Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

σκουπα-ρομποτ carrefour


lenaG

Recommended Posts

Aποψε που πηγα για ψωνια στο carrefour ειδα μια σκουπα -ρομποτ που την ειχε με εκπτωση 40% και κατεβαινε γυρω στα 90 ευρω.

Απο μια ερευνα αγορας που ειχα κανει παλιοτερα την ειχα βρει κοντα στα 300 εθρω.

Την εχει χρησιμοποιήσει καμια απο εσας για να μη παω να σκασω τσαμπα τα λεφτα.

Κάνει τίποτα παίρνει τα πολλα- πολλα?

χρησιμοποιείται σε ενα ενα δωματιο φανταζομαι.

Πολυ θα μου άρεσε να γλυτωσω το καθημερινο σκουπισμα ειδικαμε ενα διχρονο πιτσιρικι που ρίχνει κατω τα πάντα.'

περιμενω τις αποψεις σας

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


θεωρητικα ετσι γινετε απο τα βιντεο που εχω δει.

δεν ξερω όμως αν πραγματικα κανει δουλεια, μακαρι να εχει κάποια να μας πει, μήπως και ξεκουραστυν λίγο τα χεράκια μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

εχει παρει ο ξαδερφος μου στην γυναικα του πριν κυκλοφορησουν εδω 4-5 χρονια πριν ,απο το εξωτερικο, κ εμειναν πολυ ευχαριστημενοι. δεν ξερω ομως λεπτομερειες ποσο καλα καθαριζει κτλ. τοτε δεν ειχα δωσει σημασια γιατι ηταν πανακριβη!

παιζει παντα ρολο ομως κ η μαρκα δηλ. αν ειναι καλη η δικη τους κ οχι αυτη του καρφουρ??? παντως κ εγω θα ηθελα να μαθω περισοτερα για αυτες τις σκουπες βρε παιδια!!!!!!

age.png

το παιδι σου δεν ειναι η συνεχεια της ζωης σου,

ειναι η αφετηρια της δικης του ζωης!

Link to comment
Share on other sites

εγω ειχα μια αλλα πανε πολλα χρονια τωρα...

 

Επαιρνε τα πολλα-πολλα, το μονο προβλημα ηταν οτι δεν πηγαινε πολυ κοντα σε τοιχους/επιπλα (τα "εβλεπε" και τα απεφευγε, αλλα αφηνε μεγαλη αποσταση, τουλαχιστον 10εκ., κι ετσι επρεπε ουτως ή αλλως μετα να καθαριζουμε εκει που δεν πηγε η σκουπα). Παντως με ειχε βολεψει πολυ, βεβαια τοτε δεν ειχα και να μεζευω παιχνιδια απο το πατωμα ολη μερα, ουτε ψιχουλα και φαγητα. Μονο σκονη ειχε το πατωμα. Αλλα μου αρεσε το οτι λογω μεγεθους εμπαινε και κατω απο τους καναπεδες και δεν ειχαμε να τους μετακινουμε για να καθαρισουμε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 4 εβδομάδες μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...