Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)


Recommended Posts

Την Κυριακη στις ειδησεις των 7 μμ,στον alpha,εδειξε ενα μαγαζι στην Αθηνα που πουλα αμπιγε ρουχα (μεταξωτα κτλ) με 20 ευρω!!!!!Ειδε καμια μανουλα σε ποιο μερος ειναι το μαγαζι γατι δεν προλαβα το θεμα απ την αρχη!!( αντε και για τις ανυπαντρες ειχε επωνυμα νυφικα με 200 ευρω...!!)Σας ευχριστω μανουλες!!

νομιζω καπου στον Αγ.Δημητριο... κατι πηρε το αυτι μου εκεινο το πρωι...

6iY7p3.png?cAMNhNbb
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

Καμια προσφορα για Pambers υπαρχει αραγε;;

Ξεμεινα απο newborn 2νουμερο...νομιζα οτι ειχα και στοκαρα την προηγουμενη βδομαδα activefit 3 και του ειναι τεραστια....

4

Link to comment
Share on other sites

ηλιαννα γιατι δεν αγοραζεις libero?:wink:

 

 

εν τω μεταξυ αυτοι τις pampers θεωρουν την τιμη 8 ευρω για 26 πανες λογικη και την διαφημιζουν???????:roll::roll::roll:

Ο τριτος μου εβγαλε σπιρακια και ειχα παρει πολλες οταν τις ειχε βαλει ο ΑΒ την ανοιξη πρωτη φορα 50% Του εβαλα 7-8 πακετα αλλα τον λυπηθηκα και τα 2 τελευται τα εστειλα στην Ιωαννα....:roll:

Στον 4ο εβαλα τον πρωτο μηνα αλλα του ειχαμε ατυχηματα....:?

 

Ποια διαφημηση λες με 26 πανες 8 ευρω;;

4

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ο τριτος μου εβγαλε σπιρακια και ειχα παρει πολλες οταν τις ειχε βαλει ο ΑΒ την ανοιξη πρωτη φορα 50% Του εβαλα 7-8 πακετα αλλα τον λυπηθηκα και τα 2 τελευται τα εστειλα στην Ιωαννα....:roll:

Στον 4ο εβαλα τον πρωτο μηνα αλλα του ειχαμε ατυχηματα....:?

 

Ποια διαφημηση λες με 26 πανες 8 ευρω;;

 

 

ειδα σημερα μια διαφημιση που ελεγε προτεινομενη λιανικη τιμη 7,92 για pampers(νομιζω ηταν οι baby dry) για 26 η 27 πανες.και λεω "αυτη ειναι καλη τιμη"????ενημερωτικα να σου πω οτι σε σουπερ μαρκετ στην αγγλια εχουν τις 144 πανες pampers 14 ευρω.:roll::roll:

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

επειδή δε θυμάμαι αρχικές τιμές ποιος συμφέρει; ΑΒ ή Σκλαβενίτης; Μήπως είναι το ίδιο;

 

Η παμπερς μετά από πολλούς μήνες ξαναέστειλε κουπόνια! Φαίνεται έπεσαν οι πωλήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Όντως! Κι εγώ σήμερα πήρα (δύο, μη φανταστείτε παραπάνω) κουπόνια για τα Active Fit. Μάλλον η καμπάνια προώθησης δεν τους βγήκε τόσο καλά.

 

Και είναι και των 3?, αλλά πάλι το σκέφτομαι. Άλλο του Lidle τα 9,65, άλλο να δώσεις 16?, ακόμα και με το κουπόνι.

Μπορεί να πάρω όμως, έτσι γι' αλλαγή!

xcYlp2.png?ab2FYc5BKIjjp3.png?Uc4YgY5u
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...