Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Θέλετε...


Recommended Posts

εδω να ποστάρουμε τα δώρα των παιδιών μας;....

Μην εκνευρίζεσαι αν ο γειτονάς σου,εχει το στέρεο ανοιχτό στις 2 το πρωί,τηλεφωνησέ του στις 4 και πες του πόσο σου άρεσε...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αρχίζω εγώ:

Αρχικά να πώ ότι η νονά μας φαλίρησε (πάει το δώρο)

Από νονά δώρο 1)

006.jpg

Από νονά δώρο 2)

005.jpg

Από νονά δώρο 3)

009.jpg

Από νονά δώρο 4)

010.jpg

012.jpg

Από νονά δώρο 5)

014.jpg

Και μας πήρε και το πρώτο μας στολίδι ....

013.jpg

Ενας απο τους θείους μας πήρε:

004-1.jpg

εγω και ο μπαμπάς του του πήραμε το χαλί για το δωμάτιο του μιας και θα γινόταν και η μεταφορά της κούνιας στο δικό του δωμάτιο τώρα πιά :wink:

όποιος θέλει να το δεί στα παιδικά χαλιά ο κωδικός: 31170 σε διαστάσεις 1,60χ2,30

και το ρολόι τοίχου:

011.jpg

α το αφεντικό της νονάς μας έκανε δώρο αυτό:

008.jpg

Θα επανέλθω όμως γιατί είμαστε μεγάλο σόι....... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Για να στολίσουμε τη σελίδα λοιπόν....

Μην εκνευρίζεσαι αν ο γειτονάς σου,εχει το στέρεο ανοιχτό στις 2 το πρωί,τηλεφωνησέ του στις 4 και πες του πόσο σου άρεσε...

Link to comment
Share on other sites

Υπεροχα ειναι ολα vazelaki καλοφορετα ευχομαι! :D αν δεν με γελουν τα ματακια μου,η νονα σας η καλη μηπως εκανε ενα μικρο λαθακι στο χρωμα της ζακετουλας με τον τιγρουλη? :lol:

μπας και ειναι παοκτσου η νονα? :wink:

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μπα δεν ασχολειται εσενα ομως σε κόβω παοκτζου :D .

εσεις γιατι δεν βάζετε φωτο;βαριέστε να βγάλετε μάλλον ε :roll: ; :lol:

Μην εκνευρίζεσαι αν ο γειτονάς σου,εχει το στέρεο ανοιχτό στις 2 το πρωί,τηλεφωνησέ του στις 4 και πες του πόσο σου άρεσε...

Link to comment
Share on other sites

μπα δεν ασχολειται εσενα ομως σε κόβω παοκτζου :D .

εσεις γιατι δεν βάζετε φωτο;βαριέστε να βγάλετε μάλλον ε :roll: ; :lol:

Ασε...εδω εχω να βγαλω το παιδι μου ενα μηνα...Καλα που ηρθε ο νονος της χθες και την εβγαλε...

QJZup3.png

 

bxuCp3.png

Link to comment
Share on other sites

μπα δεν ασχολειται εσενα ομως σε κόβω παοκτζου :D .

εσεις γιατι δεν βάζετε φωτο;βαριέστε να βγάλετε μάλλον ε :roll: ; :lol:

χαχαχα καλα με κοβεις vazelaki! :lol::D παοκτζου αλλα οχι φανατικη :cool:

για τις φωτο τωρα θελω να βαλω κι εχω και παααααααααρα πολλες το γιαβρι μου,αλλα δεν ξερω ακομη καλα τον τροπο,μολις τον μαθω θα βαλω.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Vazelaki κάνουμε κόντρα??? Οι τρελοχαζονονές μας πρέπει να συναντηθούν -να κάνουν σύλλογο... :lol::lol::lol::lol:

 

Ξεκινάμε λοιπόν με ΔώροΝο1 αγαπημένης νονάς μας

000210.jpg

000230.jpg

Συνεχίζουμε με ΔώραΝο2+3 της πιο καλής νονάς του κόσμου (χωρίς παρεξήγηση στις άλλες νονές)[

 

000719.jpg

 

000746.jpg

 

Και συνεχίζουμε με ΔώραΝο4+5+6 (νονάς πάντα μην ξεχνιόμαστε)

000352.jpg

Και φτάσαμε στο τέλος, κατασκευές από τα άξια χρυσά χεράκια της νονάκας μας :lol::lol::lol: (στολίδια δέντρου: καρδούλα κόκκινη, ανθρωπάκι, καμπανούλα και το Μονόγραμμά μας Β), το πρώτο μας τρίγωνο (ήδη εξασκούμαστε :lol::lol::lol::lol: ) & φυσικά οι σοκολατίτσες μας

 

000542.jpg

 

Αυτά για φέτος!!!!!!!!!!!!!!

