Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Δημοτικός Παιδικός Σταθμός και Πάνες.


Recommended Posts

Κορίτσια πως τα πάτε?Η δικιά μου έχει βελτιωθεί στο θέμα γιογιο αλλα μόνη της σπάνια ζητάει είναι ικανή να μην πάει καθόλου μόνη της αι κρατιέται απίστευτα αφού δεν έχουμε καθόλου ατυχήματα.Ο παιδικός μας ξεκινάει την αλλη βδομάδα επίσημα.Επίζω να χουμε καλή αρχή όλοι!

 

 

ΓΕΙΑ ΣΟΥ, ΔΙΑΒΑΖΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΣΟΥ ΑΝ ΚΑΙ ΠΡΙΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΤΑ ΕΓΡΑΨΕΣ.. ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΟΥ ΑΠΟΞΕΣΗ.. ΔΕΝ ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΧΤΥΠΟΥΣ ΚΑΡΔΙΑΚΟΥΣ ΧΟΡΙΑΚΗ ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΗ.. ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΞΕΡΕΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΑΝΤΙΠΑΤΡΙΚΑ ΚΤΛ. ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΕΝΕΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ. ΕΧΩ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 3 ΧΡΟΝΩΝ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΓΕΝΝΗΣΑ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ.. ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ.. ΕΣΥ ΤΕΛΙΚΑ ΠΩς ΤΑ ΠΗΓΕΣ?? ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΝΑ ΚΑΛΟ ΓΙΑΤΡΟ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΑΘΗΝΑ.. ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΧΙ ΣΕ ΕΝΕΣΕΙΣ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΓΙΑΤΡΟΥ ΤΗΣ?? ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΓΡΑΨΕΙ ΚΙ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ 11.30 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΥΡΙΟ ΠΑΩ ΓΙΑ ΑΠΟΞΕΣΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΑΛΛΑ.. Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΛΕΕΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΤΙ ΛΛΕΕΙ?? ΠΩΣ ΠΙΑ ΘΕΩΡΟΥΝΤΑΙ ΠΑΡΟΧΗΜΕΝΑ ΕΜΒΟΛΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΛΕΥΧΑΙΜΙΑΣ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΑΥΤΟΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΝ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΡΟΠΟ.. ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ??

 

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...