Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Απο αλλο φορουμ!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις


ναι και εγω δεν καταλαβα...εννωεις οτι μπαινουν και μιλανε ασχημα??? οτι εχουν ταση για τσαμπουκα??? γραφουν με κεφαλαια γραμματα????επειδη ανεφερες καρτουλες και γιαυτο ρωταω....;)

Link to comment
Share on other sites

Tιποτα παραπανω απο αυτο που λεω. Τυχαια ειδα τα θεματα που κλειδωθηκαν σε αλλο φορουμ οπου γινεται χαμος.

 

συγνωμη ζωη αλλα και παλι η ξανθια δεν καταλαβε...τι θελεις να πεις

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μια χαρα τα λες βρε Ζωη αλλα νομιζω αρχικα πρεπει να μας προστατευει το ιδο το φορουμ.οκ καποιες απαντησαμε κ ισως καποιοες ποιο εντονα,ομως καλο θα ειναι πριν αρχισουν οι καρτουλες να βλεπουν ποιος προκαλεσε τετοιο πανικο κ οχι να αφηνουν να περναν τετοια μηνυματα,τοσο προσβλητικα κ για ενα τοσο ευαισθητο θεμα!!!ελεος δηλαδη!!

χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα

το αγορακι μου ειναι η ζωη μου ολη!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

αν εννοεις για ενα συγκεκριμενο ατομο που μπηκε...οκ τοτε. Δεν ειναι δα και οτι "μας την επεσαν"....

 

Τα ειδα στο αρχειο....φαση ειχε παντως. Τα ελεγε ωραια το παληκαρι......:mrgreen::mrgreen:

Don't give me love, i've had my share. Give me the truth instead.....

Link to comment
Share on other sites

μια χαρα τα λες βρε Ζωη αλλα νομιζω αρχικα πρεπει να μας προστατευει το ιδο το φορουμ.οκ καποιες απαντησαμε κ ισως καποιοες ποιο εντονα,ομως καλο θα ειναι πριν αρχισουν οι καρτουλες να βλεπουν ποιος προκαλεσε τετοιο πανικο κ οχι να αφηνουν να περναν τετοια μηνυματα,τοσο προσβλητικα κ για ενα τοσο ευαισθητο θεμα!!!ελεος δηλαδη!!

 

To φορουμ μια χαρά μας προστατεύει. Κάνεις μια αναφορά και δεν μπαίνεις στο κόπο να απαντησεις και πολύ περισσότερο να πεσεις στο ίδιο επίπεδο με αυτόν που προκαλεί ή ακόμα και πιο κατω γιατί:

 

1ον εχει πετύχει τον σκοπο του

2ον τρως εσύ κάρτα

Είσαι όλη μου η ζωή!!!!!

line_m122_beg_17_time_1168750800_text_cf20c1ebe5eee1ede4f1dceaeff220eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

επι την ευκαιρια θελω να πω κατι,γιατι και γω το ειδα το θεματακι αφου ειχε κλειδωθει βεβαια. βασικα απο τη μια ισως στην αρχη εχει πλακα ενας στους χιλιαδες να μπαινει και να πεταει τη ''χαζομαρα''του. μετα γελασα και με καποια σχολεια καποιων μαμαδων. παλαιοτερα μου φαινοταν σπαστικο να κανεις κατι και ναχεις απο πανω τους συντονιστες να σου τη λενε. πχ καποτε επειδη ειχα ανοιξει ενα θεμα που υπηρχε κτλ.. τωρα ομως ακομα και χθες που ειδα αυτο το θεμα, ενιωσα ασφαλεια ξεροντας οτι υπαρχουν αυτοι οι συντονιστες η η ιδια διαχειρηση που μας προσεχει. ηθελα να το πω απλα γιατι ναι ειχα νευριασει απο κατι απλο αλλα κοντα στο απλο ελεγχουν και κατι πιο τραβηγμενο καιμου αρρσει πολυ τελικα. οσο για το ανα ειναι απο αλλο φορουμ αυτο ειναι σχετικο. ολα παιζουν... αλλα τι μας χαλαει? αν ειναι καποια να θελει να απαντησει θα το κανει αλλιως ας αφησει το φορουμ να κανει τη δουλεια του την οποια κανει. τελος να πω αν μιλας για μια σιγκεκριμενη κοπελα που απαντουσε. παρολο που ειναι απο της μανουλες που συμπαθω εδω μεσα, ισως ενοχλησε ο τροπος εκφρασης που ταλεγε και οχι αυτα που ελεγε.. δε το συνεχιζω γιατι δε θελω να ανοιξω θεμα χωρις την ιδια....

1-2-3MPOMPIRES!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν μιλαω για καμια κοπελα απο εδω μεσα.

Απλα επειδη κατα καιρους γινεται οτι γινεται ηθελα να σας πω αυτο που ειδα και να προειδοποιησω οτι ισως ειναι πλακα απο αλλο φορουμΜονο αυτο.

