Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ασυμπτωματικη κυηση?????


Recommended Posts

Κουκλιτσες καλησπερα! Εκανα σπερματεγχυση το Σαββατο 19/5 και τωρα περιμενω αυτο το Σαββατο αποτελεσματα. Γενικα ημουν πολυ αισιοδοξη γιατι μας ειπαν κ απο το ανδρολογικο εργαστηριο κ ο γιατρος οτι ολα φαινονται παρα πολυ καλα και εχουμε αρκετες πιθανοτητες. Το θεμα ειναι το εξης... Δεν εχω καθολου συμπτωματα. ΤΙΠΟΤΑ! Ουτε πονους στην κοιλια ουτε πονους στο στηθος, ουτε πρηξιμο, ουτε πονους στη μεση ουτε συχνουρια (συμπτωματα που ειχα στην πρωτη που εγκυμοσυνη που δυστυχως παλλινδρομησε). ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ. Και κατι υγρα που ειχα για δυο τρεις μερες σταματησαν και αυτα. Υπαρχει πιθανοτητα εγκυμοσυνης χωρις καθολου συμπτωματα?????????????? Εχει συμβει σε καμια???

Στηρίξου στο λαγοπόδαρο αν θες, αλλά θυμήσου ότι δεν ωφέλησε το λαγό!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εννοειται οτι υπαρχουν και αυτες οι εγκυμοσυνες...που δεν τις παιρνεις χαμπαρι..τουλαχιστον στην αρχη

Αλλα στην περιπτωση σου(αν εισαι που σου ευχομαι απο την καρδια μου να εισαι) ειναι παρα πολυ νωρις και λογικο να μην εχεις συμπτωματα

Καλα αποτελεσματα!!!! Μην ανυσηχεις για αυτο!!!

p7z6p3.pngsQqep3.png
Link to comment
Share on other sites

Κουκλιτσες καλησπερα! Εκανα σπερματεγχυση το Σαββατο 19/5 και τωρα περιμενω αυτο το Σαββατο αποτελεσματα. Γενικα ημουν πολυ αισιοδοξη γιατι μας ειπαν κ απο το ανδρολογικο εργαστηριο κ ο γιατρος οτι ολα φαινονται παρα πολυ καλα και εχουμε αρκετες πιθανοτητες. Το θεμα ειναι το εξης... Δεν εχω καθολου συμπτωματα. ΤΙΠΟΤΑ! Ουτε πονους στην κοιλια ουτε πονους στο στηθος, ουτε πρηξιμο, ουτε πονους στη μεση ουτε συχνουρια (συμπτωματα που ειχα στην πρωτη που εγκυμοσυνη που δυστυχως παλλινδρομησε). ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ. Και κατι υγρα που ειχα για δυο τρεις μερες σταματησαν και αυτα. Υπαρχει πιθανοτητα εγκυμοσυνης χωρις καθολου συμπτωματα?????????????? Εχει συμβει σε καμια???

 

 

και εγώ στην εγκυμοσύνη μου δεν είχα κανένα σύμπτωμα από όσα αναφέρεις.

όπως σου είπε και η marcalina όμως είναι πολύ νωρίς.

Καλά αποτελέσματα σου εύχομαι

Link to comment
Share on other sites

Συνέχισε να σκέφτεσαι θετικά!Σκέψου πόσες από μας είναι κατά φαντασίαν έγκυες κάθε μήνα και έχουν και όλα τα συμπτώματα και δεν είναι τελικά...Άρα δεν σημαίνει και πολλά το τι συμπτώματα έχεις!Σου εύχομαι μια υψηλότατη χοριακή!!!!

Πολύ αργά για να είναι εγκαίρως, αλλά πολύ νωρίς για να είναι αδύνατον!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Επίσης έχω ακούσει ότι εγκυμοσύνη από εγκυμοσύνη διαφέρει ακόμα και στην ίδια γυναίκα, οπότε δεν έχει νόημα να σκέφτεσαι τι συμπτώματα είχες την προηγούμενη φορά!

Πολύ αργά για να είναι εγκαίρως, αλλά πολύ νωρίς για να είναι αδύνατον!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...