Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Εκπαιδευτηρια Πασχαλη - Αλιμος


Recommended Posts

Καλησπερα σε ολους,

 

Ηθελα να ρωτησω γνωμες σχετικα με τα εκπαιδευτηρια Πασχαλη (νηπιαγωγειο, δημοτικο).

Εχει παει καμμια μανουλα το παιδακι της εκει; Επισης αν καποια γνωριζει σχετικα με το οικονομικο θα το εκτιμουσα ιδιαιτερα. Ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα!παει μια φιλη μου τις κόρες της εκει.απο προνήπιο και τωρα η μια ειναι νηπιαγωγείο και η αλλη δημοτικό.ξερω οτι ειναι πολυ ευχαριστημένη γενικότερα.δεν εχει κάποιο θεμα.περι του οικονομικού,αν δεν κανω λάθος,πρεπει να ειναι γύρω στα 5,000? η χρονια.αλλα ολα τα αλλα ειναι έξτρα:βιβλία,στολές,σχολικά,εξωσχολικές δραστηριότητες κτλ.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Δεν ξερω αν ειναι το σωστο τοπικ για να το γραψω αλλα σιγουρα δε θα μπορουσα να το αφησω ετσι! Σημερα το μεσημερι επιστρεφοντας στο σπιτι μου απο τη Βουλιαγμενης πεταχτηκε με κατακοκκινο φαναρι το σχολικο λεωφορειο απο τα εκπαιδευτηρια Πασχαλη και αν δε φρεναραμε και καναμε ελιγμο θα ειχαμε συγκρουστει και δεν ξερω και τις συνεπειες... Επισης αυτο που με λυπει αφανταστα ειναι οτι δεν εγινε καταλαθος ουτε ετρεχε και περασε, ειχε βγει και κοιταζε αν ερχοταν αυτοκινητο ενω ειχε κοκκινο!!!!!! Για να περασει, οπως και εκανε αλλα επειδη εμεις στριβαμε δεν προλαβε να μας δει! Ο ανθρωπος ειναι δολοφονος,το σχολικο ηταν γεματο απο παιδακια που προφανως γυριζαν στο σπιτι τους! Σκεφτομαι πολυ σοβαρα να καλεσω και στα εκπαιδευτηρια να του κανουν καποια επιπληξη γιατι αυτος ο ανθρωπος εχει στα χερια του τις ζωες μικρων παιδιων! Αν θελει να σκοτωθει ας παει μονος του!

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν ειναι το σωστο τοπικ για να το γραψω αλλα σιγουρα δε θα μπορουσα να το αφησω ετσι! Σημερα το μεσημερι επιστρεφοντας στο σπιτι μου απο τη Βουλιαγμενης πεταχτηκε με κατακοκκινο φαναρι το σχολικο λεωφορειο απο τα εκπαιδευτηρια Πασχαλη και αν δε φρεναραμε και καναμε ελιγμο θα ειχαμε συγκρουστει και δεν ξερω και τις συνεπειες... Επισης αυτο που με λυπει αφανταστα ειναι οτι δεν εγινε καταλαθος ουτε ετρεχε και περασε, ειχε βγει και κοιταζε αν ερχοταν αυτοκινητο ενω ειχε κοκκινο!!!!!! Για να περασει, οπως και εκανε αλλα επειδη εμεις στριβαμε δεν προλαβε να μας δει! Ο ανθρωπος ειναι δολοφονος,το σχολικο ηταν γεματο απο παιδακια που προφανως γυριζαν στο σπιτι τους! Σκεφτομαι πολυ σοβαρα να καλεσω και στα εκπαιδευτηρια να του κανουν καποια επιπληξη γιατι αυτος ο ανθρωπος εχει στα χερια του τις ζωες μικρων παιδιων! Αν θελει να σκοτωθει ας παει μονος του!

 

Να τους παρεις οπωσδηποτε!!!

veMDp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Δεν ξερω αν ειναι το σωστο τοπικ για να το γραψω αλλα σιγουρα δε θα μπορουσα να το αφησω ετσι! Σημερα το μεσημερι επιστρεφοντας στο σπιτι μου απο τη Βουλιαγμενης πεταχτηκε με κατακοκκινο φαναρι το σχολικο λεωφορειο απο τα εκπαιδευτηρια Πασχαλη και αν δε φρεναραμε και καναμε ελιγμο θα ειχαμε συγκρουστει και δεν ξερω και τις συνεπειες... Επισης αυτο που με λυπει αφανταστα ειναι οτι δεν εγινε καταλαθος ουτε ετρεχε και περασε, ειχε βγει και κοιταζε αν ερχοταν αυτοκινητο ενω ειχε κοκκινο!!!!!! Για να περασει, οπως και εκανε αλλα επειδη εμεις στριβαμε δεν προλαβε να μας δει! Ο ανθρωπος ειναι δολοφονος,το σχολικο ηταν γεματο απο παιδακια που προφανως γυριζαν στο σπιτι τους! Σκεφτομαι πολυ σοβαρα να καλεσω και στα εκπαιδευτηρια να του κανουν καποια επιπληξη γιατι αυτος ο ανθρωπος εχει στα χερια του τις ζωες μικρων παιδιων! Αν θελει να σκοτωθει ας παει μονος του!

 

Εκανες πολύ καλα και το ανέφερες !! Θα το λάβω υπ οψιν μου πριν την απόφαση μου και ενδεχομένως να το συζητήσω μαζί τους.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 5 χρόνια μετά...
On 4/1/2015 at 3:41 PM, ESTRELLA said:

 

Εκανες πολύ καλα και το ανέφερες !! Θα το λάβω υπ οψιν μου πριν την απόφαση μου και ενδεχομένως να το συζητήσω μαζί τους.

Καλσπέρα σας,

 

Είμαι και εγώ σε αναζήτηση σχολείου για τη μικρή μου.

Τώρα πάει προνήπιο αλλά του χρόνου θέλω να τη γράψω σε νήπιο που να συνεχίσει και δημοτικό.

 

Μήπως μπορείτε να μου πείτε γνώμες για τον Πασχάλη?

Καλό σχολείο?

Από τιμές τι παίζει?

Και τι συμπεριλαμβάνει η τιμή.

 

Ευχαριστώ εκ  των προτέρων!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...