Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΦΡΟΝΤΙΖΑΤΕ ΜΟΝΕΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΑΣ?


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 59
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κι εγώ με το που βγήκα έκανα τα πάντα και με το μωρό αγκαλιά..βέβαια τα πολύ βαριά τα άφηνα για τον άντρα μου και για να απλώσω ένα πλυντήριο το έβγαζα έξω σε 3 δόσεις..αλλά το μωρό από τη δέυτερη μέρα στο μαιευτήριο το είχα αγκαλιά, ρώτησα το γιατρό και θυμάμαι μου είχε πεί να μη σηκώνω τίποτα πιο βαρύ από το μωρό και να το προσέχω όπως του αξίζει...μπορείς να κάνεις τα πάντα μου είχε πει σε σχέση με το μωράκι σου!!!

Link to comment
Share on other sites

Απο την πρωτη μερα χαρα μου.......πονουσα φυσικα αλλα δεν με σταματησε.....πρωτη μερα σπιτι μαγειρεψα και μακαρονια με κιμα μαλιστα θυμαμαι.......χιχιχι

Don't give me love, i've had my share. Give me the truth instead.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

και γω μόνη μου κατευθείαν συγκεκριμένα εμένα πλημύρισε και το σπίτι μου 2 μέρες αφού βγήκα από το νοσοκομείο και ήμουν ολομόναχη οπότε καταλαβαινετε πως μαζευε νερά φλοκάτες κτλ.α και ένα μωρό στα χέρια.τι σου ναι η δύναμη της μητρότητας ξεχνάς τα πάντα.ποιος εγώ που για τα πάντα ήθελα την μητερα μου.

 

 

Link to comment
Share on other sites

αμεσως μολις γυρισαμε σπιτι. ενταξει, μαζι με τον αντρα μου. απλα ειχα λιγο θεμα να σφιξω κοιλιακους ωστε να σηκωθω απο το κρεβατι, αλλά αυτο αντιμετωπιζεται. ειχα βρει τροπο και γυρνουσα στο πλαι στηριζομουν λιγο με το χερι και σηκωνομουν κανονικα. δεν ειναι για ολες δυσκολο.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ μόλις γύρισα στο σπίτι. Αφού θυμάμαι ότι μόλις θήλασα και κοίμισα το μωράκι μου, μαγείρεψα μετά χοιρινό με πατάτες στο φούρνο :lol::lol::lol:!!!!!!!!! Ήμουν καλά αλλά μόνο όταν σηκωνόμουν από το κρεβάτι πονούσα και γύριζα στα πλάγια για να καταφέρω να σηκωθώ.

aYVcp2.png
Link to comment
Share on other sites

απ την πρωτη μερα κιολας που βγηκαμε απ το μαιευτηριο..την μητερα μου την φωναξα την 5η μερα για να καθαρισει λιγο το σπιτι. ολα τα υπολοιπα με την βοηθεια του αντρα μου.

[URL="http://pregnancy.baby-gaga.com/"][/URL][URL="http://www.baby-gaga.com/"][IMG]http://tickers.baby-gaga.com/t/dogdogard20100608_-8_My+child+is.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...