Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ρουχα εγκυμοσυνης


Recommended Posts

1παντελονι καπρι jean εγκυμοσύνης με φαρδυ λαστιχο στη μεση Μ benetton

1 παντελονι μακρυ υφασμα ποπλινα/βαμβακερο benetton

1μπλουζα μακρυμανικη, κοκκινη, εγκυμοσύνης με χωρο για ,,,κοιλια! mothercare

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 4 months later...

Κορίτσια καλησπέρα!

 

Έπαθα το εξής : Παρήγγειλα 2 παντελόνια εγκυμοσύνης από το site της SERAPHINE MATERNITY, αλλά έκανα λάθος στο νούμερο και μου είναι μεγάλα. Το κόστος επιστροφής τους είναι υψηλό και δεν με συμφέρει, οπότε μου έχουν μείνει αμανάτι.

 

Πρόκειται για τα εξής μοντέλα, σε νούμερο UK 16

 

http://www.seraphine.com/tailored-black-maternity-trousers.html

 

http://www.seraphine.com/polyviscose-overbump-trouser-7.html

 

Ενδιαφέρομαι να τα δώσω στην μισή τιμή από αυτή που τα αγόρασα (τα πήρα 60 ευρώ το πρώτο και 47 ευρώ το δεύτερο), αν κάποια υποψήφια μανούλα ενδιαφέρεται, ας μου στείλει πμ ή ας γράψει εδώ. Τα ρούχα είναι ολοκαίνουρια, αφόρετα με τις ετικέτες τους!

 

Σημειώνω ότι παρήγγειλα τελικά το σωστό μέγεθος και τα παντελόνια είναι καταπληκτικά, ειδικά για εργαζόμενες εγκύους!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Θέλω τα φώτα σας!! είμαι 17 εβδομάδων...δεν έχω φουσκώσει ιδιαίτερα και φοράω κανονικα τα ρούχα μου με εξαίρεση 2 πολύ στενά τζην που και πριν μου ήταν ασφυκτικά, οπότε τα έχω αφήσει στην άκρη...επειδή όμως έχει έρθει η συγκυρία και τα τζηνάκια μου - που λατρεύω και φοράω πολύ - έχουν αρχίσει να φθείρονται, έχω τώρα το εξής δίλημμα...να πάρω καινούρια νομίζω δεν αξίζει αφού δε θα μου κάνουν για πολύ καιρό και δεν ξέρω αν μετά θα επανέλθει ακριβώς το σώμα μου....οπότε κατευθύνομαι στο να πάρω κανένα τζην με λάστιχο που είδα ότι έχουν αρκετά ωραία, μιας και έχει και εκπτώσεις....το θέμα είναι...μπορώ να τα πάρω από τώρα που δεν έχω φουσκώσει; ή δεν ξέρουμε πως θα τα πάρω τα κιλά και είναι επικίνδυνο να μη μου κάνουν κι αυτά μετά; τι λέτε εσείς οι έμπειρες;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Θέλω τα φώτα σας!! είμαι 17 εβδομάδων...δεν έχω φουσκώσει ιδιαίτερα και φοράω κανονικα τα ρούχα μου με εξαίρεση 2 πολύ στενά τζην που και πριν μου ήταν ασφυκτικά, οπότε τα έχω αφήσει στην άκρη...επειδή όμως έχει έρθει η συγκυρία και τα τζηνάκια μου - που λατρεύω και φοράω πολύ - έχουν αρχίσει να φθείρονται, έχω τώρα το εξής δίλημμα...να πάρω καινούρια νομίζω δεν αξίζει αφού δε θα μου κάνουν για πολύ καιρό και δεν ξέρω αν μετά θα επανέλθει ακριβώς το σώμα μου....οπότε κατευθύνομαι στο να πάρω κανένα τζην με λάστιχο που είδα ότι έχουν αρκετά ωραία, μιας και έχει και εκπτώσεις....το θέμα είναι...μπορώ να τα πάρω από τώρα που δεν έχω φουσκώσει; ή δεν ξέρουμε πως θα τα πάρω τα κιλά και είναι επικίνδυνο να μη μου κάνουν κι αυτά μετά; τι λέτε εσείς οι έμπειρες;

 

Εγώ είχα πάρει τζήν με λάστιχο από το Mothercare γύρω στον 4ο ή 5ο μήνα της πρώτης μου εγκυμοσύνης, τα φόρεσα και στις δύο τελικά μέχρι το τέλος. Είχα αγοράσει το κανονικό μου νούμερο και μου έκανε μιά χαρά (στην πρώτη είχα πάρει 16 κιλά & στην δεύτερη 11). Επειδή έχουν το λάστιχο λογικά δεν θα έχεις πρόβλημα αν τα πάρεις από τώρα . Με το καλό το μωράκι!

S02fp3.png

 

 

LnVyp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...