Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Μειωμενη κινητικοτητα


Recommended Posts

Παιδια γεια σας κ απο μενα ειμαι καινουρια κ εγω κ προσπαθουμε κ εμεις για νινακι κατι λιγοτερο απο τρεις μηνες αλλα τιποτα. Πριν ειχαμε προβληματακι στο σπερμοδιαγραμμα με συγκολλησεις- κινητικοτητα.Γιατρος ειπε δεν ειναι οργανικο να περιμενουμε τρεις μηνες να ανανεωθει το σπερμα..κ βλεπουμε κ παραλληλα να προσπαθουμε.Τιποτα ακομη κ εχω αγχος για το καινουριο σπερμοδιαγρ. το Σεπτεμβρη θα κανει.Το ξερω οτι ο καιρος ειναι λιγος ακομη αλλα ανησυχω για το προβλημα μηπως επιμεινει.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αυτο βασικα ειναι θεμα ουρολογου- ανδρολογου.Κ η γιατρος μου βεβαια ειχε πει να δει τα αποτελεσματα του για να μου πει γνωμη αλλα δεν τα ειχα μαζι τοτε.Βλεπουμε απο Σεπτεμβρη μαζι με δουλεια που θα αρχισει σχολειο θα αρχισουμε κ εξετασεις

Link to comment
Share on other sites

Αναλογα με το ποσο χαμηλη ειναι η κινητικοτητα θα προβειτε κ σε αναλογες πραξεις....

-αν ειναι στις φυσιολογικες τιμες αλλα χαμηλα,βρισκεις τη μερα της ωορρηξιας με τον γιατρο σου κ εχετε επαφες

-αν οι τιμες ειναι πιο χαμηλες κανετε εξετασεις για τυχον υπαρξη κιρσοκηλης

(για τις συγκολλησεις ο αντρας μου επαιρνε Mucosolvan-του ειπε ο ουρολογος οτι βοηθαει)

 

ΟΜΩς ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ Κ ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΤΕ ΑΠΟ ΤΩΡΑ!!!!!!! :)

ΒΑΣΙΛΙΚΗ....ΛΑΤΡΕΙΑ ΜΟΥ!!!!!!29.11.03

ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙ ΜΟΥ...ΑΝΤΡΑΚΙ ΜΟΥ !!!!!!04.08.10

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Eκανε καποιες εξετασεις κ μας ειπε δεν υπαρχει οργανικο προβλημα γιαυτο ακομη δεν εδωσε φαρμακα, μαλλον αμυνα του οργανισμου σε καποιο μικροβιο που ειχε.Αυτο περασε με αντιβιωση οι συγκολλησεις εμειναν σαν φλεγμονη.Θαδουμε εγω εφοδιαστηκα κ με τεστ ωορρηξιας κ οταν βρω τη μερα...!

Link to comment
Share on other sites

Nαι του δινω αλλωστε σε ολα κανει καλο.Του εδωσα κ καρνιτινη γιατι διαβασα κανει καλο σε κινητικοτητα αλλα χωρις γνωμη γιατρου..αποφασισαμε να την σταματησει.μονο πολτο που ειναι φυσικος

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...