Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ψωριαση-θηλασμος-φαρμακα


Recommended Posts

Εδω και εξι μηνες περιπου υποφερω απο ψωριαση. Αρχικα σε μικρο βαθμο που την αντιμετωπισα με μια κρεμα με κορτιζονη. Τωρα πλεον η κρεμα δεν κανει τιποτα και εχω αρχισει να γεμιζω σε ολο το σωμα μου. Θα μπορεσω να κανω καποια πιο δραστικη θεραπεια ενω θηλαζω την 18 μηνων κορη μου ή ειμαι καταδικασμενη στηνα ρρωστια αυτη? Θελω και να αποθηλασω αλλα η μικρη μου μαλλον δεν ειναι ετοιμη ακομη. Καμια ιδεα πως να τα αντιμετωπισω ολα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 1 month later...
Δήμητρα εγω έχω βρεί θεραπέια στον βιοσυντονισμό. Εχω δοκιμάσει σχεδόν τα πάντα, από αλοιφές μέχρι ενέσεις απο τα οποία δεν είδα σωτηρία..

 

Τι εικοτητα γιατρων ασχολειται με τον βιοσυντονισμο? Πρωτη φορα ακουω για αυτο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 6 months later...

νομίζω είναι ολιστικοί ιατροί που εχουν κάνει και σπουδές στην κλασσική ιατρική. ο βιοσυντονισμός δεν ανηκει στην κλασσικη. ειναι μια εναλλακτική θεραπεία που κατα την διαρκεια του μπορει να συνδυαστεί και με την κλασσικη..

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...