Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΛΙΣΤΑ ΓΙΑΤΡΩΝ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ( εκτός γυναικολόγων και παιδιάτρων )


Recommended Posts

Είπα να κάνουμε μία λίστα για να βρίσκουμε γιατρούς διαφόρων ειδικοτήτων στην Θεσσαλονίκη και να τους έχουμε μαζεμένους..Λέω να βάζουμε τους δοκιμασμένους γιατρούς και να μην βάζουμε γυναικολόγους και παιδιάτρους γιατί σίγουρα αυτός που έχει ο καθένας είναι ο καλύτερος…:P

 

ΠΑΙΔΟΠΝΕΥΜΟΝΟΛΟΓΟΙ

ΤΣΑΝΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2310/868855

 

 

 

ΠΑΙΔΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΙ

ΝΟΥΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2310/235-566 Αγ. Θεοδώρας 13

 

 

ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΟΙ (και για παιδιά )

ΜΕΛΕΤΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 2310/221723 Τσιμισκή 109

 

 

ΠΑΙΔΟΟΦΘΑΛΜΙΑΤΡΟΙ

ΜΠΑΣΙΑΚΟΣ 2310/261073

ΠΑΙΔΟΓΑΣΤΡΕΝΤΟΛΟΓΟΣ

Φωτουλάκη Παναγιώτα 2310/819596 Βασ.Ολγας 37

ΠΑΙΔΟΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΟΣ

Τριανταφύλλου Παναγιώτα 2310/440100 Εθν.Αντιστάσεως 10 (Καλαμαριά )

Επεξεργάστηκαν by DALIA
προσθηκη γιατρού
rQGhp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Είπα να κάνουμε μία λίστα για να βρίσκουμε γιατρούς διαφόρων ειδικοτήτων στην Θεσσαλονίκη και να τους έχουμε μαζεμένους..Λέω να βάζουμε τους δοκιμασμένους γιατρούς και να μην βάζουμε γυναικολόγους και παιδιάτρους γιατί σίγουρα αυτός που έχει ο καθένας είναι ο καλύτερος…:P

 

ΠΑΙΔΟΠΝΕΥΜΟΝΟΛΟΓΟΙ

ΤΣΑΝΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2310/868855

 

 

 

ΠΑΙΔΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΙ

ΝΟΥΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2310/235-566 Αγ. Θεοδώρας 13

 

 

ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΟΙ (και για παιδιά )

ΜΕΛΕΤΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 2310/221723 Τσιμισκή 109

ΠΑΙΔΟΟΦΘΑΛΜΙΑΤΡΟΙ

ΜΠΑΣΙΑΚΟΣ 2310/261073

 

 

ΠΑΙΔΟΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΟΛΟΓΟΣ : ΦΩΤΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ 37 2310 819596

Το κοριτσάκι μου είναι όλη μου η ζωή

Link to comment
Share on other sites

είναι η παιδίατρός μας αλλά έχει εξειδίκευση στην παιδο-ενδοκρινολογία (σωστά το γράφω??)

κοινώς για παιδάκια με σακχαρώδη διαβήτη και λοιπές ενδοκρινολογικές παθήσεις

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

Διεύθυνση: Εθν. Αντίστασης 10

Νομός: Θεσσαλονίκης

Πόλη: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ

T.K.: 551-33

Τηλέφωνο: 2310440100, 6972224449

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 εβδομάδες μετά...

ΠΑΙΔΟΨΥΧΙΑΤΡΟΙ

ΔΙΟΡΙΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Βασ. Ολγας τηλ. 2310418878

Καλή και εξηγεί πολύ αναλυτικά.

ΠΑΙΔΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΙ

ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Μητροπόλεως 51, τηλ. 2310252152 www.smileworld.gr

Πολύ καλός επιστήμονας και επίσης ζεστός και ευγενικός με τα παιδιά.

