Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ανακατοσουρες απο τοσο νωρις?


Recommended Posts

Σε μια εβδομαδα θα παω κατευθειαν για χοριακη ευτυχως κρατηθηκα μεχρι τωρα κοριτσια και δεν εκανα τεστ και δεν προκειται να κανω!!!!

 

Το ερωτημα μου ειναι το εξης....δεν εχω κανενα συμπτωμα οπως πονους περιοδου. Οταν περιμενα περιοδο ποτε δεν πονουσα ή πρηζοταν το στηθος μου πριν μου ερθει το ιδιο και τωρα. Αν ημουν εγκυος δε θα επρεπε να εχω κατι διαφορετικο να αντιδρασει ο οργανισμος μου διαφορετικα?γιατι βλεπω ολες σχεδον ειχατε πονακια

 

Το μονο που αλλαξε ειναι οτι επι 3 χρονια ταξιδευω καθημερινα και ποτε μα ποτε δε ζαλιζομουν και 2 φορες που ταξιδεψα αυτες τις μερες σαν να ανακατευτηκα λιγο και χθες και σημερα εχω ενα φουσκωμα στο στομαχι μου λες και ολα γυριζουν εκει μεσα και μια ταση να τα βγαλω.

Μπορει να ειναι και του μυαλου μου βεβαια αλλα εχω πεισει τον εαυτο μου οτι θα με ερθει περιοδος για να μην απογοητευτω:shock:

 

Αν ειμαι εγκυος θα ειμαι 3 εβδομαδων,οποτε οι ανακατοσουρες ειναι λογικο?

Εχω ακουσει οτι δεν ισχυει οτι πρεπει να εισαι σε προχωρημενη εγκυμοσυνη για να τις εχεις ή να εχεις γενικα τα συμπτωματα.Με το που γινει εμφυτευση μπορεις να εχεις τα παντα γιατι απο κει και περα αρχιζει και αλλαζει ο οργανισμος σου.

vpCFp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...