Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

AMOIBH ΕΥΓΕΝΙΑΣ ΚΟΥΡΑΚΟΥ


kateg

Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!!!ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΤΗΝ ΕΥΓΕΝΙΑ ΚΟΥΡΑΚΟΥ ΣΤΟ ΛΗΤΩ? ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΗΝ ΑΜΟΙΒΗ ΤΗΣ.ΕΙΜΑΙ ΟΧΤΩΜΙΣΗ ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΚΟΜΑ ΠΟΣΑ ΘΑ ΠΑΡΕΙ.ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΒΕΒΑΙΑ Η ΜΑΙΑ ΣΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΤΗΣ ΟΤΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΩ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΠΡΩΤΑ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΧΩ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα δεν την έχω εγώ γιατρό αλλά 2 ξαδέρφες μου που τις ρώτησα και μου είπαν οτι παίρνει όσα και το δωμάτιο-παράλογο για εμένα!!Οπότε κορίτσι μου διάλεξε οικονομικό δωμάτιο...

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω πολυ eleftheriak!!! οικονομικο δωματιο θα παρω, τρίκλινο για την ακρίβεια..πιστεύω ότι δεν αξίζει για 4 μέρες να δώσεις του κόσμου τα λεφτά..

Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια αυτό με το συσχετισμό δωματίου - αμοιβής γιατρού ισχύει σε όλους τους γιατρούς;;; Γιατί κι εμένα μου είπε έτσι ο γιατρός και αναγκάστηκα να πάω σε 3κλινο(ήθελα 2κλινο) επειδή δεν ήθελα να δώσω τόσα χρήματα και στο γιατρό!!! :twisted:

Link to comment
Share on other sites

οχι εμενα ο δικος μου παιρνει στανταρ ποσο ασχετα δωματιου και τροπου τοκετου ( φτ-κτ) επισης Kateg αν θελεις να της ζητησεις το οικονομικο τρικλινο που αντι 2.500 που εχει το τρικλινο στο λητω ( καπου εκει )αυτο εχει 1.800 , θα πεσει κιαλλο η τιμη:lol: (συμφωνα με τη λογικη της ...)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μαλλον πρεπει να παρετε το τρενο και να γεννησετε στην θεσσαλονικη...με 3000 ολα μαζι σε δικλινο και αμοιβες καθηγητη γυναικολογου και αναισθησιολογου το ακριβοτερο...

Link to comment
Share on other sites

elen@ πηρα και ρωτησα στο λητω και μου ειπαν για το οικονομικο τρικλινο και ειναι για την ακριβεια 1850 ευρω αλλα δυστυχως δεν μπορω να το κλεισω απο τωρα πρεπει να το πω στην γιατρο και αν ειναι διαθεσιμα μεχρι τοτε τα οικονομικα εχει καλως..στο μαιευτηριο γαια μου ειπαν οτι με 2000 ειναι και αμοιβη γιατρου και νοσοκομειου αλλα δεν ξερω για τι δωματιο ισχυει..

παντως το εχουν ψιλοξεφτιλισει τα ιδιωτικα και οι γιατροι..

Link to comment
Share on other sites

δεν περνουν ολοι οι γιατροι αμοιβη αναλογα με το δωματιο.κι εγω στο λητω γεννησα πριν 43 μερες σε δικλινο και η γιατρος μου πηρε 2000 καισαρικη.το 2κλινο ειχε κανονικα 4000 με καισαρικη αλλα μεσολαβησε η γυναικα και πληρωσαμε 3600.το θεωρω θρασσος να πληρωνεις δωματιο και γιατρο τα ιδια λεφτα.δηλαδη θα σε προσεξει περισσοτερο σε μονοκλινο γι αυτο θα σου ζητησει παραπανω?απαραδεκτο.αφου οπου και να μεινεις εσυ αυτη την ιδια δουλεια θα κανει.δεν φταινε αυτοι αλλα εμεις που τα σκαμε.μας πετυχενουν ατην αναγκη.

Link to comment
Share on other sites

elen@ πηρα και ρωτησα στο λητω και μου ειπαν για το οικονομικο τρικλινο και ειναι για την ακριβεια 1850 ευρω αλλα δυστυχως δεν μπορω να το κλεισω απο τωρα πρεπει να το πω στην γιατρο και αν ειναι διαθεσιμα μεχρι τοτε τα οικονομικα εχει καλως..στο μαιευτηριο γαια μου ειπαν οτι με 2000 ειναι και αμοιβη γιατρου και νοσοκομειου αλλα δεν ξερω για τι δωματιο ισχυει..

παντως το εχουν ψιλοξεφτιλισει τα ιδιωτικα και οι γιατροι..

δεν ειναι ετσι.εμενα η γιατρος μου ειχε πει να το δηλωδω οταν κανω εισαγωγη.δεν ειχα αποφασησει νωριτερα.εκεινο το πρωι να ναι καλα οι γονεις μου μου ειπαν οτι θα πληρωσουν αυτοι και πηρα 2κλινο.οταν μπεις σε ρωτανε τι δωματιο θελεις.τελικα ολα ειναι θεμα γιατρου.
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...