Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ρούχα για την μαμά από το Internet


Κάτια Ντ.

Recommended Posts

ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ JESSICA ΚΑΙ ΕΨΑΧΝΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 1 ΩΡΑ ΝΑ ΒΡΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΥΤΟ ΕΞΩΠΛΑΤΟ ΦΟΡΕΜΑ ΜΕ ΤΑ ΣΤΡΑΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ...ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟ ΒΡΗΚΑ.ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΣΑΣ ΤΟ ΚΩΔΙΚΟ ΘΑ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ ΕΥΓΝΩΜΩΝ?

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ Η ΖΩΗ ΜΟΥ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ JESSICA ΚΑΙ ΕΨΑΧΝΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 1 ΩΡΑ ΝΑ ΒΡΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΥΤΟ ΕΞΩΠΛΑΤΟ ΦΟΡΕΜΑ ΜΕ ΤΑ ΣΤΡΑΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ...ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟ ΒΡΗΚΑ.ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΣΑΣ ΤΟ ΚΩΔΙΚΟ ΘΑ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ ΕΥΓΝΩΜΩΝ?

 

Καλημέρα αυτό λές το έχω παραγγείλει και εγω σε γαλάζιο νομίζω φαίνεται πάνω ο κωδικός είναι το 9435:

http://www.jessicabrides.com/catalog/ProductPic.asp?id=1667

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα αυτό λές το έχω παραγγείλει και εγω σε γαλάζιο νομίζω φαίνεται πάνω ο κωδικός είναι το 9435:http://www.jessicabrides.com/catalog...ic.asp?id=1667

τσιν τσαν τσον :lol:. Δεν βγάζει τίποτα, μόνο κινέζικα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ουάου!

Για γάμο το θες;

 

Είμαι κουμπάρα σε πολύυυυυυυυυ κυριλε γαμο(παντρεύουμε με τον άντρα μου την κόρη του πρωην αφεντικού του)και κατα συνέπεια πρέπει και το φορεμά μου να είναι ανάλογο!!Πάντως για 133 ευρώ που έδωσα είμαι πολύυυυυυυ ικανοποιημένη....

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραιο το φορεμα σε ασπρο το πηρες? Αν το πηρες σε ασπρο προσεχε να μην σε κατηγορησουν οτι αντιγραφεις την νυφη γιατι πολλοι λενε οτι ειναι κανονας η κουμπαρα να μην φοραει ασπρα εκτος αν το συμφωνησατε να φορατε ολοι ασπρα γιατι κι αυτο το εχω ακουσει

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Επειδή δεν κατ'αλαβα καλά elefteriak παρέλαβες φόρεμα από την jessica ? Πέσμου περισσότερα πώς ήταν το ύφασμα ? Πλήρωσες για εκτελωνισμό ?

 

Καλημέρα ναι παρέλαβα και ήταν μια χαρά μην σου πω και η ραφή του σκάλες ανώτερη από φιρμάτα φορέματα που έχω χρυσοπληρώσει κατα καιρούς!!!Τα στρας (διοτι είναι και αρκετετά φορτωμένο) είναι στερεωμένα ενα-ενα και πολύ προσεκτικά,στα τελειώματα δεν φαίνεται ουτε μια ιδέα απο υφασμα γιατι είναι γυρισμένο από μέσα το υφασμα είναι σιφόν και έχει στρώσεις είναι πολύ αεράτο και έπεσε ακριβώς στα μέτρα μου,μιας και του είχα στειλει διαστασεις.Το φορεμα ήρθε με το ταχυδρομείο συστημένο πακέτο και βέβαια ΔΕΝ ΕΙΧΕ εκτελωνιμό!!!Να πω οτι το φορεμα ήρθε σε 15 μέρες από την ημερομηνία που έκανα την παραγγελία

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραιο το φορεμα σε ασπρο το πηρες? Αν το πηρες σε ασπρο προσεχε να μην σε κατηγορησουν οτι αντιγραφεις την νυφη γιατι πολλοι λενε οτι ειναι κανονας η κουμπαρα να μην φοραει ασπρα εκτος αν το συμφωνησατε να φορατε ολοι ασπρα γιατι κι αυτο το εχω ακουσει

 

Γαλαζιο στο χρώμα του ουρανού το πήρα οι παράνυφες θα φοράνε ασπρα με σατέν σαμπανι-ιβουαρ ζώνακια και η νύφη σαμπανί-ιβουάρ νυφικό

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ναι παρέλαβα και ήταν μια χαρά μην σου πω και η ραφή του σκάλες ανώτερη από φιρμάτα φορέματα που έχω χρυσοπληρώσει κατα καιρούς!!!Τα στρας (διοτι είναι και αρκετετά φορτωμένο) είναι στερεωμένα ενα-ενα και πολύ προσεκτικά,στα τελειώματα δεν φαίνεται ουτε μια ιδέα απο υφασμα γιατι είναι γυρισμένο από μέσα το υφασμα είναι σιφόν και έχει στρώσεις είναι πολύ αεράτο και έπεσε ακριβώς στα μέτρα μου,μιας και του είχα στειλει διαστασεις.Το φορεμα ήρθε με το ταχυδρομείο συστημένο πακέτο και βέβαια ΔΕΝ ΕΙΧΕ εκτελωνιμό!!!Να πω οτι το φορεμα ήρθε σε 15 μέρες από την ημερομηνία που έκανα την παραγγελία

Αχ τέλεια!!!! Πότε το παράγγειλες; Τώρα κοντά;

 

Καλέ η κοπέλα γράφει ότι το πήρε σε γαλάζιο.

