Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

αυπνίες και γάλα


mininie

Recommended Posts

Κορίτσια sos!!!το κοριτσάκι μου (11.5 μηνών) τον τελευταίο καιρό δεν κοιμάται καθόλου καλά!Ξυπνάει από τις 1 πμ και μετά και είναι ανήσυχη.Προσπαθεί να ξανακοιμηθεί αλλά δυσκολεύεται.Θέλει αγκαλιές και νανούρισμα..συνέχεια.Αυτό μπορεί να κρατήσει και πάνω από 3 ώρες...Μέχρι τώρα νόμιζα ότι είναι δοντάκια.Σήμερα όμως είχα μια απορία.Μήπως φταίει το γάλα που της καθιέρωσα το βράδυ πρίν τον ύπνο.Πίνει 100ml s-26 (το 3).Μέχρι και τώρα θηλάζει όμως σκέφτηκα να της δίνω συμπλήρωμα το βράδυ για να κοιμάται καλύτερα.Δυστυχώς τα πράγματα έγιναν χειρότερα..αλλά δεν θυμάμαι αν τα προβλήματα άρχισαν όταν αρχισε το γάλα.Θα ήθελα να ακούσω αν υπάρχει κάποια παρόμοια εμπειρία..Είμαι απελπισμένη...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πως και πινει το 3 απο τωρα?Εμας η παιδιατρος μας το αλλαξε στους 13 μηνες.Δε νομιζω ομως να φταιει το γαλα.Εκτος αν δε χορταινει.ο γιος μου πινει 300 γρ. πριν κοιμηθει (13,5 μηνων). Και παλι ομως ειναι ανησυχος .Τα δυο τελευταια βραδια μαλιστα μουγκριζει στον υπνο του και ξυπναει και η γιατρος μας μας εβαλε να κανουμε εξετασεις για ουρολοιμωξη.Τι να πεις?Αν η μικρουλα παντως ειναι υγιης δοκιμασε να βαζεις λιγη mundisal στην πιπιλα της ωστε αν ειναι απο τα δοντια να ηρεμει...κουραγιο!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...