Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΚΑΙ ΑΓΧΟΣ!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 93
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

λες βρε κοριτσαρα μου???ειναι που εχω και μια αποβολη στη πλατη μου και φοβαμαι!!!θελω αυτη τη φορα ολα να ειναι τελεια και να το αγκαλιασω!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

Κοριτσακια μου γλυκα οσο πλησιαζει το αυριο αγχονομαι ακομα περισσοτερο!!!!!:(Εχει κανει καμια αυχενικη με τον Σαρικωστα στο Μητερα??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

λες βρε κοριτσαρα μου???ειναι που εχω και μια αποβολη στη πλατη μου και φοβαμαι!!!θελω αυτη τη φορα ολα να ειναι τελεια και να το αγκαλιασω!!!

 

1984 είναι η ημερομηνία γέννησης?δεν παίζει με τπτ να μην πάνε καλά τα πράγματα βάσει στατιστικής!!

Link to comment
Share on other sites

λες βρε κοριτσαρα μου???ειναι που εχω και μια αποβολη στη πλατη μου και φοβαμαι!!!θελω αυτη τη φορα ολα να ειναι τελεια και να το αγκαλιασω!!!

 

ολα καλα θα πανε.και εγω περιση τετοια εποχη ειχα παλινδρομη αλλα τωρα ειμαι στην 28εβδομαδα.μην σκεφτεσαι τα πριν.σκεψου με αισιοδοξια τομελλον.ολα καλα θα πανε και θα το παρεις αγκαλιτσα.

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσαρες μου καλησπερα!!Τη Πεμπτη εχω ραντεβου για αυχενικη και τρεμω!!!φοβαμαι πολυ!!!θελω ολα να πανε καλα!!!:?

 

 

σε νιώθω απόλυτα...κι εγώ αύριο έχω αυχενική στις 20.00 κ πως θα περάσει η μέρα!! έχω τρελό (διπλό άγχος καθότι διδυμα) κι απλά το μόνο που θέλω είναι να είναι υγιή κ τα 2!καλή μας επιτυχία!

z4WZp2.png
Link to comment
Share on other sites

θα προσευχηθω και για σενα κοριτσι μου!!!αυτο λεω κι εγω να ειναι γερο!!!να μας πανε ολα τελεια!!!να μαζευτουμε μετα να πουμε τα νεα μας!!!

Link to comment
Share on other sites

ολα καλα θα σας πανε μην αγχωνεστε καθολου κ εγω ειχα αγχωθει αλλα ποιο πολυ στην β επιπεδου αλλα δοξα το θεο ολα καλα κ βρισκομαι τωρα 28 εβδομαδων..δεν χρειαζεται αγχος καλη σκεψει μονο..

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...