Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια εμενα ειναι η δευτερη εβδομαδα στον βρεφονηπιακο στθμο (ιδιωτικό) και χτες με πηρε τηλέφωνο η δασκάλα της και μου ειπε οτι εκανε ποδηλατακη και επεσε και χτυπησε στην μυτη τησ και την είδα το απόγευμα και ειχε ενα πολυ μεγάλο γδάρσιμο στην μύτη.........στην αρχη νευρίασα αλλα μετα ειπα οτι συμβαίνουν αυτα τι να πω ευχομαι να μην ξανασυμβει σας εχει τυχει κατι αντιστοιχο? :twisted::mad:

ff033a3307.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σε όλα τα παιδιά συμβαίνει να πέφτουν και να χτυπανε, το ευχάριστω είναι ότι σε πήραν τηλέφωνο και σου το είπαν και δεν προσπάθησαν να το καλύψουν με διάφορες χαζομάρες. Και εμένα η Δανάη όταν ήταν στην προσπάθεια του περπατήματος είχε πέσει και είχε χτυπήσει λίγο στο κούτελο και μου το είπαν χωρίς καν να έχω προλάβει να το δω εγω.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω με τη Ρούλα! Το θετικό είναι ότι στο ειπαν και δε στο έκρυψαν ή δε χαζοδικαιολογήθηκαν. Συμβαίνουν ακόμα και σε μας , πόσες φορές έχει χτυπήσει το παιδί μπροστά μας και δεν το προλαβαίνουμε...

Link to comment
Share on other sites

Ε ενταξει καλε . Παιδια ειναι θα χτυπησουν δεν γινεται να τα βαλει σε γυαλα.

Και σε σενα μπορει να τυχαινε. Κι εγω θεωρω πολυ θετικο που στο ειπαν και πιστεψε με σε αντιστοιχες περιπτωσεις νοιωθει χειροτερα απο σενα η δασκαλα αν ειναι ευσυνειδητη.

Σιγουρα ο γυαλος ειναι στραβος.. δεν εξηγειτε αλλοιως!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...