Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

δεύτερα γενέθλια


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!

 

Έχω λίγο πελαγώσει. Θέλω τη γνώμη σας. Θέλω να κάνω τα δεύτερα γενέθλια της μικρής μου αρχές φλεβάρη και σκέφτομαι να κάνω μαζί και τα γενέθλια του συζύγου που πέφτουν 17 Ιαν. Το θέμα θέλω να είναι η hello kitty. (Έχω βρει πιατάκια κλπ σε μερικά μαγαζιά αλλά όχι γιρλάντες). Απλά σκέφτομαι ότι ανοίγει και το τριώδειο και μήπως να πέταγα στα δωράκια που θα δώσω και καμια σερπαντίνα ή είναι λίγο νωρίς?

 

Δεν προλαβαίνω και δεν έχω κουράγιο να μαγειρέψω και θα πάρω τα περισσότερα απο catering. Στο τραπέζι πέρα απο το τραπεζομάντηλο τι στολισμό να βάλω; υπάρχει κανένα καλό ζαχαροπλαστείο_φούρνος-catering στα νότια προάστεια? γνωρίζει καμια να μου πει? ή να δοκιμάσω την pizza fun? Please help me

 

Sorry για το μεγάλο post

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια!

 

Έχω λίγο πελαγώσει. Θέλω τη γνώμη σας. Θέλω να κάνω τα δεύτερα γενέθλια της μικρής μου αρχές φλεβάρη και σκέφτομαι να κάνω μαζί και τα γενέθλια του συζύγου που πέφτουν 17 Ιαν. Το θέμα θέλω να είναι η hello kitty. (Έχω βρει πιατάκια κλπ σε μερικά μαγαζιά αλλά όχι γιρλάντες). Απλά σκέφτομαι ότι ανοίγει και το τριώδειο και μήπως να πέταγα στα δωράκια που θα δώσω και καμια σερπαντίνα ή είναι λίγο νωρίς?

 

Δεν προλαβαίνω και δεν έχω κουράγιο να μαγειρέψω και θα πάρω τα περισσότερα απο catering. Στο τραπέζι πέρα απο το τραπεζομάντηλο τι στολισμό να βάλω; υπάρχει κανένα καλό ζαχαροπλαστείο_φούρνος-catering στα νότια προάστεια? γνωρίζει καμια να μου πει? ή να δοκιμάσω την pizza fun? Please help me

 

Sorry για το μεγάλο post

 

πατρον για τσαντακια για τα δωρακια των παιδων!!!!!!!!

 

chocbox.gif

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ virginia!!Αν και είμαι άχρηστη με αυτά (δεν πιάνουν καθόλου τα χέρια μου) θα δοκιμάσω.

Ολοι τα ιδια χερια εχουμε και δεν ειναι κατι φοβερο, σιγουρα θα το καταφερεις!!!

Τυπωσε το πατρον σε Α4 , κοψε περιμετρικα και κολλησε οπου χρειαζεται.... :wink:

Επισης μπορεις να το επεξεργαστεις λιγο και να γραψεις το ονομα της κορουλας σου πανω ή οτι αλλο θες!!!!!

Δεν βγαινει μεγαλο σε μεγεθος, αλλα ειναι πολυ ομορφο κουτακι!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Και επειδή δεν έχω καθόλου φαντασία τι θα μπορούσα να βάλω μέσα στα κουτάκια? Καραμελίτσες κλπ.? Τι άλλο? Ίσως να ψάξω να βρώ μικρά παιχνιδάκια ε? Για΄πείτε γνώμες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και επειδή δεν έχω καθόλου φαντασία τι θα μπορούσα να βάλω μέσα στα κουτάκια? Καραμελίτσες κλπ.? Τι άλλο? Ίσως να ψάξω να βρώ μικρά παιχνιδάκια ε? Για΄πείτε γνώμες

 

http://ftiaxtomonosou.forumotion.net/forum-f1/topic-t202.htm

Link to comment
Share on other sites

Βιργινία είσαι φοβερή, έχω πάθει πλάκα!Σε σένα θα απευθυνθώ αν θέλω να παραγγείλω? Καi τι χρόνο παράδοσης έχουν?

 

Οχι, καμια σχεση, δεν πουλαω εγω κατι, απλως την ιδεα σου βρηκα!!!!! :)

Στειλε πμ στην κοπελα DREAMCATCHER

που εχει τα προιοντα αυτα να σε εξυπηρετησει,

ειναι οντως πολυ ομορφα και ταιριαζουν γαντι

για τον σκοπο που τα θελεις!!!

Αν φτιαξεις το κουτακι βαλε φωτο να το δουμε...... :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Να κάνω μια χαζή ερώτηση?

 

Πόσα ποτηράκια και πιατάκια πλαστικά να πάρω?Θα έχω 20 μεγάλους και 8 παιδιά αλλά θα χρησιμοποιήσω λέω σερβίτσιο για τους μεγάλους γιατί κάνω και γενέθλια του άντρα μου ταυτοχρόνως.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να κάνω μια χαζή ερώτηση?

 

Πόσα ποτηράκια και πιατάκια πλαστικά να πάρω?Θα έχω 20 μεγάλους και 8 παιδιά αλλά θα χρησιμοποιήσω λέω σερβίτσιο για τους μεγάλους γιατί κάνω και γενέθλια του άντρα μου ταυτοχρόνως.

Link to comment
Share on other sites

κι εγω το ιδιο.κανω τα γενεθλια της μικρης με τα δικα μου.συνηθως βαζω σερβιτσιο για το μπουφε και πλαστικα για την τουρτα.για 29 ατομα παιρνω 30 πιατα περιπου.μονο που εμεις δεν εχουμε παιδακια καλεσμενους,μονο μεγαλους.καλα να περασετε

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!

 

Έχω λίγο πελαγώσει. Θέλω τη γνώμη σας. Θέλω να κάνω τα δεύτερα γενέθλια της μικρής μου αρχές φλεβάρη και σκέφτομαι να κάνω μαζί και τα γενέθλια του συζύγου που πέφτουν 17 Ιαν. Το θέμα θέλω να είναι η hello kitty. (Έχω βρει πιατάκια κλπ σε μερικά μαγαζιά αλλά όχι γιρλάντες). Απλά σκέφτομαι ότι ανοίγει και το τριώδειο και μήπως να πέταγα στα δωράκια που θα δώσω και καμια σερπαντίνα ή είναι λίγο νωρίς?

 

Δεν προλαβαίνω και δεν έχω κουράγιο να μαγειρέψω και θα πάρω τα περισσότερα απο catering. Στο τραπέζι πέρα απο το τραπεζομάντηλο τι στολισμό να βάλω; υπάρχει κανένα καλό ζαχαροπλαστείο_φούρνος-catering στα νότια προάστεια? γνωρίζει καμια να μου πει? ή να δοκιμάσω την pizza fun? Please help me

 

Sorry για το μεγάλο post

 

πατρον για τσαντακια για τα δωρακια των παιδων!!!!!!!!

 

chocbox.gif

VIRGINIA να σε ρωτησω κατι??που τα βρησκεισ αυτα τα σχεδιακια για κουτακια??και αντε και τα εκτιπονεισ...μετα ποσ τα κολασ?η' πωσ τα συναρμολογεις?

υπαρχει καποιο site??

YV9Hp2.png

432968wwi0anufp3.gif

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...