Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

σαλπιγγογραφία θεσσαλονικη


Recommended Posts

καλημέρα σε όλες!

εχετε να μου προτεινετε καποιο κεντρο στη θεσσαλονικη για σαλπιγγογραφία?

εχω ακουσει πολλα- και οχι καλα για αυτην την εξεταση και πλεον ηρθε η ώρα να υποβληθω και εγω...

νομιζα οτι γινεται σε κεντρα εξοσωματικής αλλα ο γιατρος με παραπεμπψε σε διαγνωστικο.

αν εχετε καποια προταση η καποια καλη συσταση θα το εκτιμουσα πολλυυυυυ!

ευχαριστω

ps: ποναει οσο λενε???:mad::x:x:x:x:x:oops::oops::oops:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Στο παπαγεωργίου 125? χωρίς να στο γράψουν αν στο γράψει κάποιος περίπου 75? δεν έχει αναμονή μετά την περίοδο πας πολύ καλή αντιμετώπιση το συστήνω ανεπιφύλακτα . Εγώ εκεί την έκανα. Ο πόνος είναι σχετικός και έχει να κάνει με το αν οι σάλπιγγες είναι ανοικτές ή όχι.......

iFzbp2.png
Link to comment
Share on other sites

Εγω την εκανα στο ακτινολογικο κεντρο Σωης, ειναι στην Τσιμισκη. Νομιζω ειχα πληρωσει 150 ευρω μαζι με το φαρμακο που χρησιμοποιουν για την εξεταση. Ευχαριστημενη ειμαι πολυ απο το κεντρο. Ειχα τοοοοοοσο πολυ αγχος που με τον τροπο τους προσπαθουσαν να με κανουν να νιωσω καλυτερα. Οσο για τον πονο οπως ειπε και η αλλη κοπελα ειναι σχετικο. Εγω που δεν ποναω καθολου οταν εχω περιοδο, στην εξεταση πονεσα αρκετα. Καλο ειναι ομως οσο μπορεις να μην αγχωθεις γιατι εσυ μπορει να μην πονεσεις. Σου ευχομαι οτι καλυτερο! Καλη επιτυχια :-)

YRJgp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Για οποια κοπελα ενδιαφερεται εγω την εκανα προσφατα στον Ασκληπιο και πληρωσα 120? μαζι με το σκιαγραφικο. Το μονο που ενιωσα ηταν ενα πολυ πολυ ελαφρυ πονο περιοδου και ας ειχα και τη μια σαλπιγγα βουλωμενη αλλα ειχα παρει και δυο ντεπον χωρις να μου το πουνε βεβαια. Τα αποτελεσματα τα πηρα αμεσως. Εμενα δεν μου φανηκε τιποτα εχω κανει ποιο δυσκολες εξετασεις βρε κοριτσια (βλ. γαστροσκοπηση) τζαμπα αγχοθηκα

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...