 

 

ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΟΙ (και για παιδιά )

ΣΙΔΕΡΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Εγνατία 63, τηλ. 2310286354

Υπομονετική και καλά καταρτισμένη.

 

 

ΠΑΙΔΟΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΟΙ

ΠΟΝΤΙΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ Ερμού 48, τηλ. 2310227303

Έχει εξειδίκευση κυρίως στο διαβήτη αλλά γενικά είναι πολύ καλός.

ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΟΙ (και για παιδιά )

ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ Εθν. Αμύνης, τηλ. 2310250875

Καλός γιατρός και άνθρωπος. Πάρα πολύ εξυπηρετικός.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 months later...
Είπα να κάνουμε μία λίστα για να βρίσκουμε γιατρούς διαφόρων ειδικοτήτων στην Θεσσαλονίκη και να τους έχουμε μαζεμένους..Λέω να βάζουμε τους δοκιμασμένους γιατρούς και να μην βάζουμε γυναικολόγους και παιδιάτρους γιατί σίγουρα αυτός που έχει ο καθένας είναι ο καλύτερος…:P

 

ΠΑΙΔΟΠΝΕΥΜΟΝΟΛΟΓΟΙ

ΤΣΑΝΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2310/868855

 

 

 

ΠΑΙΔΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΙ

ΝΟΥΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2310/235-566 Αγ. Θεοδώρας 13

 

 

ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΟΙ (και για παιδιά )

ΜΕΛΕΤΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 2310/221723 Τσιμισκή 109

 

 

ΠΑΙΔΟΟΦΘΑΛΜΙΑΤΡΟΙ

ΜΠΑΣΙΑΚΟΣ 2310/261073

ΠΑΙΔΟΓΑΣΤΡΕΝΤΟΛΟΓΟΣ

Φωτουλάκη Παναγιώτα 2310/819596 Βασ.Ολγας 37

ΠΑΙΔΟΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΟΣ

Τριανταφύλλου Παναγιώτα 2310/440100 Εθν.Αντιστάσεως 10 (Καλαμαριά )

 

Την Μελέτη την ανακάλυψα στα 20 μου και είναι κορυφή!!! Ειχα πολλά προβλήματα με το δέρμα μου με σταφυλοκοκους κτλπ και ειναι η μοναδική που επέμενε και δεν με γέμισε κορτιζόνες όπως όλοι οι προηγούμενοι!

Είναι άψογη, σε αυτήν πάω ακόμη!

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Διαφημίσεις

  • 3 months later...
  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 1 month later...

Δε ξερω αν ρωταω σε σωδτο μερος..καποιος διατροφολογος / διαιτολογος για την περιοδο της εγκυμοσυνης?

Τα πιό ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!Γνωρίζει κάποιοσ τη παιδογαστρεντερολόγο Κ. Φωτουλάκη να μου δώσει κάποιεσ πληροφορίες?

 

ΝΑΙ ΤΗ ΓΝΩΡΙΖΩ..ΝΟΣΗΛΕΥΟΤΑΝ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΓΙΑ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΣΤΟ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Κ ΜΑΣ ΕΙΧΕ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΕΚΕΙΝΗ Κ Η ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ.ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΡΟΧΘΕΣ ΚΑΝΑΜΕ ΞΑΝΑ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΓΙΑ ΕΠΑΝΕΛΕΓΧΟ.ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΓΙΑΤΡΟΣ..

P8bJp3.png

1dnUp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

Παιδοκαρδιολογος Ρουβαλης Φωτης

Παυλου Μελα 14

6947700997, 2310229009

 

Πολυ καλος στην δουλεια του......

 

Παιδοορθοπαιδικος Λαλιωτης

Λουη 5, Ναυαρινου

2310280652

 

Και αυτος πολυ καλος και ευγενικος με τα παιδια.....

 

Δοκιμασμενοι και οι δυο.....

