Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

px μια σπανια φιλη σε ευχαριστω για ολα


Recommended Posts

θα ηθελα να ευχαριστησω το parents που μου εδωσε την ευκαιρια να γνωρισω απο κοντα τοσο αξιολογα κοριτσια (ξερετε εσεις ποιες ειστε φιλεναδες) ολες μια και μια

 

και θα ηθελα επισης να πω μερικα λογια για την φιλεναδα με Φ κεφαλαιο PX ενα φοβερο παιδι, με καρδια χρυση, που ξερει να ειναι φιλη, να αγαπαει πραγματικα και να στηριζει να ειναι εκει παντα οταν την χρειαζεσαι ενα παιδι γεματο χαμογελο και θετικη ενεργεια, ενα παιδι απο τα λιγα μια σπανια φιλη που μου δωθηκε η ευκαιρια να γνωρισω μεσα απο αυτο το φορουμ

 

φιλενας σε ευχαριστω για ολα οσα εκανες για μενα

 

 

σε ευχαριστω που εισαι φιλη μου

 

και σ΄αγαπω πολυ

 

964014cb61eaovbn.gif

 

1072863b7ov5n4w6l.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ειλικρινα επαθα σοκ απο το τοπικ γιατι πρωτον δεν το περιμενα και δευτερον το εμαθα ετεροχρονισμενα.

 

Ενα μεγαλο ευχαριστω μεσα απο την καρδια μου για τα καλα λογια της Χαρας και το μονο που θα ηθελα να πω εγω ειναι δεν εκανα τιποτα σπουδαιο και ουτε το εκανα με σκοπο καποιο ανταλλαγμα.

 

Απλα εκτιμησα που μια κοπελα απαντησε σε μια αναζητηση παιδικου και προσφερθηκε να με βοηθησει να γνωρισω την Πατρα.

Και χαιρομαι που αυτο ηταν η αφορμη της γνωριμιας μας....γιατι απο εκεινη την ημερα καθε μερα ανακαλυπτω 100 καλους λογους για να μεγαλωσει αυτη η φιλια και αγαπη

 

Ο καλος θεουλης τη δυσκολη στιγμη(για σκεφτειτε μονη σε μια ξενη πολη) εστειλε τον καλο φυλακα αγγελο του για να μου θυμισει οτι παντου υπαρχουν καλοι και αληθινοι ανθρωποι.

 

Οσο για τα υπολοιπα κοριτσια που γνωρισα εδω στην πατρα,ηδη νοιωθω οτι τις ξερω καλυτερα γιατι η διμετρη φιλενας(οπως μας αποκαλει) μου εχει μιλησει με τα καλυτερα λογια για ολες...mariadhm,vaselaki.vickytsek,afroditi d,ifil,sotiria.....και οποια ξεχναω,λογω συγκινησης,ας με συγχωρεσει

 

Για μια ακομη φορα ευχαριστω πολυ και ειμαι σιγουρη οτι..........ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ

 

Θα ειμαι διπλα σου παντα

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΑΓΑΠΩ ΠΟΛΥ

iQSqp3.png

qajOp2.png

MACEDONIA IS GREEK AND ONLY GREEK

Link to comment
Share on other sites

px δεν σε γνωρίζω αλλα γνωρίζω δύο εξαίσιες κοπέλες απο την Πάτρα! Την Thessalonikia (που την έχω δει κιόλας) και την Afroditi D μας (την γλυκιά φραουλίτσα μου)!!! Για να λέει η Thessalonikia οτι είσαι έτσι τότε δεν έχω αμφιβολία οτι έτσι είναι τα πράγματα!!

 

Ενα μόνο θέλω σε σένα..........να μου τις προσέχεις και τις δύο γιατί και στις δύο έχω τρελή εκτίμηση, αγάπη και αδυναμία!!!! Είναι απίστευτα καλές κοπέλες (Thessalonikia δεν θα ξεχάσω αυτό που έκανες για μένα) και είσαι κι εσύ πολύ τυχερή που τις έχεις παρέα!!!!

 

Αυτό είναι το φόρουμ μας!!! Μπράβο........

 

(και σταματάω εδω γιατί όπως γνωρίζετε έχω ένα θέμα με την μάσκαρα) :wink::wink::wink::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Στη ζωή υπάρχουν πάντα δύο "δρόμοι"! Στο χέρι σου είναι ποιόν θα διαβείς....(το θέμα είναι..... εχεις "μυαλό" να ξεχωρίσεις???.....)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τοσα καλα κοριτσια διπλα μου,κι'εγω δεν ξερω κανενα................Σνιφ.Μπραβο,κοριτσια,παντα τετοια :!::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

"Τα μεγάλα πνεύματα έχουν να κάνουν πάντα με τη βίαιη αντίδραση του μέσου όρου. Οι τελευταίοι δεν μπορούν να καταλάβουν όταν ένας άνθρωπος δε συμμορφώνεται χωρίς σκέψη με τις κληρονομικές προκαταλήψεις και χρησιμοποιεί θαρραλέα τη νοημοσύνη του."

 

Αλβερτος Αινσταιν

Link to comment
Share on other sites

330244qp529umihr.gif

 

 

αφιερωμενο στις ομορφες μου φιλεναδες

 

dιmt μου γλυκο και εγω σ αγαπω

 

Px κοριτσαρα εμεις απο κοντα ματς μουτς για ολα

 

αφροδιτη -christiana08 - Aggeloudia τυχερη για ακομη μια φορα για το μεγαλειο αγαπης απο ολες να ειστε ολες καλα

 

 

φιλακια

Link to comment
Share on other sites

να μου τις προσέχεις και τις δύο

 

 

Η επιθυμια σου,υποσχεση μου οτι θα εκπληρωθει.

 

ευχομαι να σας γνωρισω απο κοντα dimt,christiana08 kai aggeloudia

 

 

 

 

 

σας ευχαριστω πολυ που πισω απο τις οθονες και τα πληκτρα ενος υπολογιστη,υπαρχουν ΑΝΘΡΩΠΟΙ

 

 

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

 

 

 

Υ.Γ aggeloudia οταν θα σε γνωρισω απο κοντα,θα μαθω επιτελους τις βασεις απο πλεξιγκλας με ηρωες disney που ειχες βαλει στο τραπεζι της βαπτισης απο που τα πηρες.......κλαψ δεν μου ειχες απαντησει και εχω μεινει με την απορια :cry::cry::cry:

πλακα κανω αλλα μολις ειδα το ονομα σου το θυμηθηκα αμεσως.....ελπιζω να εχεις την απαντηση.φιλια πολλα

iQSqp3.png

qajOp2.png

MACEDONIA IS GREEK AND ONLY GREEK

Link to comment
Share on other sites

1177954ofi3c80n44.gif

Γεια σας και απο μενα γλυκα μου κοριτσακια και εγω θελω να πω πως γνωρισα πολυ γλυκα πλασματα μεσα απο απο αυτο το φορουμ πολλα φιλακια σε ολες :)

.png .png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...