δημοσίευση που θεωρείτε περίεργη επιθετική ή ενάντια στους κανόνες κάντε αναφορά δημοσίευσης  Οδηγίες για το πως γίνεται η αναφορά δείτε εδώ   Ευχαριστούμε

Ακολουθήστε μας και στο Instagram:

follow_insta.png.f136a60ab3d6a108659752cf6fcc0a5a.pngfollow_cafe.jpg.0bc77dbbb8cab70c6c8919c95cac08b8.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
On 5/3/2013 at 9:38 ΠΜ, Ανδρομέδα είπε:

Καλημερα! ο κος Κουτρουμανης με ξεγεννησε σε εφημερια στο πρωτο μου παιδι. Ηταν δυσκολος τοκετος μιας κ ημουν 24εμβδομαδων κ 6ημερων κ ομως μου εβγαλε το κοριτσακι μου αθικτο και ζωντανο και εκτελεσε μεχρι και χρεη ψυχολογου ο ανθρωποσς σε μενα. Η καισαρκη που μου εκανε ηταν παρα πολυ καλη κι ενα χρονο μετα γεννησα κ τον γιο μου παλι με τον ιδιο. τωρα ειμαι 14+1 στο τριτο μου νινι και απο θεμα γιατρου νιωθω ασφαλης. Απανταει παντα στα τηλεφωνα [η με παιρνει πισω πολυ συντομα] ακουει κ την παραμικρη ανησυχια που εχω στο κεφαλι μου κ γενικα ειναι υπεροχος ανθρωπος. Για το κοστος του νοσοκομειου πρεπει να μιλησεις με το λογιστηριο αναλογα τη θεση θες και τι ασφαλεια εχεις. εγω πηγα στα απλα δωματια γιατι τα οικονομικα μας ειναι χαλια και δν πληρωσα τπτ..Η ΜΕΝΝ ειναι παρα πολυ καλη [αχρειαστη να ναι]. αλλα να ειμαι ειλικρινης μια χαρα με βοηθησαν μαιες κλπ και αρκετα καθαρα ηταν [ε με το θηλασμο μην περιμενεις κ πολλα ψαξου λιγο μονη σου απο πριν] παντως εγω εμεινα ικανοποιημενη σε γενικες γραμμες.. Θα σου στειλω το κιν του γιατρου με πμ.

Καλημερα.Θα μπορουσα να εχω το τηλεφωνο του κ.Κουτρουμανη;Ευχαριστω εκ των προτερων

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...