Γιααααατί δεν διαβάζετε σωστά; :roll:

Link to comment
Share on other sites

Αχ τέλεια!!!! Πότε το παράγγειλες; Τώρα κοντά;

 

Καλέ η κοπέλα γράφει ότι το πήρε σε γαλάζιο.

Γιααααατί δεν διαβάζετε σωστά; :roll:

Παρήγγειλα στις 10 Μαρτίου και το φόρεμα ήρθε μετά την 25η Μαρτίου

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο καλοφόρετο ! Σε ρωτάω γιατί έχω παραγγείλει και εγώ δύο φορέματα και τα περιμένω οπότε έχω αγωνία.Βέβαια εμένα μου είπε 22 μέρες για να τα ράψει ( ίσως επειδή είναι 2 ) και 10 μέρες αποστολή...ακόμα δεν έχει περάσει ο καιρός. Ελπίζω να είναι και τα δικά μου όπως θα ήθελα.

Να το φορέσεις και να είσαι μία κούκλα κοπέλα μου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμένα μου απάντησε η κινέζα

hi friend

thanks for your email

the dress is doing now

just wait to receive it

any other questions please feel free to contact with me

sunny

Τί εννοεί ότι είναι έτοιμο ή ότι ετοιμάζεται;

Link to comment
Share on other sites

Bρε κοριτσια εσεις που παραγγειλατε απο την jessica, εισαστε ολες κορμαρες η εχει καμια σας κανενα κιλακι παραπανω? θελω κι εγω να παραγγειλω αλλα δεν εχω χασει ακομα τα κιλα της εγκυμοσυνης και τη φοβαμαι τη δουλεια. λετε να εχει καλη εφαρμογη?

a0emy25qixu8hjtz.png
Link to comment
Share on other sites

Καλέ και εγώ δεν τα έχω χάσει όλα τα κιλά της εγκυμοσύνης ...εύκολα χάνονται ? Γιατί να μην έχει καλή εφαρμογή ? Θα μπεις στο site να διαβάσεις προσεκτικά τις οδηγίες που δίνει για το μέτρημα. Και θα βάλεις κάποιο δικό σου να σε μετρήσει αφού του εξηγήσεις αναλυτικά πρώτα τι θα μετρήσει...:P

Frosobal, τα αγγλικά της κινέζας δεν είναι και τα καλύτερα ..αλλά είναι πολύ συνενοήσημη πάντως. Από ότι καταλαβαίνω ήθελε να πει the dress is done ....οπότε μάλλον έτοιμο θα είναι και θα στο στείλει ....κάνε λίγο υπομονή!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα αυτό λές το έχω παραγγείλει και εγω σε γαλάζιο νομίζω φαίνεται πάνω ο κωδικός είναι το 9435:

http://www.jessicabrides.com/catalog/ProductPic.asp?id=1667

 

Ακριβως αυτο θελω.καλα ειναι τελειο!!!Θελω να το φορεσω στη βαπτιση του μικρου γιου μου.Χαρηκα πολυ απο τα μηνυματα σου.Σ'ευχαριστω παρα πολυ.

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ Η ΖΩΗ ΜΟΥ.

Link to comment
Share on other sites

εγω παρηγγειλα αυτο:

http://www.passionboutiquehull.co.uk/detail/?cat=prom&id=1078

αναμενω να το παραλαβω, ελπιζω να μου κανει!

 

Το παρελαβα και ειναι τελειο! Το μεγεθος δε... ουτε παραγγελια!

Μηπως να παραγγειλω κι ενα απο την jessica για τον Ιουνιο που γινομαι κουμπαρα στην Κρητη? μμμμ με ψησατε

MF88p3.png

 

Hf3jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια έκανα κι εγώ παραγγελία απο Jessica και είμαι σε αναμονή.

Για τη βάφτισή μας το http://www.jessicabrides.com/catalog/ProductPic.asp?id=2694

 

και άλλο ένα γιατί έχουμε κι άλλες βαφτίσεις-γάμους το 2052. Δεν μ'αφήνει να βάλω link.

 

Περιμένω να μου πεί πότε θα το παραλάβω. Στο πρώτο θα κάνω μια αλλαγή, της είπα να είναι ανοιχτό στο στήθος. Ελπίζω να είναι καλό.

 

Θα σας πώ κι εγώ εντυπώσεις όταν το παραλάβω:roll:.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια έκανα κι εγώ παραγγελία απο Jessica και είμαι σε αναμονή.

Για τη βάφτισή μας το http://www.jessicabrides.com/catalog/ProductPic.asp?id=2694

 

και άλλο ένα γιατί έχουμε κι άλλες βαφτίσεις-γάμους το 2052. Δεν μ'αφήνει να βάλω link.

 

Περιμένω να μου πεί πότε θα το παραλάβω. Στο πρώτο θα κάνω μια αλλαγή, της είπα να είναι ανοιχτό στο στήθος. Ελπίζω να είναι καλό.

 

Θα σας πώ κι εγώ εντυπώσεις όταν το παραλάβω:roll:.

 

Καλα ειναι τελειο.Απο τα αγαπημενα μου.Θα παραγγειλω και εγω μεσα στο μαιο.Ενημερωσε μας οταν το παραλαβεις.

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ Η ΖΩΗ ΜΟΥ.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...