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ (20 ΜΗΝΩΝ).ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΡΠΑΤΗΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΕΚΕΤΑΙ ΣΤΙΣ ΜΥΤΕΣ ΤΩΝ ΠΟΔΙΩΝ ΤΟΥ. ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΛΑΛΙΩΤΗ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ.ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΑΣ ΤΟ ΕΚΛΕΙΣΑΝ ΣΤΟ ΔΙΑΒΑΛΚΑΝΙΚΟ.ΜΗΠΩΣ ΕΚΕΙ Η ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΑΚΡΙΒΗ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΕΚΕΙ;ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ;;;ΕΠΙΣΗΣ ΡΩΤΗΣΑΜΕ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ ΝΑΡΘΗΚΕΣ Ή ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ 1200 ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΝΑΡΘΗΚΕΣ ΚΑΙ 200ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΙΑ (ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΣΩ ΟΤΙ ΣΤΟΝ ΛΑΛΙΩΤΗ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΓΝΩΜΗ).ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ;

 

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ

Link to comment
Share on other sites

Πηρες στο ιατρειο του και σας εκλεισε ραντεβου στο Διαβαλκανικο? Περιεργο......Εμεις παντως πηγαμε στο ιατρειο του στο κεντρο και μειναμε πολυ ευχαριστημενοι....Γιατι δεν παιρνεις ενα τηλεφωνο και να του πεις πως σε βολευει στο κεντρο στο ιατρειο του και να τον ρωτησεις για ποιο λογο πρεπει να πατε στο Διαβαλκανικο?

Link to comment
Share on other sites

Πηρες στο ιατρειο του και σας εκλεισε ραντεβου στο Διαβαλκανικο? Περιεργο......Εμεις παντως πηγαμε στο ιατρειο του στο κεντρο και μειναμε πολυ ευχαριστημενοι....Γιατι δεν παιρνεις ενα τηλεφωνο και να του πεις πως σε βολευει στο κεντρο στο ιατρειο του και να τον ρωτησεις για ποιο λογο πρεπει να πατε στο Διαβαλκανικο?

 

 

 

ΝΑΙ ΠΗΡΑ ΣΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕΣΑ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ,ΕΝΩ ΣΤΟ ΔΙΑΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΧΡΗΜΑΤΑ. ΑΛΛΩΣΤΕ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΔΡΑΜΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΒΟΛΕΥΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΕΚΕΙ ΑΠ'ΟΤΙ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ.ΞΕΡΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΤΙΜΕΣ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ Ή ΑΠΟ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ ΝΑΡΘΗΚΕΣ Ή ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΙΑ?

 

Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Link to comment
Share on other sites

Η επισκεψη εαν θυμαμαι καλα γιατι εχει κανα δυο χρονακια ηταν 40 η 50.....Απλα μαλλον ειναι και στο διαβαλκανικο οποτε σας βολεψε εκει....Ειναι πολυ καλος παντως.....Φιλικος και ευγενικος.....Τουλαχιστον ετσι ηταν σε μας......Οσο για παπουτσακια και ναρθηκες δεν εχω ιδεα κοπελα μου....Ισως καποιο αλλο μελος ξερει....

Link to comment
Share on other sites

Η επισκεψη εαν θυμαμαι καλα γιατι εχει κανα δυο χρονακια ηταν 40 η 50.....Απλα μαλλον ειναι και στο διαβαλκανικο οποτε σας βολεψε εκει....Ειναι πολυ καλος παντως.....Φιλικος και ευγενικος.....Τουλαχιστον ετσι ηταν σε μας......Οσο για παπουτσακια και ναρθηκες δεν εχω ιδεα κοπελα μου....Ισως καποιο αλλο μελος ξερει....

 

 

 

Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites

μύπως γνωρίζει κανείς καλό παιδοψυχολόγο (είναι το ίδιο με παιδοψυχίατρο????). πρεπει να πάμε γιατί η συμπεριφορά του μικρού μας αρχιζει και μας φευγει από τον έλεγχο...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...