Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Δε μπορω να ανοιξω νέο θεμα


Recommended Posts

Προσπαθησα αρκετές φορές στην ενότητα του θηλασμού να ανοίξω νέο θέμα, αλλα δε μπορω. Βγαίνει ένα εικονίδιο και μου λέει ότι δεν έχω προνομια για κάτι τέτοιο, δεν έχει ενεργοποιηθεί ο λογαριασμός μου και κάτι τέτοια κουφα. Εδώ πώς τα κατάφερα? Τι δεν κάνω σωστά?

EXXQp3.pngAIzKp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Προσπαθησα αρκετές φορές στην ενότητα του θηλασμού να ανοίξω νέο θέμα, αλλα δε μπορω. Βγαίνει ένα εικονίδιο και μου λέει ότι δεν έχω προνομια για κάτι τέτοιο, δεν έχει ενεργοποιηθεί ο λογαριασμός μου και κάτι τέτοια κουφα. Εδώ πώς τα κατάφερα? Τι δεν κάνω σωστά?

 

κάνε ενα refreshάκι μπες στην αρχική και θα μπορέσεις μετά να ανοίξεις κανονικά... μου το έκανε και εμένα εχ8ες

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,

 

Λόγω της μεταφοράς των θεμάτων σε υποενότητες, είχε απενεργοποιηθεί η δυνατότητα των μελών να ανοίγουν νέα θέματα αλλά να μπορούν να δημοσιεύουν σε ήδη υπάρχοντα.

 

Η μεταφορά ολοκληρώθηκε χτες, οπότε κάποια στιγμή σήμερα θα μπορέσετε να ανοίξετε νέο θέμα. Πριν το ανοίξετε όμως, βεβαιωθείτε ότι δεν υπάρχει ήδη κάποιο ίδιας θεματολογίας και προσέξτε σε ποια ενότητα θα το ανοίξετε ώστε να το βρουν εύκολα τα μέλη και να σας απαντήσουν.

 

Ευχαριστούμε για την κατανόηση

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...