Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

εσεις που θα γεννησετε???


Recommended Posts

ειμαι 4εβδομαδων εγκυος και εχω και μι ακορουλα 19μηνων την οποια γεννησα στο αρεταιειο με γιατρο τον κ.χασιακο..δεν μπορω να πω εχει εξαιρετικους γιατρους...το θεμα μου ειναι οτι ακομα δεν εχω συζητησει για το που θα γεννησω με το καλο οταν ερθει εκεινη η στιγμη..αλλα ακουσα πριν απο καποιους μηνες οτι υπηρξε καποια μολυνση στο βρεφικο θαλαμο του αρεταιειου...εσεις τι με συμβουλευετε να κανω να γεννησω στο αρεταιειω η σε καποιο ιδιωτικο?υπαρχει καποια κοπελα που γεννησε προσφατα μετα την μολυνση η που θα γεννησει στο αρεταιειο?περιμενω μια απαντηση σας..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σου annia, δυστυχωσ δεν γνωριζω, μενω βολο αλλωστε, αλλα ηθελα να ρωτησω κ γω κατι, μιασ κ ειναι το 2ο μωρο σου. Ο γιατροσ μου δεν ειναι συμβεβλημενοσ με κανενα ταμειο κξεγενναει σε κλινικη, κ εγω εχω ικα. Τωρα που ειμαι 18 εβδομαδων , θελω να γεννησω στο νοσοκομειο, κ φυσικα ν αλλαξω γιατρο ,αλλα δεν ξερω τη διαδικασια. Πρεπει να κλεισω ραντεβου στο νοσοκομ με συγκεκριμενο γιατρο η απλα με οποιονδηποτε? τηλεφωνω στο νοσοκομ η στο ιατρειο του γιατρου που επιλεγω? με εξεταζει στο νοσοκομ η στο ιατρειο του? αν γνωριζει κανεισ κατι , θα με βοη

Link to comment
Share on other sites

γεια σου φωτεινη τυχαινει να ειμαι και εγω απο βολο αλλα μενω αθηνα...εγω τον γιατρο μου,μου το συστησε μια φιλη...εαν εχει εξωτερικο ιατρειο ο γιατρος εκτος νοσοκομειου καλο θα ηταν να τον καλεσεις εκει....εμενα ο γιατρος μου ειναι και σε νοσοκομειο εχει και δικο του ιατρειο εκτος...αν λοιπον εχει δικο του ιατρειο θα μπορεις να τον επισκεπτεσε εκει η στο νοσοκομειο οπου μπορεσει δηλαδη να σε δεχτει,εγω πηγαινα και στο νοσοκομειο και στο ιατρειο του και με εξεταζε παντα ο γιατρος...ποιον γιατρο ειχες???ελπιζω να σου ελυσα τις αποριες...

Link to comment
Share on other sites

εγω θα γεννησω στη Λαρισα, στην Θεοτοκο-euromedica μακαρι να γεννουσα στο Πανεπιστημιακο, θα ημουν τελειως ηρεμη αλλα ο γιατρος μου δε γενναει εκει... Εχω ακουσει τα καλυτερα (και τα πιστευω) αλλα θεωρω ποιο σημαντικο να εχω τον γιατρο μου

Link to comment
Share on other sites

οπως και καθε γυναικα φυσικο και επομενο ειναι να θες τον γιατρο σου μαζι...οπου και να γεννησεις αν εχεις τον γιατρο σου μαζι ειναι πολυ καλυτερα γιατι νοιωθεις την σιγουρια και την εμπιστοσυνη στο προσωπο του..(δλδ)και στο πανεπηστιμιακο να γεννουσες που εχει πολυ καλους γιατρους αν δεν ειχες τον γιατρο σου θα ενιωθες πολυ αβολα...με το καλο το παιδακι σου..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σου annia, δυστυχωσ δεν γνωριζω, μενω βολο αλλωστε, αλλα ηθελα να ρωτησω κ γω κατι, μιασ κ ειναι το 2ο μωρο σου. Ο γιατροσ μου δεν ειναι συμβεβλημενοσ με κανενα ταμειο κξεγενναει σε κλινικη, κ εγω εχω ικα. Τωρα που ειμαι 18 εβδομαδων , θελω να γεννησω στο νοσοκομειο, κ φυσικα ν αλλαξω γιατρο ,αλλα δεν ξερω τη διαδικασια. Πρεπει να κλεισω ραντεβου στο νοσοκομ με συγκεκριμενο γιατρο η απλα με οποιονδηποτε? τηλεφωνω στο νοσοκομ η στο ιατρειο του γιατρου που επιλεγω? με εξεταζει στο νοσοκομ η στο ιατρειο του? αν γνωριζει κανεισ κατι , θα με βοη

 

Πηγαινε στο νοσοκομειο του Βολου πρωινες ωρες και σημειωσε ποιοι γυναικολογοι εργαζονται εκει. Κανε μια μικρη ερευνα αγορας, ρωτωντας φιλες και συγγενεις μηπως καποια ξερει κατι για καποιον, ωστε να επιλεξεις.

Διαλεξε εναν γιατρο και κλεισε πρωτο ραντεβου μαζι του στο νοσοκομειο και μετα συνενοειστε πως θα σε βλεπει.

k9Tap3.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...