Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Απόφραξη δακρυικού πόρου


may23

Recommended Posts

είχαμε παέι (edit admin απομάκρυνση επωνύμου εξαιτίας δυσφήμισης - δήλωσης ότι δεν έκοψε απόδειξη), πήρε 50 χωρίς απόδειξη και ειπε χειρουργείο..και σε δημ. νοσοκομείο έτσι..μετά στη χρούσου την ιδιώτη και το γλυτώσμε..τη συστήνω ξανά ως την πλέον ειδικό κορίτσια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ειναι η πρωτη μου φορα στο forum για αυτο να με συγχωρεσετε για τυχον λαθη.

εμενα ο γιος μου ειναι 8 και κατι μηνων.δεν ειχε τσιμπλες ή κατι αλλο στα ματια για να καταλαβω οτι αυτο φταιει που δεν εχει καθολου δακρυα.μπορει να κλαιει ωρες χωρις να βγει σταγονα. αυτο τι ειναι?βουλομενος δακρυικος πορος¨?η παιδιατρος λεει να το αφησουμε εως 11 μηνων μηπως και δακρυσει αλλιως θα με στειλει σε ειδικο.βοηθεια....εχει συμβει σε καποιον αλλο αυτο?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Κοριτσια μου επαναφέρω το θέμα, γιατί σε εμάς μάλλον έγινε το θαύμα!! Εδώ και δύο βδομάδες το ματάκι της μικρής είναι πεντακάθαρο! Ούτε η παραμικρή τσίμπλα ΄η βλέννη! Τιποτα!! Ειλικρινά θα τρελαθώ από τη χαρά μου, αν και ακόμα είμαι επιφυλακτική και όποτε την κοιτάω, περιμένω να δω πάλι το μάτι να δακρύζει! Αλλά τιποτα! Και το πιο φοβερό είναι οτι δεν της έκανα και συστηματικά το μασαζάκι! Ελπίζω να μην ξαναβουλώσει! Είμαι χαρούμενη που γλιτώσαμε την επέμβαση!

78xyp2.png

 

Z1jep2.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...