Ουτε κατηγορησα κανεναν ουτε τιποτα.

(Βαρεθηκα να τα παιρνουμε ολα στραβα. Βρε μπας και ειναι κανενας πλανητης αναδρομος?).

Link to comment
Share on other sites

Ουτε κατηγορησα κανεναν ουτε τιποτα.

(Βαρεθηκα να τα παιρνουμε ολα στραβα. Βρε μπας και ειναι κανενας πλανητης αναδρομος?).

 

το ξερω. εγω δεν ειπα οτι αναφερες εσυ κατι για καποια κοπελα. απλα επειδη καταλαβα οτι μιλαμε για ενα σιγκεκριμενο( η με αφορμη αυτου) που εγινε προχθες γιαυτο ειπα αυτα που ειπα. δικα μου ηταν αυτα που ειπα. καλα κανεις. ναχουμε το νου μας. οχι τοσο σε πλακες αλλα σε αυτα που τα εννοουν...

1-2-3MPOMPIRES!!!

Link to comment
Share on other sites

To φορουμ μια χαρά μας προστατεύει. Κάνεις μια αναφορά και δεν μπαίνεις στο κόπο να απαντησεις και πολύ περισσότερο να πεσεις στο ίδιο επίπεδο με αυτόν που προκαλεί ή ακόμα και πιο κατω γιατί:

 

1ον εχει πετύχει τον σκοπο του

2ον τρως εσύ κάρτα

 

Συμφωνώ 1.000%.

 

Τέτοιους τύπους πρέπει απλά να τους κάνουμε να νιώσουν αόρατοι...

Το Ήλεκτράκι μου και ο Οδυσσέας μου, οι ηλιαχτίδες μου!

..................................................................................

Ο Θεός πέθανε...

Ο Μαρξ πέθανε...

κι Εγώ τώρα τελευταία δε νοιώθω πολυ καλά...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν μιλαω για καμια κοπελα απο εδω μεσα.

Απλα επειδη κατα καιρους γινεται οτι γινεται ηθελα να σας πω αυτο που ειδα και να προειδοποιησω οτι ισως ειναι πλακα απο αλλο φορουμΜονο αυτο.

Ουτε κατηγορησα κανεναν ουτε τιποτα.

(Βαρεθηκα να τα παιρνουμε ολα στραβα. Βρε μπας και ειναι κανενας πλανητης αναδρομος?).

Εφόσον έχεις δει σχόλια σε κάποια/ κάποιο άλλο φόρουμ που αφορά αυτό εδώ από χρήστες που δημόσια σε ποστ αναφέρουν ότι θα μπουν εδώ και θα κάνουν "πλακίτσα" νομίζω ότι θα πρέπει να ενημερώσεις τους εδώ διαχειριστές ;);)

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειχα δει σχολια νωριτερα οτι θα εκαναν πλακιτσα.

Αφου εγινε η ολη ιστορια και τα ειδα στο αρχειο και ειδα συγκεκριμενο θεμα και σε στο αλλο φορουμ σας ενημερωσα.

 

Mαλλον κακως μιλησα απο την αρχη. Οπως φαινεται θα βρω και τον μπελα μου απο πανω.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειχα δει σχολια νωριτερα οτι θα εκαναν πλακιτσα.

Αφου εγινε η ολη ιστορια και τα ειδα στο αρχειο και ειδα συγκεκριμενο θεμα και σε στο αλλο φορουμ σας ενημερωσα.

 

Mαλλον κακως μιλησα απο την αρχη. Οπως φαινεται θα βρω και τον μπελα μου απο πανω.

γιατί να βρείς τον μπελά σου καλή μου ??? αν ξέρεις σε ποιό φόρουμ αναφέρουν ότι θα κάνουν πλάκα καλό θα ήταν να ενημερώσεις τους διαχειριστές μας και αυτοί θα ενημερώσουν τους διαχειριστές του άλλου φόρουμ

Κάποιες φορές η πλάκα μπορεί να είναι "ανώδυνη" όπως στο θέμα του "ανώμαλου" που είδες στο αρχείο, κάποιες άλλες φορές η πλάκα στοιχίζει σε ψυχική ηρεμία ευαίσθητων "κοινωνικών ομάδων" ;);)

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας,

 

παρακαλούμε εάν γνωρίζετε κάτι επιπλέον, πέρα απο τα παλιότερα θέματα που αφορούν οργανωμένη φάρσα εις βάρος των μελών του parents.gr τα οποία βρίσκονται αναρτημένα εδώ και καιρό,

κ αν πρόκειται περι καινούριας φάρσας, παρακαλώ ενημερώστε την διαχείριση μέσω εμαιλ στο info(at)parents.gr.

 

το παρόν κλειδώνεται καθώς το θέμα συζήτησης δεν αφορά ενημερωτικό σκοπό.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...