Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Παιδικος σταθμος Φωτεινη Ηλιαχτιδα


Recommended Posts

Παρακαλω πολυ, επειδη κατα καιρους εχω ακουσει και καλα και ασχημα για τον συγκεκριμενο παιδικο σταθμο, και θελω να παω τον 2,5 ετων γιο μου, σας παρακαλω πειτε μου τη γνωμη σας οποια μανουλα ξερει κατι. Επισης ποιος ειναι καλυτερος η ΦΗ Χαλεπα ή η ΦΗ Προμπονα; Σας ευχαριστω..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Παρακαλω πολυ, επειδη κατα καιρους εχω ακουσει και καλα και ασχημα για τον συγκεκριμενο παιδικο σταθμο, και θελω να παω τον 2,5 ετων γιο μου, σας παρακαλω πειτε μου τη γνωμη σας οποια μανουλα ξερει κατι. Επισης ποιος ειναι καλυτερος η ΦΗ Χαλεπα ή η ΦΗ Προμπονα; Σας ευχαριστω..

 

Επισης ο γιος εχει πολυτροφικη αλλεργια και φοβαμαι πολυ μην βουτηξει τιποτα απο διπλανο παιδακι που τρωει. Εχει τυχει σε καμια σας κατι παρομοιο και τι εκανε;

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειμαι πολυ ευχαριστημενη μεχρι τωρα... η κορη μου παει με χαρα, η δασκαλα ειναι πολυ γλυκια

 

Εμεις τη στελνουμε στη χαλεπα

 

Πιστευω πως δε θα εχεις προβλημα με την αλλεργια διοτι θα προσεχουν οι δασκαλες

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειμαι πολυ ευχαριστημενη μεχρι τωρα... η κορη μου παει με χαρα, η δασκαλα ειναι πολυ γλυκια

 

Εμεις τη στελνουμε στη χαλεπα

 

Πιστευω πως δε θα εχεις προβλημα με την αλλεργια διοτι θα προσεχουν οι δασκαλες

love4 γιατι δεν το πηγες στου Προμπονα; Εγω παντως φοβαμαι λιγο τις σκαλες που εχει. Ενω στη Χαλεπα ειναι ισογειο ολο. Εχεις ακουσει αλλο παιδι με αλλεργιες εκει, και μου λες πως δε θα εχει προβλημα; Επισης απο εκπαιδευτικο προγραμμα πως τα πανε;

Σε ζαλισα!!!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον...δεν πηγα προμπονα γιατι με βολευε λογω αποστασης στη χαλεπα...για παιδακι με αλλεργια δεν εχω ακουσει αλλα απο τη συμπεριφορα των δασκαλων πιστευω πως σιγουρα θα το προσεξουν...απο προγραμμα δεν εχω ρωτησει ιδιαιτερως αλλα βλεπω στο τετραδιο που εχουν οτι κανουν μουσικη, κουκλοθεατρο, τραγουδια, παραμυθια, ελευθερο παιχνιδι...τωρα μπορει να μου διαφευγει και κατι...παντως σιγουρα λενε πολλα τραγουδακια γιατι η κορη μου συνεχεια τραγουδαει;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λοιπον...δεν πηγα προμπονα γιατι με βολευε λογω αποστασης στη χαλεπα...για παιδακι με αλλεργια δεν εχω ακουσει αλλα απο τη συμπεριφορα των δασκαλων πιστευω πως σιγουρα θα το προσεξουν...απο προγραμμα δεν εχω ρωτησει ιδιαιτερως αλλα βλεπω στο τετραδιο που εχουν οτι κανουν μουσικη, κουκλοθεατρο, τραγουδια, παραμυθια, ελευθερο παιχνιδι...τωρα μπορει να μου διαφευγει και κατι...παντως σιγουρα λενε πολλα τραγουδακια γιατι η κορη μου συνεχεια τραγουδαει;)

Eυχαριστω πολυ μαλλον και εγω Χαλεπα με βλεπω να τον πηγαινω τον γιο μου..

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...