Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

....ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΒΟΗΘΕΙΑ!!!..ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΠΕΡΙΟΧΗ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΚΑΙ ΤΡΙΓΥΡΩ...)


Mairoulitsa

Recommended Posts

Καλη βδομαδα σε ολους!!!!

Θα ηθελα την βοηθεια σας σε κατι το οποιο ειναι πολυ συμαντηκο...αλλα και τοσο δυσκολο!!!βρισκομαι στον 6ο μηνα....ολα καλα με την μπουμπου μου...εχω μπει ομως στην διαδικασια..πριν γεννηθει να της βρω εναν καλο παιδιατρο...μενω Αιγαλεω...και γυρω περιοχες βολευουν...οπως Περιστερι,Νικαια,Χαιδαρι,Κορυδαλλος!!!

Ευχαριστω εκ των προτερων!!!!:P

 

Δείτε και την λίστα παιδιάτρων που έχει δημιουργηθεί εδώ από τα μέλη 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΚΑΪΑΦΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Δημητρακοπούλου 31 2105441777 - 6945990877 Παιδίατρος

 

Αν θες τσέκαρε τον και στο Google Πάντως εγω ειμαι απόλυτα ικανοποιήμενη.

 

Συμμετέχει και εδω.http://www.atest.gr/

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΪΑΦΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Δημητρακοπούλου 31 2105441777 - 6945990877 Παιδίατρος

 

Αν θες τσέκαρε τον και στο Google Πάντως εγω ειμαι απόλυτα ικανοποιήμενη.

 

Συμμετέχει και εδω.http://www.atest.gr/

 

 

σε ευχαριστω για τον χρονο σου!!!....:-P

Link to comment
Share on other sites

Καλη βδομαδα σε ολους!!!!

Θα ηθελα την βοηθεια σας σε κατι το οποιο ειναι πολυ συμαντηκο...αλλα και τοσο δυσκολο!!!βρισκομαι στον 6ο μηνα....ολα καλα με την μπουμπου μου...εχω μπει ομως στην διαδικασια..πριν γεννηθει να της βρω εναν καλο παιδιατρο...μενω Αιγαλεω...και γυρω περιοχες βολευουν...οπως Περιστερι,Νικαια,Χαιδαρι,Κορυδαλλος!!!

Ευχαριστω εκ των προτερων!!!!:P

 

Καλησπέρα. Αν και μένω Μοσχάτο και η παιδίατρός μας έρχεται σπίτι, το ιατρείο της είναι στο Περιστέρι. Είμαι πολύ ικανοποιημένη μαζί της. Δεν δίνει φάρμακα χωρίς σημαντικό λόγο. Είναι ψύχραιμη και ήρεμη και τόσο επεξηγηματική όσο χρειάζεται -κατ' εμέ - για μια νέα μανούλα. Μου την είχε συστήσει η συννυφάδα μου που είναι ακόμα πιο σκληρή κριτής από εμένα, φαντάσου... :rolleyes:

 

Λέγεται Καρλή Αγγελική και η διεύθυνσή της είναι Ψαρρών 16, στο Περιστέρι όπως προείπα. Τηλέφωνα: 2105743823, 694445856.

 

Με το καλό να σου έρθει η μικρούλα σου!

Link to comment
Share on other sites

και εγω την ΚΑΡΛΗ θα σου προτεινα,είναι άνθρωπος και δεν σε βλεπει σαν χρημα,της ζηταω και ερχεται παντα σπίτι και βλεπει τα μωρα μου και δεν χρειαζεται να τα τρεχω στο ιατρείο της που είναι άλλα παιδακια με ιωσεις.Η κοπελα που μου την συστησε την εχει 10χρονια.

YiMXp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Nefelirene,στονιδιο γιατρο απευθυνθηκα κι εγω και θα τον περιμενω σε λιγες ημερες να ερθει να δει το μωρακι μου.Μου τον συστησε μια αλλη παιδιατρος απο αλλη περιοχη.Ωστοσο,θα ηθελα να με προετοιμασεις κι εσυ για το τι θα συναντησω:ειναι φιλικος,ευγενικος;ειναι νεος η μεγαλος και ισως να εχει μεινει σε παλιες πρακτικες;ειναι διαθεσιμος οποτε τον ζητησεις;ευχαριστω εκ των προτερων!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Καλημέρα, γνωρίζετε αν ο κ. Καϊάφας είναι συμβεβλημένος με κάποιο ταμείο? Είμαι σε αναζήτηση παιδιάτρου και ξέρω πως συνεργάζεται με το Ρέα -τουλάχιστον έτσι μου είπαν - και θέλω να δω κάποιους παιδιάτρους από κοντά πριν τους χρειαστούμε για ώρα ανάγκης..Είδα ήδη κάποια αλλά ψιλοαπογοητεύτηκα οπότε συζνεχίζω να ψάχνω..

6H9Vp2.pngT5mwp2.png

-When you love someone all saved up wishes start coming true-

 

-Όταν γίνεται μανούλα η καρδιά σου χτυπάει για πάντα έξω από το σώμα σου..-

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

καλησπερα εμεις εχουμε πολυ καλο παιδιατρο στη πετρουπολη Ταγκαλακης λεγεται τα λογια ειναι περιττα....ουτε κανει 2 εμβολια μαζι ουτε σε κοιτα στη τσεπη πολυ εξυπηρετικος οποιαδηποτε ωρα......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 6 χρόνια μετά...

καλησπερα σε ολους... ψαχνουμε παιδιατρο στην ευρυτερη περιοχη νικαιας κορυδαλλου κλπ... το παιδακι μας ειναι 5 χρ και θα θελαμε αν μπορειτε να μας συστησετε γιατρο με εμπειρια , συζητησιμο , να σηκωνει τηλεφωνα σε αργιες νυχτες κλπ... το βασικο βεβαια ειναι να πεφτει μεσα στην διαγνωση και να μην αναγκαζομαστε να τρεχουμε σε νοσοκομεια για να βρουμε τι εχει το παιδι... σας ευχαριστουμε εκ των προτερων για τη βοηθεια σας !!!

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...