Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Η κόρη μου δουλεύει!!!


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια! Μετά τις 40 ημέρες ξεκίνησα τη δουλεια... κ είχα φοβερό άγχος με το θέμα του θηλασμού. Αγόρασα θηλαστρο, μπουκάλια, σακουλάκια κ έκανα αντλησεις στη δουλειά! Βέβαια όλο αυτό δε με ευχαριστούσε γτ δεν έβγαζα την ποσότητα που χρειαζόταν κ θα έτσι θα βάζαμε συμπλήρωμα... Έτσι αποφάσισα να πέρνω τη μικρή μου μαζί μου... έκανα ένα χώρο δικό της στο μαγαζί, έβαλα πάρκο για να παίζει, κούνια για να κουνιέται, παιχνιδάκια κ την έχω όλη μερα μαζί μου... Έτσι θηλάζει όποτε θέλει!!! Βέβαια δε μπορώ να πω οτι είναι εύκολη υποθεση αλλά την απολαμβάνουμε κ οι δυο!!! Έχει γίνει η μασκότ του μαγαζιού .... Με την εμπειρία μου θέλω να πω οτι υπάρχει λυση κ αν έχεις θέληση όλα τα καταφερνεις!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Την καλυτερη δουλεια εκανες...μακαρι να ειχα κι εγω δικη μου δουλεια να μπορω να παιρνω το μικρο μαζι.Δυστυχως ειμαι υπαλληλος σε εταιια και κατι τετοιο δε γινεται οποτε δυστυχως με βλεπω να την αφηνω τη δουλιτσα μου.

 

Για την ωρα ειμαι σε αδεια και οπου παω μαζι τον κουβαλαω...χτιζουμε και σπιτι...τρεχω καθε μερα στην οικοδομη,για μπανια,για κουζινες ,με ηλεκτρολογους ,με γυψοσανιδαδες,με μπγιατζιδες...και το μωρο παραμασχαλα.Εργλαβο της οικοδομης τον εχω κανει τον κακομοιρη...ευτυχως ειναι καλοβολο παιδι και καθεται.

Link to comment
Share on other sites

:)

 

Ένσημα της κολλάς ;)

Το Ήλεκτράκι μου και ο Οδυσσέας μου, οι ηλιαχτίδες μου!

..................................................................................

Ο Θεός πέθανε...

Ο Μαρξ πέθανε...

κι Εγώ τώρα τελευταία δε νοιώθω πολυ καλά...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...