Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

Παρακαλω πολυ να επεξεργαστουν τα 4 e-mails που εχω στειλει στους admin του site εδω και 2 ημερες!

Ξερω οτι υπαρχουν αρκετα θεματα που οφειλετε να επεξεργαστειτε αλλα παρακαλω και παλι να αφιερωσετε 5 λεπτα απο τον χρονο σας για αυτα τα e-mails.

 

Ευχαριστω πολυ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 1 month later...

Επειδή δεν θέλω να ανοίγω καινούριο θέμα, αν μπορεί ας μου απαντήσει κάποιος που μπορώ να δώ τα εξερχόμενα μηνύματα που έχω στείλει. Ενώ πηγαίνω "ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ" και βλέπω την λίστα "Έλεγχος φακέλου", στην επιλογή ΑΠΕΣΤΑΛΜΕΝΑ δεν υπάρχει τίποτα. 0 μηδέν....

vVzsp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

κοιταξε κατω κατω στην σελιδα οταν εισαι στα μυνηματα αν ειναι τικαρισμενη η επιλογη που λεει να κρατειται αντιγραφο στα απεσταλμενα.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

κοιταξε κατω κατω στην σελιδα οταν εισαι στα μυνηματα αν ειναι τικαρισμενη η επιλογη που λεει να κρατειται αντιγραφο στα απεσταλμενα.

 

κ εγω θελω να το κανω αλλα δεν βλεπω αυτο που λες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κατω απο τις επιλογες υποβολη μυνηματος και προεπισκοπηση μυνηματος εχει αλλο ενα που λεει προσθετες επιλογες με ενα βελακι αν δεν βλεπεις την επιλογη που σου λεω πατα το βελακι και θα τις βγαλει.

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

διαγραφη σου γραφει μονο οταν εισαι σε μυνημα που σου εχουν στειλει. οταν πατησεις απαντηση σε κατι που σου εχουν στειλει ή οταν γραφεις εσυ καινουριο πμ τοτε σιγουρα κατω κατω βλεπεις αυτες τις επιλογες που σου λεω

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Το θέμα κλειδώνεται

 

παρακαλούμε να τοποθετείτε το ερώτημα σας στο εξής νήμα :

 

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?p=1709868#post1709868

 

Παρακαλούμε πολύ να διαβάζεται τις δημοσιεύσεις που βρίσκονται στο παραπάνω νήμα πριν δημοσιεύεται εκ νέου το ερώτημα σας καθώς το ερώτημα σας μπορεί να έχει ήδη απαντηθεί

Ευχαριστούμε

απο την διαχείριση

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...