Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΠΟΛΥΧΡΩΜΟ ΜΠΑΛΟΝΙ


Recommended Posts

Ξεκιναμε τη Δευτερα τη μικρη μας στο σταθμο πολυχρωμο μπαλονι στην Αμφιαλη.Οποια γνωριζει σχετικα θα με βοηθουσε να μου πει τη γνωμη της καθοτι μας πηραν μεσω εσπα και δεν ξερω κανενα που πηγαινει το παιδι του εκει...ευχαριστω πολυ και καλη αρχη σε ολα τα παιδακια!!!!

A3Oip2.png

 

MzPrp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αααα τι να πω γι αυτο το σχολειο!περασαμε πολυ ομορφα,το παιδακι μου αλλαζε κ γινοταν υπευθυνο,αυταρκης.πολυ καλοπροαιρετοι ανθρωποι,λυπηθηκα οταν φυγαμε να μη το σκεφτεσαι αφου μπηκες κ μεσω εσπα.ελπιζω να βρεις κι αλλες μαμαδες να σου πουν τα ιδια

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ για το μηνυμα σου! Να σκεφτεις οτι στη πρωτη φαση των αποτελεσματων δε μας πηραν στο εσπα.Ημουν επιλαχουσα και αν ειναι και τοσο καλος οσο τα λες....τοτε πραγματικα σταθηκα τυχερη!

A3Oip2.png

 

MzPrp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Καλησπέρα και καλώς σας βρήκα! Είμαι νέα στην παρέα αν και διαβάζω διάφορα θέματα στο φόρουμ εδω και αρκετά χρόνια. Αύριο πρέπει να κάνω την εγγραφή της τρίχρονης κόρης μου σε παιδικό σταθμό (είναι ωφελούμενη μέσω εσπα) και όπως πολλές μανούλες έτσι και εγώ έχω αγχωθεί μιας και δεν γνωρίζω σχεδόν τίποτα για παιδικούς σταθμούς των περιοχών κερατσίνιου, κορυδαλλού, πειραιά, φαλήρου και γύρω δήμων. Έκανα βέβαια μια έρευνα τον Ιούλιο σε πέντε σταθμούς, αλλά δεν κατάφερα να καταλήξω..Έχει κάποια μανούλα εμπειρία ή άποψη για το θέμα; Θα με βοηθούσε πάρα πολύ γιατί ο χρόνος με πιέζει και το άγχος μου κορυφώνεται..:roll:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...