 

Σούπερ Νονά μας σ΄αγαπάμε πολύ πολύ, σ' αγαπάμε μέχρι τον ουρανόοοοο... :lol::lol:(και φυσικά ΟΧΙ για τα δώρα, αλλά για τη μεγάλη και αληθινή αγάπη & λαχτάρα σου)

 

Και μετά από τα παραπάνω έχω να καταγγείλω ότι ο Αη Βασίλης δεν ξέρει (δεν ειδοποιήθηκε/ενημερώθηκε για την ακρίβεια) ακόμη τι δώρο :?::?: ν' αφήσει στο μονάκριβο αστέρι μας :oops::oops::oops::oops::oops:

Link to comment
Share on other sites

νούφαρο μπράβο στη νονά είναι όλα τέλεια :D:wink:

Gold σου έστειλα πμ μπας και βοηθήσω :D:wink:

συνεχίζω εγω με τα υπόλοιπα (γιατί όπως προανέφερα είμαστε μεγάλο σόι :lol::lol: )

ο αδερφός μου με τη νύφη μου του πήραν:

036.jpg

η αδερφή μου και ο γαμπρός μου:

026-1.jpg

η γιαγιά μου-86 ετών παρακαλώ μας πήρε αυτή τη φορμίτσα:

020-1.jpg

ενας φίλος μας,μας πήρε:

015-1.jpg

ο αδερφός του μπαμπά με τη γυναίκα του μας πήραν:

023-1.jpg

021-1.jpg

022-2.jpg

και κάποιοι άλλοι μας έδωσαν χρήματα(πχ οι παππουδες-ειδικα ο ενας που ειναι και εφετζης....πως δεν θα το εκανε άλλωστε και μπροστα σε κόσμο :shock: -η γιαγιά-ο προπαππούς και η άλλη μου αδερφή.

Τους ευχαριστούμε όλους πολύ-πολύ και μερικούς ας το έκαναν και επιδεικτικά (δεν πειράζει-τεσπα) είπα χρονιάρες μέρες να μη συγχιστώ κι αρχίσω να βρίζω :lol::lol::lol:

Μην εκνευρίζεσαι αν ο γειτονάς σου,εχει το στέρεο ανοιχτό στις 2 το πρωί,τηλεφωνησέ του στις 4 και πες του πόσο σου άρεσε...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

λοιπόν πολύ ωραία όοολα τα δώρα να είναι καλά τα παιδιά να τα χαίρονται. να σας πω τι πήραν μέχρι σήμερα τα παιδάκια μου?

Λοιπόν νονά του πρώτου μου (Σπύρο) δεν έχει έρθει καν να μας δει

Νονά του δεύτερου μια απ τα ίδια

Παπούδες (γονείς μου) δεν πήραν καν ένα τηλέφωνο για τα χρόνια πολλά και δεν μένουμε μακριά.

Παπούδες (από τον μπαμπά) τίποτα, απλά τίποτα....

Προγιαγιά απ τον μπαμπά έδωσε στον Σπύρο 20 ευρώ

Προγιαγιά και προπαππούς απ τον μπαμπά έστειλαν 100 ευρώ

θείοι θείες που έχουμε και ένα τσούρμο τίποτα ΑΚΟΜΑ το τονίζω το ΑΚΟΜΑ γιατί μάλλον περιμένουν να έρθουν αργότερα μην τυχών και ξαναέρθουν στο ενδιάμεσο και πρέπει να ξαναπάρουν κάτι......

όπως βλέπετε η ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΚΡΙΣΗ έχει πλήξει τα σόγια μας......τσ τσ τσ

α ξέχασα εμείς τους πείραμε απ΄όλα ρούχα παιχνίδια στολίδια και ας μην μας έμεινε μία μόνο να τα βλέπουμε χαρούμενα :oops:

καθαρός ουρανός αστραπές δεν φοβάται!!!

Link to comment
Share on other sites

sk.margaret μη στεναχωριέσαι όμως.

Να είστε καλά.... (και θα ψωνίζετε εσείς στα παιδάκια σας)

Μην εκνευρίζεσαι αν ο γειτονάς σου,εχει το στέρεο ανοιχτό στις 2 το πρωί,τηλεφωνησέ του στις 4 και πες του πόσο σου άρεσε...

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως αν και ειμαι μελλουσα νονα του μπεμπη που μολις σαραντησε αρκεστηκα σε ενα χρυσο για το καλο, μια κουδουνιστρα, ενα ριλαξ, πανε αγκαλιας, ενα γυμναστηριο και ενα ελεφαντακι εκπαιδευσης..ε! σιγα σιγα!! η μηπως να νοιωσω και αλλες τυψεις και ενοχες που δεν ξοδευτηκα περισσοτερο? βεβαια εχω και αλλοθι γιατι σε λιγες μερες ειμαι να γεννησω και εχω και εγω εξοδα..για να μην πω οτι περιμενω να δω τι δωρα θα μου κανουν και οι υπολοιποι..διοτι ειμαι η γνωστη κυρια που κανω λιρες και χρυσα και αλλα πολλα σε γαμους και βαφτισεις αλλα στον δικο μου γαμο το τι Vicko και φτηνια επεσε στα δωρα ΔΕΝ λεγεται..βεβαια να μην ειμαι και αχαριστη απο το ολοτελα καλη και η Παναγιωταινα..

Link to comment
Share on other sites

Εμεις επειδη γενεθλιογιορταζουμε γυρω απο τα χριστουγεννα, μαζεψαμε δωρακια αρκετα. Και επιτελους λογω διακοπων η μαμα βρηκε χρονο να κατεβασει φωτος

 

IMG_1851.jpg

 

IMG_1853.jpg

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γατούλα μπράβο και του χρόνου.

Πολύ όμορφα τα παιχνιδο-ρουχαλάκια σας και έξυπνος τρόπος φωτογράφισης :D:wink: δουλευες σε φωτογράφησεις φυλλαδιων καταστημάτων :lol::lol::lol:

Καλό πολύ μου άρεσε θα το καθιερώσω κι εγω :wink:

Μην εκνευρίζεσαι αν ο γειτονάς σου,εχει το στέρεο ανοιχτό στις 2 το πρωί,τηλεφωνησέ του στις 4 και πες του πόσο σου άρεσε...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...